eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Es-Es Dizisi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 234235236237238>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
kktc_ESES Liste gör
Deneyimli Yazar

Volkan
Yer: Kıbrıs
Online Durum: Offline
  Alıntı kktc_ESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Nis/2010 saat 21:15
millet 1 nisan şakası olmasın bu Tims'in yaptığı
Çıkmasa gecelerim sabaha
ölürüm o siyah kırmızına
Yukarı
KILL4ESES Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Augsburg
  Alıntı KILL4ESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Nis/2010 saat 22:18
dizi böyle bitirilmez... yaziklar olsun tims
Her Zaman, Her Yerde, Ölümüne, Inadina ESES!
Yukarı
Kaan Liste gör
Usta Yazar

Kaan
  Alıntı Kaan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Nis/2010 saat 22:34
Alıntı yapılan kktc_ESES

millet 1 nisan şakası olmasın bu Tims'in yaptığı
keşkeOuch
KaanOZTRK
Yukarı
KILL4ESES Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Augsburg
  Alıntı KILL4ESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Nis/2010 saat 22:49

TIMS'a e-mail attim bu geldi:

Yasal Uyarı:
Şirketimiz gerek
info@tims.tv, gerekse şirket yetkilileri ve çalışanlarının elektronik posta adreslerine mail yolu ile gönderilen hikaye, tretman, senaryo vb. gibi Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu bakımından hak doğurucu hiçbir çalışmaya ilişkin talebi yoktur, bu türden çalışmaları hiçbir şekilde kabul ve değerlendirmemektedir. Bununla birlikte, iş bu uyarımıza rağmen ilgili adreslere elektronik posta gönderenler, bu yazışmalarının içeriğiyle ilgili FSEK’den doğan her türlü dava, talep ve şikayet haklarından peşinen feragat ettiklerini kabul ve taahhüt etmiş sayılacaklardır.

acaba ne demek istiyorlar tam anliyamadim (yurtdisindan geldigim icin)
Her Zaman, Her Yerde, Ölümüne, Inadina ESES!
Yukarı
simsek26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Barış
Yer: Turkey
  Alıntı simsek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Nis/2010 saat 19:22
ANKARA ESDER BAŞKANI BARIŞ BAŞ
Yukarı
daS// Liste gör
Deneyimli Yazar

safa
Yer: istanbul
  Alıntı daS// Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Nis/2010 saat 15:05
Alıntı yapılan KILL4ESES

Yasal Uyarı:
Şirketimiz gerek
info@tims.tv, gerekse şirket yetkilileri ve çalışanlarının elektronik posta adreslerine mail yolu ile gönderilen hikaye, tretman, senaryo vb. gibi Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu bakımından hak doğurucu hiçbir çalışmaya ilişkin talebi yoktur, bu türden çalışmaları hiçbir şekilde kabul ve değerlendirmemektedir. Bununla birlikte, iş bu uyarımıza rağmen ilgili adreslere elektronik posta gönderenler, bu yazışmalarının içeriğiyle ilgili FSEK’den doğan her türlü dava, talep ve şikayet haklarından peşinen feragat ettiklerini kabul ve taahhüt etmiş sayılacaklardır.

ben de attım, bana da geldi .. yani bu TIMS yapıma mail yoluyla senaryo, hikaye vesaire atanlar olmuş, atmayın ilgilenmiyoruz , hukuki bi durumda siz sorumlu olursunuz diyor .. otomatik gönderilen maildir .

3es3ki2eski1es
Yukarı
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
Yer: Germany
  Alıntı köfteci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Nis/2010 saat 15:10
Alıntı yapılan KILL4ESES

Yasal Uyarı:
Şirketimiz gerek
Rechtlicher Hinweis:
Unsere Firma info@tims.tv und Unternehmen Führungskräfte und Mitarbeiter müssen e-Mail Adressen, Mail-Pfad, wie z. B. die Film-Behandlung, durch die Geschichte Idee und das Recht der das Szenario gesendet, und also auf keine Rechte, diese Art der Arbeit für arbeiten, es ist keine Nachfrage für Doğurucu in keiner Weise akzeptieren und Değerlendirmemektedir. Jedoch trotzdem die e-Mail-Absender über Adressen Business Uyarımıza für den Inhalt der diesem obersten FSEK relevanten eventuellen Rechtsstreitigkeiten, Anträge und Beschwerden von voraus Sie akzeptieren und verpflichtet Sayılacaklardır stellt keine dar Verzicht auf Ihre Rechte

....Diyor tercüme motoru ben onun yalancisiyim........
Kral hem ciplak,hem gerzek...
Yukarı
MosCom Liste gör
Deneyimli Yazar

Onur
Yer: ESES (Antalya)
  Alıntı MosCom Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Nis/2010 saat 05:57
İsmail Cem Televizyon Ödülleri

EN İYİ GENÇLİK DİZİSİ
ES - ES

(biten değilde bitmekte olan bir dizi diye sınıflandırdıklarını duydum)

EsEs'li Günler..
Yukarı
level26 Liste gör
Yazar

levent
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı level26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Nis/2010 saat 12:10
Evet şimdi eniyi gençlik dizisi ödülünüde aldı bakalı ne olacak:?
(eses her alanda bağımlılık yapıyor.)WinkBig%20smileBig%20smile

Ödül Töreni (Dizimiz ile ilgili kısım, 04:00 - 04:19 saniye aralığındadır.);
http://www.haberler.com/video-haber/video.asp?id=2022602

en büyük eses.
Yukarı
Essfor Liste gör
Usta Yazar

bahadır
Yer: Turkiye
  Alıntı Essfor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Nis/2010 saat 12:57
Kapak olsun ATV ile Showa.....
Esesliyiz çok şükür...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 234235236237238>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır