eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Nebi Hatipoğlu'nun Basın Açıklaması

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2223242526 32>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
OZELES Liste gör
Deneyimli Yazar

ÖZEL
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı OZELES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Nis/2008 saat 14:23
Futbol takımı başkanları ve yöneticilerinin  bir numaralı silahı;' Taraftar küfür ettide.. Destek olunmadıda.. ' vs.vs.vs
Türkiye'de bunu en son söylemesi gereken başkan bizim başkan. Hangi takım taraftarı içeride dışarıda bu kadar destek veriyor takımına? Taraftar üzerine düşeni hiç kimsenin yapmadığı kadar fazlasıyla yapıyor.Bırakın bulunduğumuz ligi Süper Lig'te bile verilmeyen bilet paralarını vererek geliyorlar maçlara. Yani masraf ve fedakarlık yaparak destek veren taraftara karşı, üstüne para alarak hiç bir şey yapmayan  futbolcu beyzadeleri kollamaya kimsenin hakkı yok. Adama hatırlatırlar; yılan kendi eğrisini görmez deveye boynun eğri dermiş diye.
 Bırak başkanım bu kelamları. Şampiyonluğa oynuyor dediğiniz takım kendi sahasında ligten düşmüş takımı yenemiyor. Şu anda her takımın bi iddası var. Düşmüş takımı yenemeyen bir takım hangi iddalı takımı yenebilecek te şampiyon olacak? Tablo gösteripte liderle aramızda şu kadar var demek bu durumdayken pek akılcı gelmiyor insana. Çünkü bunu yapacak kapasite ve huzurun olmadığını bilmek ve bu ışığı görememek tüm bunları söyletiyor insana.
 Velhasıl başkan; Hak ettiğinizden daha fazla desteği gördüğünüz halde beyzade kaprisleriyle ve çarpık ilişkilerle takımı bu hale getiren sizler ve futbolcularda kusur yok ama taraftar kusurlu öylemi? Bravao...Clap
 Keşke kabahatinizi kabullenip özür içerikli ve her şeyi düzelteceğinize dair umut verici bir konuşma yapsaydınız.

Yukarı
ayder26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ayder26
  Alıntı ayder26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Nis/2008 saat 14:25
mesele tek küfür olayına bağlanmaya çalışılıyor. başkanımız samimi ise küfür meselesini kökten çözecek bir makamdadır. gerek yönetici iken gerekse başkan iken defalarca küfürden ceza aldık. istese kimlerin küfür ettiğini yada ettirdiğini bu zamana kadar tesbit ederdi. yıllardır çözüm üretmek yerine duymazlıltan gelindi. bugün şikayet etmeye hakkınız yok.siz şikayet makamında değil icra makamındasınız. sakın ola bu çıkan tablo yüzünden futbolcular taraftara tavır takınmasınlar.geçmişte örnekleri çok. tamirat çok zor oluyor. istanbul maçı yaşandı bitti. talihsiz bir beyanat oldu. o da bitsin . samsun maçını alın gelin kayseri maçında da taraftarla futbolcuları kucaklaştırın.
Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Nis/2008 saat 14:29
Yapılan birşey var  ama bu olay organize değilki, o anki kızğınlıkla söylenmiş sözler.Ben maçı açık trübünden izledim KIZILCIKLI Gibi ESES Tarihiyle yaşıt bir grubun küfrü bilinçli olarak ettiğinede inanmıyorum o anki kızgınlıkla edilmiş olabilir açık tribündede edildi Müdehale etmeye kalktık ama herkezin sinirleri çok bozulmuştu.Sonra yazdığım osözün anlamı şu bu küfürlerden sonra takım oynamazsa işte silah geri tepmiş olmuyormu?
Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?
Yukarı
KIZILCIKLIEMRAH Liste gör
Deneyimli Yazar

Emrah
Yer: Palestine
  Alıntı KIZILCIKLIEMRAH Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Nis/2008 saat 14:36
Evet Bizde de Kufur Bilincli olarak edilmedi mac sonuna kadar elimizden geldigince (ki Bu macta iyi degildik Ama yinede susmadan 90 dk destek veren bizdik) ama mac sonu tribunde tam bir sinir harbi yasandı tribunun yukarı kısımları birden kufure basladı orada cıkıp kufretmeyin diye kimse soylemedi soyleyemedi cunki herkes sinirliydi..ve Kimse Ne yaptıgını bilmiyordu. Sorumda yorumunuzun sonuna yazdıgınız kufurle ilgili degil...Kullandıgınız "Eşşek" kelimesiyle ilgiliydi.
Yukarı
iLkaSKimeSeSim Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
Yer: Cameroon
  Alıntı iLkaSKimeSeSim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Nis/2008 saat 14:41

Taraftarın ettiği küfürler bencede yanlıştı, bir anlık sinir ve yılların verdiği bir özlemle, birikimle , süper lige bu kadar yaklaşmışken sadece kendi futbolcularımıza küfür etmedik..Aynı zamanda sezonun başına kadar zincirleme yanlışlar yapan yönetime karşıda koz'umuzu verdik..Şu saatten sonra bu takım Süper Lige çıkamassa tek suçlu taraftar, eğer çıkarsa yönetim ve futbolcular sayesinde çıktığı söylenilecek..

