eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Antalyaspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2223242526 78>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
EsEsli_yeltin Liste gör
Deneyimli Yazar

Hüseyin
Yer: Sakarya
Online Durum: Offline
  Alıntı EsEsli_yeltin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Haz/2010 saat 15:25
Çok kaliteli bir forvet.. Eğer bu seneki performansını seneye de sürdürürse, seneye milli maçlarda forma şansı yakalayabilir..
...Sevdan Bir Ateş...

Yukarı
belaes Liste gör
Deneyimli Yazar

Özgür
Yer: Estanbul
  Alıntı belaes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Haz/2010 saat 15:34
Necati gecen sezon Antalyada çok iyi performans gösterdi.Tabi bunun sebebi istanbul takımlarına yada trabzona gitmek istemesi,hatta bjk ya haber yolladıgına dair haberler vardı.Sanırım bi talip bulamayınca Antalyada kalmayı tercih etti,gecen sezon ki görüntüsünden uzak olacağını düşünüyorum...
YAŞASIN ESKİŞEHİRSPORUMUZ...
Yukarı
Mc_PrOdAtOr Liste gör
Usta Yazar

BoŞNaK
Yer: GöKMeYDaN
  Alıntı Mc_PrOdAtOr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Haz/2010 saat 16:45
yaşının ilerlemesinden dolayı artık para için değilde zevk için oynarsa bu seneki futbolunu önümüzdeki sezonada taşıyabilir.
ULTRAS & A.C.A.B ESparta

Yukarı
esesliyiz Liste gör
Usta Yazar

Eray Hatipoğlu
  Alıntı esesliyiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Haz/2010 saat 17:57
Dış transferde Necati,Ankaragücünden ilkem özkaynak ,Gençlerbirliğinden Kerem Şerasla resmen anlaştılar
Yukarı
oner Liste gör
Usta Yazar

öner
Yer: Doktorlar
  Alıntı oner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2010 saat 12:44
Bursaspor'dan Yenal ve Fenerbahçe'den Deniz Barış ile imzaladılar.
Cennettir Bu Dünya Seni Sevene, Gerçek Olur Her Rüya ES-ES'liyim Diyene...
Yukarı
esessinan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Turkey
  Alıntı esessinan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Haz/2010 saat 00:04

Deniz Barış Antalyayla sözleşme imzalamış...

Böylece Deniz ismide ortadan kalktı...

Yukarı
milkin0026 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa
Yer: Eskişehir
  Alıntı milkin0026 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2010 saat 16:56
Nuri Ülker,  yaptığı açıklamada, TFF'nin Antalya Atatürk Stadı'nda yaptığı denetimlerde 50 olumsuzluk belirlediğini bildirdi. Bu olumsuzlukların giderilmesi için en az 500 bin TL'ye ihtiyaç duyulduğunu kaydeden Ülker, para bulunsa bile stadın yeni sezona yetişemeyeceğine işaret etti. Bu nedenle yönetim kurulunun Antalyaspor'un maçlarını Mardan Stadı'nda oynamak konusunda hem fikir olduğunu ifade eden Ülker, ''Atatürk Stadı UEFA'ya göre de uygun değil. Hedefimiz UEFA'ya katılmak. TFF, Atatürk Stadına 'maç oynanabilir' raporu vermedi. Bu yüzden maçların Mardan'da oynanması düşünülüyor. '' dedi.

tff antalyanın stadına maç oynanamaz raporu vermiş.acaba bizim stada verdi mi? verdiyse nasıl verdi?
Yukarı
ezbol Liste gör
Deneyimli Yazar

erol bakırcı
  Alıntı ezbol Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2010 saat 17:57
antalyada yaşıyorum.yıllardır söylüyordum buradaki arkadaşlara mardan süper stad diye.hem antalyalılar için fazla bile.sadece yol sıkıntısı mevcut.ancak futbol seyir zevki açısından çok iyi bir stadyum.fifa küçük stad inşa edecek yerler için burasını örnek göstermişti.Bu sene u14 maçlarıda burada oynandı.altyapı sorumlusu abdullah baykul' u misafir ettiğimiz zaman gezdirmiştim stadı.Hatta kapatılması düşünülen açıktrbünün üstü için burasının örnek alınabileceğini belirtmiştim.
eskişehirli ilk evliliğini ESES'le,ikinci evliliğini eşi ile yapar.
Yukarı
ESPANA Liste gör
Usta Yazar

ÖMER
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ESPANA Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2010 saat 18:18
Alıntı yapılan ezbol

antalyada yaşıyorum.yıllardır söylüyordum buradaki arkadaşlara mardan süper stad diye.hem antalyalılar için fazla bile.sadece yol sıkıntısı mevcut.ancak futbol seyir zevki açısından çok iyi bir stadyum.fifa küçük stad inşa edecek yerler için burasını örnek göstermişti.Bu sene u14 maçlarıda burada oynandı.altyapı sorumlusu abdullah baykul' u misafir ettiğimiz zaman gezdirmiştim stadı.Hatta kapatılması düşünülen açıktrbünün üstü için burasının örnek alınabileceğini belirtmiştim.

mardan stadı güzel , bildiğim kadarıyla antalya yönetimide burada oynamak istiyordu maçlarını fakat "mardan" bu isteği kabul etmemişti.Bunun üzerine tekrar Atatürk stadında oynayacağız gibi bir açıklama yapmıştı Antalya yönetimi ,şimdi tff kabul etmeyince mardan da oynayabileceklerini söylüyorlar.

Bakalım mardan ne diyecek bu işe.Yine kabul etmezler ise işler karışır Antalyada.

Yalnız bu aralar Antalyaspor'un hem isim hemde logo değiştirme gibi bir durumu var.Eğer isimini Mardan Antalyaspor diye değiştirirse o zaman mardan izin verir bu stad işine.
FATİHİN İSTANBUL'U FETHETTİĞİ YAŞTASIN

https://twitter.com/#!/ESPANAA
Yukarı
mehmet26eses Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
  Alıntı mehmet26eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2010 saat 12:36
Antalyaspor; Tff Antalya Atatürk Stadını kabul etmediği için önümüzdeki sezon tüm iç saha maçlarını Mardan stadında oynacakmış.

------------------------------------------------------------------------

MARDAN İLE ANLAŞMA TAMAM

Antalya şehrinin, siyasilerin ve bürokrasinin yalnız bıraktığı Antalyaspor, stadyum sorununu Mardan ile çözdü.

Antalya sınırları içerisinde TFF kriterlerine iki uygun stat (Mardan ve Alanya) arasından ilk tercih olan Telman İsmailov'un sahibi olduğu Mardan ile anlaşıldı.

Anlaşmanın sadece stadyumu kapsamadığı kırmızı-beyazlı ekibimizin ayrıca Mardan Spor Kompleksi'nden faydalanacağı, zaman zaman idmanlarını burada yapacağı belirtildi.

Başkan Hasan Akıncıoğlu, Antalyaspor'un bütün iç saha maçlarını Mardan Stadı'nda oynayacağına değinerek, ''Antalyaspor maçlarını Mardan'da oynanacak. Şu an yol sorunu var. İlk etapta mevcut yol ıslah edilecek. Daha sonra anayola bağlanacak kısa bir yol açma çalışması yapılacak'' dedi.

Akıncıoğlu, Antalyaspor'un sezon boyunca hem Hasan Subaşı Tesisleri'nden hem de Mardan Spor Kompleksi'nden faydalanacağını, çalışmalarını da duruma göre her iki tesiste sürdüreceğini kaydetti.

Diğer yandan Mardan ile resmi imzaların önümüzdeki günlerde basın huzurunda Mardan Stadı'nı ve tesislerini tanıtımı eşliğinde atılacağı öğrenildi.

Mardan stadının eksikleri ve yol çalışmalarını ise Antalyaspor, Büyükşehir Belediyesi ve Antalya İl Özel İdaresi'nin ortaklaşa yapacağı belirtildi.

Kaynak:www.antalyasporum.com
YAŞASIN ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2223242526 78>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır