eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1.Lig 1.Hafta İstanbulspor-Eskişehirspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2223242526>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
fatih_hayati Liste gör
Deneyimli Yazar

Fatih Hayati ÇAKIR
Yer: İstanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı fatih_hayati Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2017 saat 09:49
Dün maçın tamamını izledim. Ofoedu, bruno hazır değil Erkan da biraz daha form tutacaktır. Hasan Ayaroğlu'potansiyeli var. Hasan Hüseyin'in ise orta sahada yalnız kaldı biraz. Sergen yalçın kanatlardan etkili hücumlar geliştirmeyi hedeflemiş, özellikle Kaan-Erkan işbirliğini kullanarak. Erkan ile Ofoedunun defansa kısıtlı katkısı ile kanatlarda zaman zaman açık verdik İstanbulspor maçında. İkinci yarının ilk 15 dakikası İstanbulspor çok etkili oldu sonra bu etkinliği kırmayı başardık.
Takımın esas sıkıntısı Kayacan, Felix, Akaminkonun topu oyuna sokması. Felix biraz daha soğukkanlı olmaya çalıştı ancak özellikle orta sahanın da boşa çıkıp top istemediği durumlarda hatalı paslar ile pozisyonlar yedik(Maçın başında akaminkonun kaptırdığı top, felixin sarı kart gördüğü pozisyon ...). Bu noktaya dikkat edilmeli hürriyet ile birlikte hasan hüseyin de defansa gelip oyun kurulmasına yardımcı olmalı.
Felix dar alanda başarılı müdahaleleri de yerinde ancak geniş alanda özellikle de defanstan topla çıkarken baskı yediğinde sorun yaşayabilir.
Genel olarak takımın hazırlık durumu ve diğer koşullar değerlendirildiğinde sinyallerin olumlu olduğunu söyleyeblirim. Eğer takım savunmasını oturtabilirsek, hucüm gücümüz yeterli ligde iddialı olabiliriz.
Es-Es Es ki ki ki eski eski es
Yukarı
ekinoks_26 Liste gör
Usta Yazar

ahmet
Yer: eskişehir
  Alıntı ekinoks_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2017 saat 10:36
Yeni yönetim oluşumu,sezonu geç açmamız,kadro oluşumu,teknik direktör gecikmesi gibi etkenleri de göz önünde tutarsak hazır değiliz ama özellikle

-Kale ve ön defans  ÇOK daha iyi olmalı,
-Forvet kanatları kanat defansına yardıma gelmeli,
-Oyun kurup oyunu yayma gelişmeli

Dünkü maçta gözlemleyebildiklerim.

KIZIL KARA BİR SEVDA
Yukarı
marcus Liste gör
Usta Yazar

UGUR
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı marcus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2017 saat 11:01
Şimdi bırakın kayacanı Felix filan sen kombine aldın mı onu söyle bana
Yukarı
akahraman57 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Afyon
  Alıntı akahraman57 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2017 saat 11:39
Alıntı yapılan Güray26ES

Şimdi günah keçisi olucam ama demeden duramam daha öncede dedim 10 Kayacan 1 Boffin etmez ne gereksiz hareketler yaptı degaj da atamiyor kimse bana frikigi çıkardı yan tıpta iyi demesin Kayacan bana hiç güven vermiyor benim gozümde kaleci değil gönül isterdi 3 puan ile dönelim ama gene 4 dk da saçma iki gol laubalik 1 puan aldık

Bofinin de birçok maçta ne hatalı goller yediğini unutmadık. Kaleci oynaya oynaya iyi olur. Kayacan benim gözümde kaleci değil ne demek. Bu bir hakaret.Ayıp oluyor renktaş
Yukarı
akahraman57 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Afyon
  Alıntı akahraman57 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2017 saat 11:48
Alıntı yapılan crales

İstanbulspor bu ligin en mütevazı takımı ve yenisi oturmuş kadromuz öne geçmesine rağmen yenemiyorsa şampiyonluk felan hikayedir

Bu istanbul çok can yakar. Kaliteli ve tecrübeli oyuncuları var. Mesela Halil çolak. Yabancilari da gayet iyi.
Yukarı
Stark Liste gör
Deneyimli Yazar

Ahmet Vardar
Yer: Eskişehir
  Alıntı Stark Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2017 saat 12:07
Alıntı yapılan akahraman57

Alıntı yapılan Güray26ES

Şimdi günah keçisi olucam ama demeden duramam daha öncede dedim 10 Kayacan 1 Boffin etmez ne gereksiz hareketler yaptı degaj da atamiyor kimse bana frikigi çıkardı yan tıpta iyi demesin Kayacan bana hiç güven vermiyor benim gozümde kaleci değil gönül isterdi 3 puan ile dönelim ama gene 4 dk da saçma iki gol laubalik 1 puan aldık

Bofinin de birçok maçta ne hatalı goller yediğini unutmadık. Kaleci oynaya oynaya iyi olur. Kayacan benim gözümde kaleci değil ne demek. Bu bir hakaret.Ayıp oluyor renktaş

Daha hatalı gol yemeden demediğinizi bırakmadınız 1 maç oynadı ya daha insaf , sanki klübün transfer yasağı yokta kaleci alabileceğiz.Duyarlı olmak durumundayız.
Eskişehirliyiz niye şampiyonluğunu televizyondan göreceğimiz takımları tutalım ?
YAŞASIN ESKİŞEHİRSPOR !
Yukarı
ecayirli26 Liste gör
Usta Yazar

Eralp
Yer: Eskişehir
  Alıntı ecayirli26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2017 saat 12:48
Bu takım gol yemezse şaşırmak gerek renktaşlar yediğinde değil . Suçlu bulunacaksa maçta bu defans bloğu değil orta ve ön bloklar . Hatta ve hatta kanatlar özellikle Erkan'ın olduğu kanat.Orta sahanın hali ortada +35 yaş oyuncularla hem beklere yardım etmesini beklemek hem asıl yapması gereken arka ve ön blokla bağlantıyı kurması imkansız . Bu yüzden önümüzde ki maçlar da ya daha genç 90 dakika bunu kaldırabilecek oyuncularla çıkacaksın ya da Erkan ile Ofoedu'yu ikna edeceksin yardım etmeye . Yardımdan kastım sadece o bölgeye kadar gelseler yeterli . Kanatlardan sürekli atak yedik Manisa maçı da farksızdı bu maçtan . Umarım hoca bu sorunu görüyordur ve çözüm bulur gerekirse deplasmanda Ofoedu veya Erkan'dan feragat edip daha defansif Bilal-Kaan ikilisi ile başlayabilir .
Formanızda Zaferin Şahlanan Renkleri Var !
Yukarı
e^3_Nicola Liste gör
Usta Yazar

Ş.EMRE
Yer: Esk / Sazova
  Alıntı e^3_Nicola Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2017 saat 13:06
Alıntı yapılan Stark

Alıntı yapılan akahraman57

Alıntı yapılan Güray26ES

Daha hatalı gol yemeden demediğinizi bırakmadınız 1 maç oynadı ya daha insaf , sanki klübün transfer yasağı yokta kaleci alabileceğiz.Duyarlı olmak durumundayız.

10 Kayacan 1 Boffin etmezzzz.. Ama yapacak bir şey yok bir şekilde idare edeceğiz.. Belki oynadıkça daha iyi olur diyeceğiz.. Dün kafayı yicektim, yaptıkları delirtti ama napalım ne diyelim..
İyi günde, kötü günde!
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2017 saat 13:17
renkdaslar rica ediyorum maçı izlemeyen yorum yapmasın tek maç için demedim kayacani genel anlamda dedim ben sizin fikrinize saygı duyuyorum lütfen sizde benim fikrim e saygı duyun dün 90 dk yaptıklarını amatör kaleci h
yapmaz
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
Yer: ANKARA
  Alıntı furemen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2017 saat 13:20
Bir yorum da ben yazayım.Bundan iki ay önce bir final faciası ki takımdaki neredeyse herkes bu hayal kırıklığını yaşadı,ardından tam bir kaos kayyuma varan söylentiler,antrenman neredeyse sıfır hazırlık kampı hiç yok teknik direktör geleli onbeş gün olmuş takımı tanımıyor,bir sezon hiç oynamamış bir stoper,eksik bölgelere transfer yapılamamış vs.vs.Bu şartlar altındaki bir takımın ilk maçta üstelik deplasmanda yenilmeden iki gol atarak puan alıp lige başlaması çok eleştirilecek bir durum değil hatta başarı bile sayılabilir.
Tabi bütün bunlar eksiklikleri konuşmamıza engel değil ama yıpratmadan bundan bir şey olmaz demeden yapıcı düşünmeli ve yazmalıyız.
Bence bizim geçen seneden beri en büyük eksiğimiz ki çoğu arkadaş da yazmış takım savunmasıdır.İleride Erkan ve Bruno nun takım savunmasına katkısı sıfır.Orta sahada Uğur çok yetersiz kalıyor sadece Hasan Hüseyin in çabası yeterli olmuyor.Üstelik çok fazla efor sarf ettiğinden bu sefer paslarda çok hata yapıyor ve bütün bunlar gelip defansın omuzlarına biniyor.Hürriyet insan üstü bir gayretle oynuyor zaten dünde çizgiden bir top çıkardı ki yüzde yüz gol olacak pozisyondu.Peki ne yapılabilir.Kadro derinliğimiz de yok.Bence Hasan Ayaroğlu bir an önce Uğur un yerine hazırlanıp monte edilmeli takımın bir kaç haftaya kadar iyi antre edilirse kondisyonu da biraz artacaktır.Felix bir senedir top oynamıyor maç eksiği fazla bence oynadıkça hem form tutacak hemde kendine güveni gelecektir.Neticede Felix den umutluyum.Gol atmada yine sorun yaşamıyoruz ama orta saha da oyunu çok çabuk kabulleniyoruz.Aslın da Hasan Ayaroğlu orta sahada hücüma yönelik bir oyuncu defansif yönünü henüz görmedik ama Uğur dan daha enerjik olduğu kesin.Kayacan a gelince bence yeteneği yi fiziğide kaleci için yeterli.Daha önce başka bir yazımda değinmiştim Kayacan a onu maçlara hem fiziksel hem mental olarak hazırlayacak hem de hatalarını görüp düzeltmesine yardımcı olacak iyi bir kaleci antrenörü lazım.Başarılı olacaktır.
Bu şartlarda Sergen Hocanın işi zor ama bu takım yinede çok rahat ilk 6 ya girer diye düşünüyorum.Bizede sakatlık olmasın diye dua edip desteklemek düşüyor .Zira sakatların yerini doldurabilecek bir yedek kadromuz yok.
Eskişehirspor Halkın Takımıdır
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2223242526>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,578 saniyede hazırlanmıştır