Sezonun başından beri herşey aynı şekilde devam ediyordu ve bir çok kişi bildiklerini söylemedi, şu anda ligin bitimine 6 hafta daha var ve bu konuyu tartışmanın oldukça gereksiz olduğunu düşünüyorum. En azından ligin bitimini bekleyip ondan sonra herşeyi konuşmamız gerekir. Ben hala inanıyorum ki bu takım öyle yada böyle süper lige çıkacak. Eğer İstanbul maçında sahada dolaşan bir çok şuursuz arasından son saniyede bir tanesi ayağının ucuyla topa dokunsa ve gol olsaydı. Şu anda bunları konuşmuyor olacaktık ve Şampiyonluk hesapları yapıyor olacaktık..Şampiyonluk için sadece 6 maçımız kaldı, bu 6 maçıda bir şekilde kazanabiliriz. Futbolcular Sahada 90 dakika dolaşırlar, son saniyede gol'ü atarlar. Yener, geliriz.Hakem çıkar, lehimize bir kaç karar verir. Yener geliriz..Doğru veya yanlış olan birşey varsa sezon sonunda konuşuruz. Bu sene Yönetim tarafından yapılan bir çok uygulama taraftar tarafından beğenilmedi. Sezon sonuda Eskişehirspor taraftarları olarak ağırlığımızı koyarız ve gerekeni yaparız. Şu anda destek zamanıdır 90 * 60 : 540 dakika dahaa..Her zamanki desteğimizi vererek başkalarının ekmeğine yağ sürmeyelim...

Yukarı
26başar26 Liste gör
Yazar

yücel
  Alıntı 26başar26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Nis/2008 saat 14:42
Eskişehirrimin antalya ile yapacağı maça gitmek için yollara döküleyim sonra kar tipi nedeniyle  bilmem kaç kilometre sonra geri dönmek zorunda kalayım,bi umut maçı izlemek için d smart olan bi yer bulmak için karda yürüyeyim,bide üstüne elektrikler kesilsin ,jenarötörü olan bir yer bulup yarı yalvarmalı bir şekilde jenaratörü çalıştırtıp,tabiri caizse it gibi titreyerek,cigaranın dibine dibine vurarak maçı izleyeyim,son dakikadaki moral bozukluğu ile eve gelip karımı çocuğumu hiç yoktan fırçalayayım,ama yinede ses çıkartmayayım amaaaa yinede ben suçlu olayım varmı böyle bir şey sayın başkanım!ki benim verdiğim bu naçizane örnek bu forumda olanların çektiği eziyetin yanında hiçbile kalır bunu ii biliyorum çünkü bu büyük taraftarın eses için başından geçenler hiç bir taraftarın başından geçmemiştir vede geçmeyecektir.Yapma başkan sen otur bidaha düşün derim.
gurbette bile eses
Yukarı
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
Yer: Germany
  Alıntı köfteci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Nis/2008 saat 14:43
Alıntı yapılan prenspamukses

futbol onurla,gururla,haysiyetle oynanmiyor arkadasim!! sen 10 milyon yada 5 milyon veriyorsun diye bu adamlara kufur etme hakkini nasil kendinde buluyorsun?? adi ustunde oyun bu!! kazanmak da var kaybetmek de...protesto yap ama saygisizlik yapma!! ana avrat yuzune teke tek edebilirmisin o kufru futbolculara cok merak ediyorum??hersey den once o insanlar koskoca adamlar coluklari,cocuklari esleri var belki de bazilarinin hanimlari tribundeydi bilemem...
5 10 milyon para verip de kufur etme hakkini tasvip etmem...yagmurda,camurda,deplasmanda palavralari da bahane degil...kimse seni zorla goturmuyor!!!gitmezsin olur,biter...ana avrat kufur de ne oluyor??bize yakismaz...ama bosa yaziyorum galiba...
anlasilan bu topraklara medeniyet zor gelicek...
Sevgili Prenspamukses,yanilmiyorsam Sayin Banner in 16. sayfada   üstü kapali bahsettigi konuyu tekrar okumanizi öneririm.Yani siz  soyunma odasina gidipte ahlaka aykiri bir seyler söylüyorsaniz ,bu sözler bir gün sizede gelecek demektir. Demekki parasi ödediginiz futbolculara  ilk önce siz ahlaka aykiri hakaret etmiyeceksiniz.Yoksa HOCA OSURURSA CEMAAT ........... demektir..Farkindaysaniz ahlak disi söylemleri destekleyen pek katilimci yok fakat katilimcilari cileden cikaran yapilan aciklamanin ESASINDA YASINA COK UYGUN  AMA IYI BIR YÖNETICININ YAPMAMASI GEREKEN bir aciklamayi tartisiyor.Yasina uygun derken cocukca yapilmis bir aciklama olarak algiliyorum.Cünki ,daha sirket yönetimi ile bir futbol klübü yönetici arasindaki farki bilemedigi gibi  ögrenmek istegi oldugunuda tahmin etmiyorum.Bu benim nacizane görüsümdür.Saygilarimla......
Kral hem ciplak,hem gerzek...
Yukarı
şimşek Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı şimşek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Nis/2008 saat 14:58

arkadaşlar ŞOK ŞOK ŞOK sayın başkanımız az önce yakın arkadaşlarına İSTİFA ETTİKLERİ yönünde bir bilgi vermiş

haberi doğrulatmaya çalışıyoruz
Yukarı
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
Yer: Germany
  Alıntı köfteci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Nis/2008 saat 15:00
Alıntı yapılan şimşek

arkadaşlar ŞOK ŞOK ŞOK sayın başkanımız az önce yakın arkadaşlarına İSTİFA ETTİKLERİ yönünde bir bilgi vermiş

haberi doğrulatmaya çalışıyoruz
  Güzel 1 Nisan sakasiydi.Ama gerceklesmesi umudiyle.....Clap
Kral hem ciplak,hem gerzek...
Yukarı
şimşek Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı şimşek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Nis/2008 saat 15:01
köfteci arkadaşım
bıraksana biraz hayal kuralım sevgilerimle
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2223242526 32>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır