eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor Basketbol Takımı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2223242526 32>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
champions26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Online Durum: Offline
  Alıntı champions26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Haz/2012 saat 10:22
Alıntı yapılan EsesLi Onur

Arkadaşlar basket takımımız noldu acaba ? Son durum nedir

O'da yalan oldu.
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2012 saat 14:46

Caglar Torun @caglartorun 

Eskişehir'e devri söz konusu olan ama son anda direkten dönen Başkent Gençlik, katılım isteğini TBF'e yolladı. #tb2l'de devam ediyorlar.

Yukarı
dentist Liste gör
Deneyimli Yazar

abdullah akpınar
Yer: Turkey
  Alıntı dentist Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Tem/2012 saat 12:07
başkent gençlik devri tamamlamış ama tahmin ettiğiniz gibi bize değil :(
http://www.basketfaul.com/makale/17562/genc-telekom-pi-koleji-oldu.html
eskişehirde yaşıyorum eskişehirsporluyum
Yukarı
homfa Liste gör
Deneyimli Yazar

Hüseyin
  Alıntı homfa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2012 saat 20:02
Başlık ile ilgili bir konu değil ama Eskişehir'de Tepebaşı'nda olmak şartıyla basketbol takımları var mı?
Yukarı
dentist Liste gör
Deneyimli Yazar

abdullah akpınar
  Alıntı dentist Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2012 saat 23:34
Alıntı yapılan homfa

Başlık ile ilgili bir konu değil ama Eskişehir'de Tepebaşı'nda olmak şartıyla basketbol takımları var mı?
Sanırım oynamak için soruyorsun ama takımların Tepebaşı veya odunpazari diye bir ayırımı yok maclar Atatürk camlica ve gokmeydanda çünkü

Yukarı
homfa Liste gör
Deneyimli Yazar

Hüseyin
  Alıntı homfa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ağu/2012 saat 23:06
Evet hocam oynamak için kulübün yeri önemli hocam sallıyorum A takımı var Gökmeydanda ona gidemem. Çamlıca da var ona giderim. O yüzden yer kastetmiştim.
Yukarı
dentist Liste gör
Deneyimli Yazar

abdullah akpınar
  Alıntı dentist Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ağu/2012 saat 23:58
Maclar için seçme sansin yok çünkü macların nerede oynanacağını il hakem komitesi belirler bence sen takım antremanları nerede yapıyor onu araştır sana uyan yerde antreman yapan takımı seç
Yukarı
homfa Liste gör
Deneyimli Yazar

Hüseyin
  Alıntı homfa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2012 saat 00:37
Hocam maçlar nerde olursa olsun giderim o sorun değil demek istediğim a kulübün çalımca şubesi var oraya gidebilirim ama b kulübün gökmeydanda şubesi varsa gidemem bide Eskişehir basketbol kulüplerini araştırdım pek fazla bulamadım sadece işitme engeliler spor kulübünü buldum bide kolej basketbol takımlar son umudum bir arkadaş kaldı. Yinede ingilendiğiniz için çok sağol Abdullah hocam.
Yukarı
Yukenkankan Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı Yukenkankan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2012 saat 04:13
Alıntı yapılan homfa

Hocam maçlar nerde olursa olsun giderim o sorun değil demek istediğim a kulübün çalımca şubesi var oraya gidebilirim ama b kulübün gökmeydanda şubesi varsa gidemem bide Eskişehir basketbol kulüplerini araştırdım pek fazla bulamadım sadece işitme engeliler spor kulübünü buldum bide kolej basketbol takımlar son umudum bir arkadaş kaldı. Yinede ingilendiğiniz için çok sağol Abdullah hocam.

Bizim zamanımızda küçükler ,yıldızlar ve gençler kategorisinde 20'ye yakın takım katılırdı her sene turnuvaya yanlış hatırlamıyosam. O zamandan aklımda kalan Harb-iş , Anadolu Üniversitesi , Osmangazi Üniversitesi , Çağdaş Kolej , Atayurt Koleji gibi takımlar. Tabi bizim zamanımızda dediğim 8-9 sene öncesi. Şimdi ne alemdedir bilmiyorum. Eğer gerçekten iyi oynuyorsan zaten özel okullardan bi tanesi seni havada kapıp 100% burs verip ondan sonra da maaşlı çalışanmışsın gibi senden madalya bekleyecektir. Okul takımının yanında oynayacağın kulüp takımını da onlar belirler senin yerine , sana sormadan.

Zaten bu kulüp takımlarının kadroları da ilginç bi şekilde bazı okulların tekelinde oluyodu. Daha doğrusu okul takımının çalıştırıcısı ile kulüp takımının çalıştırıcısı genelde aynı hoca olduğu için birisindeki kadro aynen ötekinde de oluyodu.

-Harb-İş'de Adalet İ.O.'nda oynayan çocuklar
-Anadolu Üni.'de Özel Gelişim'de oynayan çocuklar
-Osmangazi Üni.'de Dumlupınar İ.O.'nda oynayan çocuklar olurdu mesela.

14 yaşımdan sonra oynamadım gerçi ben basketbol , boyun aşağı yukarı ne kadar olacağı belli oluyo o yaşlarda , bende pek gelecek yoktu. Ama muhtemelen gençlerde de iş benzer şekilde yürüyodur. Okuduğun okuldaki diğer basketbolcuların oynadığı bir kulüp vs. varsa , onlar vasıtasıyla bir kulübe kapak atmanı öneririm. Hatta tanıdığın herhangi bi basketbolcu arkadaşından bu konuda bilgi de alabilirsin. Olmadı benimle irtibata geç , bir bilirkişiden doğrusunu öğrenip sana aktarayım. =)

Hade sağlıcakla.
Yukarı
homfa Liste gör
Deneyimli Yazar

Hüseyin
  Alıntı homfa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2012 saat 19:23
Hocam çok sağolun arkadaş halada ulaşamadım. Sanırım köye gitti. Merak ettim siz hangi bölgede oynuyordunuz? Gerçi 18 yaşına kadar bölgen belli olmuyormuş.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2223242526 32>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,441 saniyede hazırlanmıştır