eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Nebi Hatipoğlu'nun Basın Açıklaması

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2122232425 32>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
fatih26 Liste gör
Yazar

fatih
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı fatih26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Nis/2008 saat 13:06
Sleepybizim tepkimiz un var şeker var yağ var ama helva olmuyor. haaa maddi açıdan kötü oluruz toparlanmak için beklemeye razıyız yıllarca bekledik zaten. ama harcanan trilyonlara rağmen bu puanı alıyorsak bi yerde hata vardır. biz sivassporla aynı parayı harcadık bu sene adamlar süperligdeler ve bizden daha çok puan topluyorlar bizim tepkimiz bu. sezon ortası 3 trilyon harcandı deniliyor hangi futbolcu iyi çıktı..... bunun hesabını bi verin madem.
Yukarı
EsEsliyim Liste gör
Usta Yazar

Çağıl ALTAY
Yer: Cuba
  Alıntı EsEsliyim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Nis/2008 saat 13:11
Küfür falan bu işin bahanesi arkadaşlar...

Başkana futbolculara ve yöneticilere en çok koyan maçın başında tüm stadın yaptığı 10 dakikalık sessiz protestodur...

Maçın sonunda küfür olunca bunlarada gün doğdu bütün kızgınlıklarını küfüre yükleyip taraftarı suçladılar...Ama esas maçın başındaki protestoyu hazmedemiyorlar...Taraftar bir bütün olarak en güzelini yapmıştır, maçın başındaki protesto ile herşeyi anlatmıştır...

Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.
Yukarı
FoRZa26 Liste gör
Deneyimli Yazar

OuZzHaNn
Yer: Trinidad and Tobago
  Alıntı FoRZa26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Nis/2008 saat 13:46
En büyük taraftar ....
Yukarı
müfitkabal Liste gör
Usta Yazar

müfit kabal
  Alıntı müfitkabal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Nis/2008 saat 13:51
benim şampiyonluk yolunda hiç inancım kalmadı...aslında puan olarak bakıldığında, kaybedilen pek bişey yok ama son haftalarda oynanan rezil futbol insanı ister istemez umutsuzluğa itiyor...her takım yenilebilirde...beraberede kalabilir...bu dünyanın sonu değil...fakat sen 10 maçtır kötü oynuyorsan vede  hoca değişikliğide çare olmamışsa, burda insanların koyduğu tepkiyede hazırlıklı olacaksın...bu insanlar durduk yerde küfür etmedi...
hatta anlasınlar diye 1965 liler derneği tam sayfa ilan bastırdı...
yine anlasınlar diye taraftar 10 dk sus pus oturdu...
eeee....arkadaş bizlerde insanız...taş yada duvar değiliz...
bir yere kadar insanlar susarlar...kaldıki bu taraftar haftalardır bazı şeyleri yedi yuttu...
sizler tepki görmemişsiniz...ne çabuk unutuldu trabzonda ogün ün...fenerbahçede kaleci rüştünün idmanda dayak yediği...
kaldıki bu taraftar küfür etmemek için haftalarca sabretti...ama sağolun sevgili futbolcularımız, sizler bu sabır taşınıda çatlattınız...kötü futbol bir olur...iki olur...
eğer bu taraftar sergenin...coşkunun...serkanın...emre toramanın...gökhan bozkayanın geçmişteki futbolunu bilmese...tamam arkadaş demekki kapasitemiz bu kadarmış diyecek...
siz değilmiydiniz istanbul sporu ilk devre 3-0 yenen
siz değilmiydiniz altay ı ilk devre 3-0 yenen...(kaldıki altay ikinci devre 2-3 iyi topçusunuda sattı)
siz değilmiydiniz ilk devre antep belediye ye 4 tane atan...
peki ne oldu şimdi...bu takımlar ikinci devre flaş transferlermi yaptılarda...kötü sonuçlar aldık...
mutlaka küfür iyi birşey değil...bu forumda hiçbir arkadaşım çok iyi olmuş hep küfür edelim demiyor...herkes ortak olarak küfüre karşı...fakat insanlarında çıldırtılmaya hakkı yok...
toplumsal bir reflekstir bu...belirli şeyden sonra buna engel olamazsın...
iş...insanların bu noktaya getirilmemesidir...

