eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıKızılcıklı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 245246247248249 287>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ccigarr Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2011 saat 17:04
Alıntı yapılan serdareses

Niye Kızılcıklı varlığı neden zorunuza gidiyor?
25 senelik bir tribüne yeni yetmeler çamur atmasın..

Bu zihniyet sanırım rahatsız olunanda insanlar tribündeki yanlışları söylemiş kardeşimizde direk postayı koymuş hemde 22 yaşında olmasına rağmen  burada Tribüne senlerini vermiş büyükleri rahatsızlıklarını dile getiriyorken

Kızılcıklıda eskiden olupta şimdi kalmayan en önemli erdem Birbirine saygı duyan insanlar sanırım.
haramilerin saltanatını yıkacağız...
Yukarı
KOLBÜKEN Liste gör
Deneyimli Yazar

SERKAN
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2011 saat 17:33
Alıntı yapılan Herkese_Benden_Cay

Kaç senedir tribün düzelecek deniliyor gelip gidiyorum yine aynı..
Yanına 10 kişi toplayan tribünü ve takımı kendisinin zannediyor millete şekil yapmaya çalışıyor.
Birşeyler yapmaya çalışanlar var, çabalıyorlar ama hiç bir düzelme yok..

bizler zaten bu kişiler yüzüden BIRAKIYORUZ ! Ya dün ben bu kadar nefret ettim ya bunu NEFRET kelimesini banada yazdırdınız ya o kişiler isim vermeye gerek yok bu kadar olur..bizler manevi olarak bişiler için bı yerlerımızı yırtarken mıllet şekil peşinde demire çıkayımda benide tanısınlar peşinde ya kim var tribünde ALLAH aşkına bi bakın çevrenize ? direğe bakıyorsun yeni liseli oluşum var gözlerim doluyor ah diyorum liseli kızılcıklı nerde diye kendi arkadaşlarımada sitemliyim herkes çekti elini ayağını '' BİZ ABİYİZ ARTIK '' Die HADİ YA ! Madem abilik öyle olmaz çıkarsın direğe toplarsın çevrendeki yeni yaşları küçük kardeşlerimizi ögretırsın besteyı set e cıkıpda '' BAGIRSANIZA OGLUM ELDE TESBIH '' ne kadar komık sonra dıyorlar kı neden herkes kopuyor ! adam 2 kelımeyı 1 araya getıremıyor dun gelmıs bıze setteyiz insenıze kardesım dıo ? bize dio ? çok düşündürücü ? bunlar olduğu sürece o trıbun adam olmaz 2 2 4 ! bizler set meraklısı degılız tanıyanlar ıı bılır dun ınadına cıktım dırege yaşım 25 18-19 yasındakı kardeslerımle bagırdım sırf bazılarına inat ! son kez....bugune kadar trıbunü 2-3 kısı yuzunden bırakan akranlarıma ve ABİLERİME SESLENİYORUM NEDEN BU TRIBUN BU HALE GELDI ? NEDEN BIRAKTINIZ ? NEDEN ? umarım trıbun duzelırde bızde uzakdan imrenırız ..Tribün öyle olmuş ki daha besteye giremiyor başkaları beste söyluyor tribünde eşlik ediyor YAZIK YA DURUMLARA BAKARMISIN DÜNE KADAR BESTE YAPAN TRİBÜN NE HALDE ! NERDE BİZİM BESTLER BEYLER ŞAPKAYI YUKARIYA DOĞRU KALDIRIP ELDE TESPİHLE KÜÇÜK COCUKLARA AHKAM KESMEKLE OLMAZ CIKICAKSIN CATIR CATIR BESTENI SOYLICEKSIN BIZIMDE BESTEMİZ YOKSA DİCEK BİRŞEY YOK !

tokmaklar uçuşurdu bu kadar mı lan sesınız dıe ama stad inlerdi adamlar hala kızarlardı Cry
Ayder ruhuyla KIZILCIKLI Gururuyla artık KAPALIDA...
Yukarı
serdareses Liste gör
Usta Yazar

serdar
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2011 saat 20:14
Alıntı yapılan ccigarr

Bu zihniyet sanırım rahatsız olunanda insanlar tribündeki yanlışları söylemiş kardeşimizde direk postayı koymuş hemde 22 yaşında olmasına rağmen  burada Tribüne senlerini vermiş büyükleri rahatsızlıklarını dile getiriyorkenKızılcıklıda eskiden olupta şimdi kalmayan en önemli erdem Birbirine saygı duyan insanlar sanırım.

Ben büyüklerme saygısızlık etmedimki.....
gelip 20 yaşında bi kardeşimiz bu tribün artık feshedilsin diye bir açıklama yapamaz...
tribün feshedilebilir ama bununla ilgili ne 20 yasındaki kardeşim ne 22 yasında ben yorum yapma hakkına sahip değiliz..
bu işe büyüklermiz karar verirler...
posta koyma mevzusuna gelince internetten posta koyucak kadar küçülmedim ve asla renkdaşım olan birine posta koymadım koymamDA.
Derdim olana posta koymam giderim bulurum ve gereğini yaparım...
Dün bende olanlara sinir oldum ve sırf bu yüzden serkanla beraber artık açığa gidelim diyenlerdenim.Demirde konuşmayı bilmeden insanlara emir verenlere karşı bi duruş olarak çıktım bende liseli kızılcıklıyla beraber bağırdım ama dün olan olaylardan sonra tribün kimlere kalmış dedim bende. Yinede küsmedim sevdama KIZILCIKLI RUHU hep varolacak öyle yAda böyle bizler bunu yaşatağız ancak çıkıpta ben dahil çoluk çocuk kızılcıklı feshedilsin derse onlara cevabımı veririm...
BUNUDA POSTA OLARAK ALGILAMASSINIZ HERALDE..
KI KI KIZILCIKLI...
Yukarı
ccigarr Liste gör
Usta Yazar

hakan
Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2011 saat 20:54

Alıntı yapılan ccigarr

Ben büyüklerme saygısızlık etmedimki.....
gelip 20 yaşında bi kardeşimiz bu tribün artık feshedilsin diye bir açıklama yapamaz...
tribün feshedilebilir ama bununla ilgili ne 20 yasındaki kardeşim ne 22 yasında ben yorum yapma hakkına sahip değiliz..
bu işe büyüklermiz karar verirler...
posta koyma mevzusuna gelince internetten posta koyucak kadar küçülmedim ve asla renkdaşım olan birine posta koymadım koymamDA.
Derdim olana posta koymam giderim bulurum ve gereğini yaparım...
Dün bende olanlara sinir oldum ve sırf bu yüzden serkanla beraber artık açığa gidelim diyenlerdenim.Demirde konuşmayı bilmeden insanlara emir verenlere karşı bi duruş olarak çıktım bende liseli kızılcıklıyla beraber bağırdım ama dün olan olaylardan sonra tribün kimlere kalmış dedim bende. Yinede küsmedim sevdama KIZILCIKLI RUHU hep varolacak öyle yAda böyle bizler bunu yaşatağız ancak çıkıpta ben dahil çoluk çocuk kızılcıklı feshedilsin derse onlara cevabımı veririm...
BUNUDA POSTA OLARAK ALGILAMASSINIZ HERALDE..

Peki o zaman kardeşim bi yanlış anlama benimkisi o kadar çok türediki bu tip olaylar senin sözlerinide öyle algılamışım.

Aynı düşüncedeyiz.

haramilerin saltanatını yıkacağız...
Yukarı
Feryat Liste gör
Yazar

Feryat Gökdoğan
Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2011 saat 21:33
S.a Rahatsızlığım Nedeniyle Nete Giremedim. Yazılanları Yeni Okuyorum Beklediğim Yazılar Bekleidğim Teğkileri Görüyorum Yazdıklarımı Herkez İyi Okusun Beynine Kazısın. Ben O Tribünde Beğenmediğiniz 15 Yaşındaki O Çocuklarla Yürüyücem Emin olun. O Yüzüne bakmadığınız terbiyesiz dediğiniz o çocukları doğru yola iletmek yeni yetişirlerken Girdikleri Yanlış yoldan Adamlığa doğru öğretmek İçin Orda devam Edicez.

Kimse Bedavaya Konuşmasın yazmasın biz Doğru bildiğimiz yolda İlerliyoruz Çokta kademe Kaydediyoruz. Tribünü Bırakıyoruz Dien Arkadaşlara Diğecek bişeyim yok Hepimiz Eskişehirsporluyuz Hala bizim kardeşlerimiz ve Arkadaşlarımızlar Onlara Duyduğumuz Sevgidende Her hangi bir eksilme yok.

Bizi Körmü Zannediyorsunuz ? Cenaze teslim aldık biz Küllerinden yeniden doğması İçin Uğraşıyoruz. Burda O Cenazeye sebep olanların tetikçilerine Papuç Bırakmayız Gerekirse Manevi Olarak Sert Tedbirleride devreye sokarız Çokmak Sokmak İçin o kenarda duranlar yazımı okuyanlar hepinizi iyi tanıyorum bu tribünü bu hale sizler getirdiniz biz Düzelticez.

Yeni Oluşumlarıyla yeni yapılanmasıyla Kızılcıklı Düzelecektir Dahada abuk sabuk yorumları akıllarından geçirenler bir daha düşünsünler Yaptıklarımızın Devamlı Düzelen Gelişmelerin Üzerinin Kapatılmasına Asla İzin Vermiyeceğiz.

Son Olarakta Tekrar Söylüyorum o beğenmediğiniz 15 yaşındaki Çocuklarla Bu Tribünü Eski Günlerine Döndürmek İçin elimizden geleni yapacağız.

Saygılar ....
Eskişehirspor Ruhunu Anlamak Lazım Taraftarı Anlamak İçin..   

Yukarı
AYDIN Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: 65'liler
Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2011 saat 23:13

10 sene kadar

Serdar kardeşim daha çok fırın ekmek yemen lazım.. o kadar saygıdan sevgiden bahsetmişsinde "reprimond" isimli kullanıcıyı tanımadan eleştiriye posta koyarcasına tepki göstermişsin.. bunun yerine yazılan eleştirilerden ders çıkarmayı tercih etsen nasıl olur belki o zaman istediğiniz KIZILCIKLI'yı yakalarsınız..? sen nasıl "reprimond"u tanımadan yeni yetme diyorsan benimde yaklaşık 20 senelik KIZILCIKLI geçmişim var bende seni tanımıyorum.. senin abi dediklerinden daha eskiyim o tribünde sende benim gözümde yeni yetmesin serdar kardeş..

Alıntı yapılan 26

Kimlere kaldı tribün kimlere...

Bahçede davul tamir ettiğimiz günleri oturup konuştumuz günleri. Eti plazanın yanında toplanıp makara yaptımız günleri. İçeri girince herkesin birbirine kardeş gibi sarıldığı günleri özledim.

Kısaca Eski KIZILCIKLI'yı özledim... Aydınıyla Bahadırıyla Metiniyle Keremiyle Volkanıyla olan tribünü özledim..

ahh kardeşim duygulandırma beni, hem berke biz'ler yeni yetmeyiz LOL
Salihlilerde, Nazillilerde, Turgutlularda... Neredeydiniz..?
Yukarı
Feryat Liste gör
Yazar

Feryat Gökdoğan
Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2011 saat 23:35
Gecmisi Herkez Özledi gecmisle yasarsak onumuzu hic goremeyiz ama iyi Kotu gecmiste ne olduyasada ders alarak hareket etmek lazim yazilan yazilar onemli elestirilere her zaman onem veriyoruz ama dedigim gibi ortaligi velveleye verecek bi durum yok cok iyiyiz demiyoruz zaten ama ugrasiyoruz en azindan cabaliyoruz sonuc alinacaginada eminiz İnsana bira insaf derler bireylerin onemi her zaman buyuk ama bireylere gorede hareket etmiyoruz insallah umudumuz cabamiz Kızılcıklı tribununu duzgun dogru takimimin arkasinda tam anlamiyla bir guc haline getirmek Eskisi gibi ;)
Eskişehirspor Ruhunu Anlamak Lazım Taraftarı Anlamak İçin..   

Yukarı
emrah Liste gör
Usta Yazar

Emrah
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2011 saat 23:59
2 senedir girmiyorum Kızılcıklı tribününe, film kaldığı yerden devam ediyor anlaşılan. Seneryo aynı ama oyuncular değişmiş birazcık. En azından temizlik operasyonu yapılmış. Yine eskiye duyulan özlem, yine "ölmedik, yaşıyoruz, savaşıyoruz falan filan...".
Ama bu sefer tribünün durumu daha da vahim. Yaş ortalaması iyice düşmüş bu daha da üzücü. Deniz Abi ve Feryat'lar ellerinden geleni yapıyor onlar için bir şey diyemeyeceğim, mevcut şartlarda bu kadar oluyor anladığım kadarıyla. Aslında son maçtaki tablo yeni oluşumun doğurduğu sıkıntıların sonucu diyebilirim. Ama hiçbir zaman eski Kızılcıklı gibi bir tribün olmaz artık. Tribünü ayakta tutabilecek, eski günlerine döndürebilecek tribüncüler ya açık tribünde ya da Nefer'e kaymış halihazırda.
Yine de zamana bırakalım her şeyi..
Kümeye düşsen de; peşindeyiz Eskişehir peşinde..
Yukarı
fossa dei leoni Liste gör
Yazar

Serdar
Yer: AÇIK TRİBÜN
Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2011 saat 00:40
kızılcıklı eski günlerine dönebilir ...tatar kerem geri gelir tribün başına geçerse  olabilir...ama sanırım onunda hevesini kaçırdılar sene başında bi kere denedi.....
BEN RÜYAMDA BİLE YALNIZ SENİ SEVDİM...(ESESİM)
Yukarı
batues Liste gör
Yazar

Ömer Şahan
Yer: KIZILCIKLI
Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2011 saat 01:26
Bir kere Kerem abilerin filan gelmesi için kendi içimizde şu istemediğimiz kişileri ayıklamamız lazm yoksa bu insanlara tatar kerem gelmiş ne olcak, zaten gelmezler bulaşmazlar bile ki bulaşmıyorlar kimsede bişi diyemez.Feryat abi zaten bu maç yaşanılanları insanların trbünde artk görmek istemediği kişileri anlamıştır birşeyler yapıcaktır elbet.Üzüldüğümüz şey son 2 aydır çok uğraşıldı trbünümüz temizlensin, toparlansın ki çokta iyi bir şekilde toparlanıyordu güzel çalşmalar planlar var fakat bu maç çok kişinin hevesini kaçırdı.Yinede bu kişilerden arınmak için temiz iyi trbüncülerin çoğalması lazım, elimizden ne geliyorsa yapmaya yapabildiğimiz kadar yapmaya çalışacağız..
Senin için Yaşıyor, Senin için Savaşıyoruz ...
Sevdam Büyür Direnince!!

http://twitter.com/#!/naberevlat
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 245246247248249 287>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,609 saniyede hazırlanmıştır