eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Tepkimizi Koymak İçin Akıyoruz

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 22232425>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esesozgur Liste gör
Usta Yazar

ozgur
Yer: Lİ
Online Durum: Offline
  Alıntı esesozgur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2008 saat 19:00
Alıntı yapılan since65

Alıntı yapılan esesozgur

tabi kombinesi olanlara biraz ayıp olacak ama ben pet şişe atmayı düşünmüyor değilim hele bir de hakeme denk getirirsem bak o zaman cezaya

Madem öyle Gerçek eses taraftarı maça giremiyorsa içimizdeki bizanslılarda giremesin 
Yönetim Fener maçı seyircisiz Haberin olsun onun için açığı 100 ytl yap ne kazancaksan Gs maçından kazan
  Bu türden provakatörlerin üyeliğinin iptal edilmesini talep ediyorum.Bunlar eses taraftarının arasına sızmaya çalışan eses düşmanlarıdır.Bilet fiatlarını protestonun şekli kesinlikle bu olmamalı.

Demek bu kadar çok istiyorsun maça gitmeyi  Bizanslıları izlemeyi.Tanımadığın bir kişiye hakaret etmeyi o zaman bende söyleyeyim sen %99 fb lisin oldumu mutlu oldun mu?( biletler pahalı )alamıyoruz.Nedense tepki veren bir tek sen oldun bence çok mantıklı eses taraftarı içeriye giremiyorsa seyircili oynamanın
ne mantığı vardır soruyorum sana.Belliki bazı arkadaşlar sırf 3 eziklerin maçlarını izleyebilmek için bekliyorlar
Hayatta 2 şeye güvenirim;biri aynaya baktığımda gördüğüme diğeri yukarı baktığımda göremediğime..
Sagopa
Yukarı
esesozgur Liste gör
Usta Yazar

ozgur
  Alıntı esesozgur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2008 saat 19:16

amacım provakatorluk değil yönetimin uyguladığı bu bilet fiyatlarına tepki olarak fikir üretmektir.Stadta protesto edersen bütün türkiye ye rezil olcaz.Hafta içi protesto edersen hiç bir şeyin değişeceğini sanmıyorum.Benim aklımdan da bu geçti.Bu olaya aşırı tepki gösterenlerinde bizanslı olduğunu düşünmüyor değilim.Hani zarf atma hesabı

Hayatta 2 şeye güvenirim;biri aynaya baktığımda gördüğüme diğeri yukarı baktığımda göremediğime..
Sagopa
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2008 saat 19:50
 [QUOTE=Yavuz Orhan] Arkadaşlar hepinizin acımasısca eleştirileri karşısında dimdik ayaktayım ve her zaman taraftarımın yanındayım benim daha önce yazdığım yazının arkasındayım evet pazar günü bilet fiatları konusunda yönetim protesto edilecektir edilmeyecek diye birşey söylemedim.Benim zoruma giden bizler gazetelerde bilet fiatları pahalı diye yönetimi eleştiriyoruz (NEFES)nickli arkadaş bizleri kombine alıpta sesimizi kesmişiz gibi göstermeye çalışıyor beyler önce benim yazdıklarımı okuyun anlayın sonra eleştri yapın pazar günü protesto yapılacaktır ben daha ne yapayım yönetimin gırtlağınamı yapışayım.
Arkadaşlar her hafta stadta en az 200-250 kişi bana bizi maça sok diye geliyor ben o insanlara hadi yürüyün dersem yönetimin adamı oluyorum size göre ama ben o kişileri stada aldırmak için Halil Ünal a-Mesut Hoşcan a- Rıza Zeydan a yalvarıyorum size göre yine yönetimin adamı oluyorum beyler ben taraftarımın adamıyım bunu bilin bundan sonraki eleştrilerinizide kişilik haklarıma zarar vermeyecek şekilde yaparsanız sevinirim.
Bu hafta sonu gs li taraftarlarda şehrimize geleceklerdir herkes sağduyulu olsun stad dışında meydana gelecek her türlü olayda hem takımımız hemde olaya karışanlar çeşitli cezalara çarptırılacaklardır ben kimsenin ceza yemesini istemiyorum.[/QUOTE]