çıkmadık candanda umut kesilmez...ben bu hesaplaşmaların matematiksel olarak devre dışı kalasıya bir kenara bırakılmasından yanayım...çünkü futbol bu heran herşey olabilir...hatırlayın sakarya spor bir ara 4-5 puan geriye düşmüştü...ama çabuk toparlandılar...

başkanımızın açıklamaları belki biraz sert vede talihsiz ama olayı çokda abartmamak gerekir...bizim nasıl psikolojimiz bozulduysa...o da insandır...böylesi durumda onada hak vermek gerekir...
düşünsenize işini gücünü bırakıp her deplasmana gidiyor...o istermi mağlup bir takımın başkanı olarak günlerdir kamuoyunda tartışılmayı..

evet çok önemli avantajlar yitirdik...fakat gün beklemek...kenetlenmek...vede sabretme günüdür...günü geldiğinde mutlaka herkes eteğindeki taşları dökecektir...

fakat o gün bugün değildir...lütfen biraz gevşeyelim...sakinleşelim...inanın kazanan biz olabiliriz...çünkü bu takımda o potansiyel yani güç var...

herkese saygılar...
üç büyük yok tek büyük var
Yukarı
KIZILCIKLIEMRAH Liste gör
Deneyimli Yazar

Emrah
Yer: Palestine
  Alıntı KIZILCIKLIEMRAH Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Nis/2008 saat 13:53
Alıntı yapılan eses şahin

Alıntı yapılan prenspamukses

futbol onurla,gururla,haysiyetle oynanmiyor arkadasim!! sen 10 milyon yada 5 milyon veriyorsun diye bu adamlara kufur etme hakkini nasil kendinde buluyorsun?? adi ustunde oyun bu!! kazanmak da var kaybetmek de...protesto yap ama saygisizlik yapma!! ana avrat yuzune teke tek edebilirmisin o kufru futbolculara cok merak ediyorum??hersey den once o insanlar koskoca adamlar coluklari,cocuklari esleri var belki de bazilarinin hanimlari tribundeydi bilemem...
5 10 milyon para verip de kufur etme hakkini tasvip etmem...yagmurda,camurda,deplasmanda palavralari da bahane degil...kimse seni zorla goturmuyor!!!gitmezsin olur,biter...ana avrat kufur de ne oluyor??bize yakismaz...ama bosa yaziyorum galiba...
anlasilan bu topraklara medeniyet zor gelicek...

Sizin görüşlerinize katılmamak için EŞEK olmak gerekir ama ne siz nede ben küfretmedik küçük bir gurubun bir anlık kızğınlığı sonucu yaptığını tüm camiyaya mal edilmesine üzüldüm

!!KÜFÜR ACİZ İNSANLARIN GERİ TEPEN SİLAHIDIR''

Bir Katılmayanlara hakaret etmek kimin geri tepen silahıdır ?Bu Acıklamandan Dolayı Kınıyorum
iki Mac Sonunda Biz Kufur Ettik Kucuk Bir Grupmu KIZILCIKLI Tribunu ??? Haaa Sen Acıktaki Kufur edenler icin soyluyorsanda  Burdan Atıp tutmakla olmuyo sustursaydın derler adama...
Yukarı
esesserkan26 Liste gör
Usta Yazar

serkan
  Alıntı esesserkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Nis/2008 saat 13:59
evet asıl mesele reklamın ıyısı kotusu meselesı ve sayın baskanın bır reklam ugruna bır futbolcuyu eskisehirspor klubunun ustunde tutup ve hala suclu gozunun onunde ıken bızım yaptıgımız ve tasvıp etmedıgımız kufurle sucluyu bellı etmıs ve 1. suclu METİN DİYADİN di
2.suclu da EFSANE TARAFTAR olarak gosterıldı artık baskan sana yuh dıyorum baska bırsey demıyorum burda sıyaset konusmayalım dıyoruz ama senın yaptıkların da bır noktaya kadar sezon basında kendı menfaatlerın dogrultusunda bırılerıne eskisehirsporu peskes cektırdın ve hala oyle oluyor eskisehirspor senın sayende bır partının arkasına aldıgı takım olarak bılınıyor ve acıklamanda da sıyaset kokuyor neymıs beledıye den destek almıyormus da bılmem neymıs de ya baskan bırak sımdı sen ıstanbul dıyarbakır sakarya maclarını beledıye den destek alsaydın yenecekmıydın eger oyle bırseyse bastan soyleseydın bu tafartar gıder buyukersene yalvarırdı ama sen eskisehirspor u sıyasetın ıcıne soktukca sokuyorsun sımdı de beledıye secımlerı var oy ugruna es es ımı yıne peskes mı cekeceksın bu bırıncı yonu ıkınıcı yonu ıse masa arkadasını savunup koskoca taraftara sucu yuklemen aferın baskan nede olsa sergen bey turkıye nın en ıyı futbolcusu bızler de (koskoca es es taraftarı) futbolu bılmeyen hayatında ılk defa futbol ızleyen bır taraftarız ya ne zaman ne yapacagımızı bılmıyoruz ya ıkınız bu taraftarı terbıye ye sokun nasıl davranacagımızı bır zahmet maclardan once afıs olarak stada yazında bızlerde oyle davranalım sen kı baskan bır futbolcu ıcın  bır hocayı yedın ve yıne acıklama yaptın cıktın metın hoca bu yuzden gıtmedı dıye ve kendını kandırdın bu acıklamanla senkı yıne o futbolcu ıcın cıkıp koskaca taraftarı sucladın ee daha ben sana ne deyım buyur baskan sergen ıle sız aynı masada eglenın aynı masada karılarla eglenın yagmurun altında karın altında ıcı es es sevgısı ıle yanan ve colugunu cocugunun rıskını es es yatıranlara cık dekı ıhanet ettınız sana dıyecek bır kelıme bulamıyorum ama bu klube kımın ıhanet ettıgı apaacık ortada SERGEN BASKAN EL ELE 222 YE
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
since65 Liste gör
Usta Yazar

vehbi
Yer: Eskişehir
  Alıntı since65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Nis/2008 saat 14:03
 Stad daki küfür hepimizi çok üzdü.Aklı başında insanlar bunu tabiki onaylamıyorlar. Sokakta yürürken bile küçücük çocukların,hatta kızların bile her cümlelerinin içinde küfür yeraldığına tanık oluyorum.Küfür olayının başarısızlıkla alakası yok bence. Kazandığımız birçok maçta kendi futbolcularımıza küfür edildiğine tanık oldum. Hatta bu yüzden birkaç kez küfür edenlerle tartıştım .Küfür olayı toplumsal yozlaşmanın sonucu. Bilinen nedenlerden dolayı(burada anlatmayayım siyaset yapıyor derler) insanların içi boşaltılıyor,mal gibi nereye kışkışlarsan o tarafa doğru sürükleniyorlar.Birileri de fırsattan istifade değirmenin suyunu kendi çarkına doğru akıtmaya çalışıyor.Ver gazı papazı vursunlar, ver gazı ermeniyi öldürsünler,ver gazı polisi taşlasınlar,ver gazı ES ES ime küfür etsinler.Gerçek taraftar başarılarda yüreği coşan, kabarandır, başarısızlıklarda ise yureği eriyen ,bağrına taş basan fakat asla sağduyusunu kaybetmeyendir.Kulübü basmak, asıp kesmek, tehdit etmek, küfür etmek ES ES taraftarın davranışı asla değildir. Bunun adı tek kelime ile SERSERİLİK tir.
since1965
Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Nis/2008 saat 14:07
Alıntı yapılan KIZILCIKLIEMRAH

futbol onurla,gururla,haysiyetle oynanmiyor arkadasim!! sen 10 milyon yada 5 milyon veriyorsun diye bu adamlara kufur etme hakkini nasil kendinde buluyorsun?? adi ustunde oyun bu!! kazanmak da var kaybetmek de...protesto yap ama saygisizlik yapma!! ana avrat yuzune teke tek edebilirmisin o kufru futbolculara cok merak ediyorum??hersey den once o insanlar koskoca adamlar coluklari,cocuklari esleri var belki de bazilarinin hanimlari tribundeydi bilemem...
5 10 milyon para verip de kufur etme hakkini tasvip etmem...yagmurda,camurda,deplasmanda palavralari da bahane degil...kimse seni zorla goturmuyor!!!gitmezsin olur,biter...ana avrat kufur de ne oluyor??bize yakismaz...ama bosa yaziyorum galiba...

Sizin görüşlerinize katılmamak için EŞEK olmak gerekir ama ne siz nede ben küfretmedik küçük bir gurubun bir anlık kızğınlığı sonucu yaptığını tüm camiyaya mal edilmesine üzüldüm

Bir Katılmayanlara hakaret etmek kimin geri tepen silahıdır ?Bu Acıklamandan Dolayı Kınıyorum
iki Mac Sonunda Biz Kufur Ettik Kucuk Bir Grupmu KIZILCIKLI Tribunu ??? Haaa Sen Acıktaki Kufur edenler icin soyluyorsanda  Burdan Atıp tutmakla olmuyo sustursaydın derler adama...

Benim Küfrü savunan İnsanlara diyecek hiç bir sözüm olamaz yolunuz açık olsun
Yukarı
KIZILCIKLIEMRAH Liste gör
Deneyimli Yazar

Emrah
Yer: Palestine
  Alıntı KIZILCIKLIEMRAH Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Nis/2008 saat 14:15

Alıntı yapılan KIZILCIKLIEMRAH

Benim Küfrü savunan İnsanlara diyecek hiç bir sözüm olamaz yolunuz açık olsun

Kufuru Savundugum falan yok Savunuyorum diyede bir kelime etmedim...Ortada yapılan birsey var bunu inkar edemeyiz.Ama Yok Sen Diyorsan ki "Ben Senin Sorduklarına Cevap veremem" o zaman anlarım..Yeterki bunu cıkıp soyle kufuru savundugumu falan uydurarak kacıs yolu arama..
Yukarı
FoRZa26 Liste gör
Deneyimli Yazar

OuZzHaNn
Yer: Trinidad and Tobago
  Alıntı FoRZa26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Nis/2008 saat 14:20
İstanbulsporu yenemeyipte taraftarı suçlamak çok yanlış
Bozüyükspor çıksa 5 tane atardı eminim
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2122232425 32>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,422 saniyede hazırlanmıştır