eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Öss'ye girecek arkadaşların dikkatine

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2223242526>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
altes_nfr Liste gör
Yazar

memet
Yer: eses-burgaz
Online Durum: Offline
  Alıntı altes_nfr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2009 saat 12:56
offf konya biyoloji bea heryer deplasman oldu artık bana :(ama yataya calışcaz artık napalım..
biz eskişehirliyiz.taa uzak yollardan koştuk geldik senin kollarına...
Yukarı
KuRBaN Liste gör
Usta Yazar

Hasan Balaban
Yer: Uluönder
  Alıntı KuRBaN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2009 saat 13:20
Alıntı yapılan lig_a

domaniç yüksekokulu ya ne yaparım domaniçte

Domaniç yakın, hergün otobüs gelip gidiyor. Eskişehir'den, Bozüyük'ten sonra belki de gelinip gidilebilinecek 3.yer Domaniç.
Kazanan tüm arkadaşlara başarılar, kazanamayanlara ise bir daha ki sene için azim ve sabır diliyorum.
Yukarı
Ati_Kaan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Madrid
  Alıntı Ati_Kaan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2009 saat 15:38
Mersin Çağ Üniversitesi...Haydi bakalım 
Nefer
Yukarı
Esparta _yigit Liste gör
Usta Yazar

Ygt
Yer: Yıldıztepe Loj.
  Alıntı Esparta _yigit Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2009 saat 15:44
Haydi bakalım ESparta'ya gelecek olanlar parmak kaldırsın :)
ÇUFF ÇUFF HEEY..
Yukarı
benjamin Liste gör
Yazar

Bünyamin Avşar
Yer: Kayseri
  Alıntı benjamin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2009 saat 18:41
Alıntı yapılan es_emre26

Alıntı yapılan benjamin

erciyes üniversitesi makine mühendisliği biraz sürpriz oldu ama güzel oldu Smile deplasman biletleriniz benden LOL

Benimkini rezerve edebilirsin.Bu arada biletler 40 tl imiş Kayseri Kadir Has Stadı'nda Big%20smile

gaza geldim de söyledim ben onuLOL 

Siyahına Kırmızına !! Kayseri ÜniEsEs
Yukarı
simsek26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Barış
Yer: Turkey
  Alıntı simsek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2009 saat 01:46
diğer konuya yazmştm aslında ama buraya da yazıyım..
Hacettepe Üniversitesi - Sınıf Öğretmenliği
ANKARA ESDER BAŞKANI BARIŞ BAŞ
Yukarı
ŞaHiN Liste gör
Usta Yazar

Şahin ÖZMEN
  Alıntı ŞaHiN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2009 saat 08:53
Bu kez sevindik!
Bu yıl ÖSS’de beklenilen başarıyı yakalamayıp alt sıralarda yer alan Eskişehir, 4 yıl ve üzeri eğitim veren üniversitelere öğrenci yerleştirmede Türkiye birincisi oldu. ÖSS Yerleştirme sonuçlarını mutlulukla karşıladıklarını kaydeden Milli Eğitim Müdürü İbrahim Ceylan, “Her 100 öğrencimizden 45’i 4 yıl ve üzeri eğitim veren üniversitelere yerleştirdik” dedi.

ÖSS Yerleştirme Sonuçları dün açıklandı. Eskişehir 4 yıl ve üzeri eğitim veren üniversitelere öğrenci yerleştirmede Yüzde 45.27 ile birinci oldu. Eskişehir’i Ankara, Sinop ve Bursa izledi. Önlisans ve lisans programlarına yerleştirme oranında ise yüzde 59,5 ile Türkiye 8’incisi olduk. Milli Eğitim Müdürü Ceylan ÖSS Yerleştirmede Türkiye birincisi olacaklarını daha önce söylediğini belirterek, “Haklı çıkmanın gururunu yaşıyorum” dedi.

İl Milli Eğitim Müdürü İbrahim Ceylan, yerleştirme sonuçları açıklanmadan bu konuda başarılı olacaklarını bildiklerini belirterek, “Eskişehir bir eğitim kenti. Bu eğitim kentini başarılara yenisini ekleyerek gösterdi. Geçen yıl ÖSYS’de Türkiye birincisi olmuştuk. Geçen yıl yüzde 44,6 oranında lider iken bu yıl bu rakamı yüzde 45’in üzerine çıkararak önemli bir başarı kazandık. Bu başarı Eskişehir’deki eğitimcilerin, öğrencilerin, velilerin ve milli eğitim camiasının ve kentin ortak başarısıdır. Öğrencilerimi kutluyorum” dedi. Eskişehir’de ÖSS’ye giren 16 bin 364 öğrenciden 7408’i dört yıl ve daha üzeri eğitim veren üniversitelere yerleşti. 2335 öğrencide 2 yıllık üniversitelere girdi.

Yukarı
MuratHoca Liste gör
Usta Yazar

Murat Kiracı
  Alıntı MuratHoca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2009 saat 09:35
Üniversiteye giren tüm arkadaşlara Akademik hayatlarında başarılar diliyorum....
Genç arkadaşlarımızı, üniversitelerimizde Eskişehirsporluluğu temsil etmeye ve Eskişehirspor'u tanıtmaya davet ediyorum.
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi İİBF/İşletme Bölümü Öğretim Üyesi
Yrd.Doç.Dr.Murat KİRACI
üniESES-Karanlık ve ayaz gecelerde içimizde yanan ateştir, Eskişehir...
Yukarı
esesliadem Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: yeşiltepe
  Alıntı esesliadem Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2009 saat 09:42
Alıntı yapılan MuratHoca

Üniversiteye giren tüm arkadaşlara Akademik hayatlarında başarılar diliyorum....
Genç arkadaşlarımızı, üniversitelerimizde Eskişehirsporluluğu temsil etmeye ve Eskişehirspor'u tanıtmaya davet ediyorum.
Yrd.Doç.Dr.Murat KİRACI
en iyi şekilde eskişehir'i ve eskişehirspor'u tanıtcagımızdan süpheniz olmasın bu arada bir arakadasım osmangazi işletme kazandı
Yukarı
simsek26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Barış
  Alıntı simsek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2009 saat 15:09
Alıntı yapılan MuratHoca

Yrd.Doç.Dr.Murat KİRACI
Başarı dilekleriniz için teşekkür ediyoruz hocam..
Eskişehiri ve ESESİ en iyi şekilde tanıtıp temsil edeceğimize şüpheniz olmasın
ANKARA ESDER BAŞKANI BARIŞ BAŞ
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2223242526>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,652 saniyede hazırlanmıştır