İstenmeyen olaylar istiyorum . Benim mabedim olan Atatürk stadına giren her türlü GS'li dayak yemeye hazır olsun .
Yukarı
kerlon Liste gör
Usta Yazar

ismail
Yer: Turkey
  Alıntı kerlon Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2008 saat 20:09

protesto protesto dedik ama kimseden ses soluk çıkmadı bu demekdirki bu hafta sonu bu stadyumda yer olmayacak yarın köprübaşının orda bilet satılan yere bakın ana baba günü olur.ama ben gelmiyecem maça maddi sorunum yok o ayrı olanlar ne yapacak acaba?sırf bu yüzden gelmiyorum maça:S

herzaman herde en buyuk eses
Yukarı
omer-es-26 Liste gör
Usta Yazar

ÖMER
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı omer-es-26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2008 saat 20:15
Sen maç biletlerini 50-100 yap sonra niye içeri biletsiz seyici giriyor de.Bu maçta biletsiz girmek istiyecek taraftar sayısı %1000 artacaktır.
"2009 NBA   ALL-STAR İÇİN HİDAYET VE MEHMET'E BURDAN OY VEREBİLİRSİNİZ !!!!"
Yukarı
esesberk Liste gör
Usta Yazar

berk
  Alıntı esesberk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2008 saat 20:16
niye tepki maçta ya böyle şeymi olur o zaman biz bu bilet fiyatlarını kabul etmiş oluyoruz.. Kusura bakmayın yanlış yapıyorsunuz..
Eses'im bak işte taraftarın her zamanki yerinde..
Yukarı
esesozgur Liste gör
Usta Yazar

ozgur
  Alıntı esesozgur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2008 saat 23:50
ben söylüyorum tepki maçta olmaz diye adımız provakatöre çıkıyor arkadaşlar içimizdeki bizanslıları temizlemeliyiz önce 
Sagopa
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı olumune_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eki/2008 saat 00:09
Sayın Yavuz Bey ozaman çıkacaksın bu hafta oynanacak olan gese maçında tüm türbün liderleri ile anlaşarak YÖNETİM İSTİFA Diye bağırtacaksın. Bizim sesimizin duymamazlıktan gelen bizi iplemeyen tınlamayan adına ne derseniz deyin tabiri caizse taraftarı kaz gören bu yönetime haddini bildireceksiniz ve istifaya davet edeceksiniz.. Bunu ayarla sayın yavuz bey kardeşim. Bu maça gidemeyecek canları yanan taraftar kardeşlerimin ve abilerimin gözlerinden akan yaşın hesabını soracaksın bu densizlere. Ayrıca çocukalrdan alınan ücret gibi  saçma sapana kararlarında kaldırtacaksın. 
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
ccigarr Liste gör
Usta Yazar

hakan
  Alıntı ccigarr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eki/2008 saat 00:22
Bu maç için 50 ytl bulma şansım yok ankarada öğrenciyim 50 ytl ile bir haftayı nasıl geçirdiğimi bir ben bir Allah bilir haftanın 4 günü dersim var gazi üniversitesi beş evlerde ben cebecideyim aradaki mesafeyi yürüyorum her gün 2 saate yakın yol parası vermemek için bu maçlara girebilmeyi 12 senedir bekliyorum ve giremiyeceği büyük ihtimalle ama bi şansım var bu haftayı yemeden içmeden geçirebilirsem eğer 10 ytl ye  trene biner gelirim 10  ytl de simit ve su için harcasam tüm hafta kalır 30 ytl eksik kalan 20 ytl mide önümüzdeki haftanın parasından kessem yani babamdan peşin alsam girerim belki çektiğimiz onca 2. lig 3. lig eziyetinden sonra şimdi sefa sürecektik bizler demi büyük taraftarız ya sefaya bak başkan bursa maçında simit yerken bu mesajı vermiş olmalı simitle karnını doyur maça gir iyide daha birde fb maçı var ben onu kaçırmak zorundamıyım 10 senedir her maça gire ben süperligteki maçları da her hafta izledim ama artık bıçak kemiğe dayandı yazık bu taraftara ve yazık bana50 ytlyi bu hafta verirsem ESES ime destek değilde halil ünal yönetimine sadakam olsun bu kadarmı düştünüz yolunacak kaz olduk yakında tüyümüz kalmayacak o zamanda oturur kendiniz izlersiniz.
haramilerin saltanatını yıkacağız...
Yukarı
d0rli0n Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı d0rli0n Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eki/2008 saat 01:13
tepki istenmeyen olaylarla olur maalesef. gelsin bakalım 2 maç seyircisiz tabiiki nedenini de yönetimin anlamasını sağlayarak bir daha oluyor mu görelim. bir daha maçı 50 lira yapıyorlar mı binlerce  ytl para cezası geldikten sonra
sağduyulu davranmama zamanı
sar tribünleri haykır öfkeni bizans yenilecek zafer yakında.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 22232425>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır