eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıBu Seneki Bilet Fiyatları (Anket)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2122232425 54>
Anket sorusu: Sizce Bilet Fiyatları Nasıl Olmalı?
Anket seçeneği Oylar Anket istatistikleri
54 [12,74%]
18 [4,25%]
253 [59,67%]
40 [9,43%]
54 [12,74%]
4 [0,94%]
1 [0,24%]
0 [0,00%]
Bu konu kapadı, anketi oylayamazsınız

Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
iLkaSKimeSeSim Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
Yer: Cameroon
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 15/Kas/2007 saat 20:05
Alıntı yapılan banner

Sevgili Murat;

Kaç defa Giresun'a gittin de bu kadar eminsin? Bizim maçın görüntülerini aç bak kaç kişi varmış bizim maçta. Kapıda durmadım herkes biletli mi değil mi ama bu işleri az çok bilen biri olarak gelenlerin en az %90'ının biletli olduğunu söyleyebilirim sana. Stad çevresindeki durumlardan az çok anlarsın neyin ne olduğunu, bende 1 saate yakın hep stad çevresinde, gişelerin çevresinde idim.

Kendini ezdirmek ne demek? Şimdi ben gidip bilet alıp maça girince kendimi ezdirmiş mi oluyorum?

Giresundan da arkadaşlarımız var msn de konuşuğumuz gerçek Giresunlular, bunu açıklamak yerine şu örneğide vereyim size Karşıyaka taraftarı da fanatikliği ile tanınır ve takımını karşılıksız seven taraftar olrak tanınır. Peki gittiniz mi hiç Karşıyaka maçına ? Ben gittim işte biletler Alsancak istasyonunun orada dağıtılır, ve İstasyonun karşısında biletler dağıtılır, Millet maça girer biletlerin hepsini dağıtamaz elinde kalanlarıda konfeti  yaparak sahaya atar. Gs, Bjk, Fb yide biliyoıruz. Biletler yüzünden insanlar ölmedi mi ? Kasımpaşalı taraftarlar stadın etrafında birbirlerine bilet dağıtırken kameralar tarafından görülmedi mi ?
Selçuk Universitesinde okuyan arkadaşım anlatırdı Konyaspor maç biletleri bir gün önceden çarşıda dağıtılıyormuş bu olaylar Türkiyenin her yerinde oluyor. Eskişehir harici zaten olması gereken de budur ve biz bunu kesinlikle istemiyoruz.

Yönetim tarafından her yapılana kafa sallarsak evet kendimizi ezdirmiş oluruz. Sezon başında siyaset yok pahalı biletler falan yavaş yavaş ezilmeye alıştırılıyoruz, bir kaç sene sonra deseler Beşiktaşın kardeş takımı olacaksınız, paf takımı olacaksınız diye kaç kişi karşı gelecek buna. Ben söyleyim hiç kimse. Madem bilet fiyatlarını uygun olarak görenler takıma faydamız olur diye görenler, bilet fiyatları 1 ytl' ye düştüğünü farzederzek geri kalan 14 ytl yi klübe bağışlıcaklarmı acaba kesinlikle HAYIR.!
Yukarı
UFUKESES Liste gör
Deneyimli Yazar

Ufuk Demirtaş
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 15/Kas/2007 saat 20:08
Alıntı yapılan iLkaSKimeSeSim

Yönetim tarafından her yapılana kafa sallarsak evet kendimizi ezdirmiş oluruz. Sezon başında siyaset yok pahalı biletler falan yavaş yavaş ezilmeye alıştırılıyoruz, bir kaç sene sonra deseler Beşiktaşın kardeş takımı olacaksınız, paf takımı olacaksınız diye kaç kişi karşı gelecek buna. Ben söyleyim hiç kimse.

İnanıyomusunuz buna gerçekten?
Gözlerde yaş yoksa ruh gökkuşağına sahip olamaz.
Ağlaya ağlaya aşık oldum ESES'im.
KKŞ
Yukarı
iLkaSKimeSeSim Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
Yer: Cameroon
Direct Link To This Post Tarih: 15/Kas/2007 saat 20:13
Alıntı yapılan UFUKESES

Yönetim tarafından her yapılana kafa sallarsak evet kendimizi ezdirmiş oluruz. Sezon başında siyaset yok pahalı biletler falan yavaş yavaş ezilmeye alıştırılıyoruz, bir kaç sene sonra deseler Beşiktaşın kardeş takımı olacaksınız, paf takımı olacaksınız diye kaç kişi karşı gelecek buna. Ben söyleyim hiç kimse.

İnanıyomusunuz buna gerçekten?

Göreceksiniz.

Bundan 5 sene önce bir siyasi parti kulubun yanına yaklaşsa butun taraftarlar ayağa kalkardı. Bu sene olduğu gibi alkışlamazdı. Bu sene olanlardan daha önceki yılların meyvesidir. İlerleyen zamanlarda Herhangi bir klupten Eskişehirspor'a biraz para geldiği taktirde yönetim herşeyi yapacaktır. Taraftarda her zaman ki gibi boyun eğerek başa gelen çekilir hesabı maçlara gelip gidecektir.
Yukarı
UFUKESES Liste gör
Deneyimli Yazar

Ufuk Demirtaş
Direct Link To This Post Tarih: 15/Kas/2007 saat 20:18
Kurduğunuz mantık bencede doğru aslında,Eskişehirspor'da olmasada Türkiye'de yapılmak istenilen bu.Konuşmayan,itiraz etmeyen toplum yaratılıyor.Fakat Eskişehirspor'da yönetimlerin böyle bir hedefi yok.
Hem zaten 5 sene önce taraftarımız bu kadar örgütlü de değildi,şu anda gerçekten güçlü bir kitlemiz var,dediğiniz çok zor.
Gözlerde yaş yoksa ruh gökkuşağına sahip olamaz.
Ağlaya ağlaya aşık oldum ESES'im.
KKŞ
Yukarı
hamdiozen Liste gör
Usta Yazar

hamdi özen
Direct Link To This Post Tarih: 15/Kas/2007 saat 20:24
Murat kardeşim,
Büyük lokma ye büyük konuşma.Sen nasıl bir kahinsin anlatsana biraz.Bunları söylediğine göre ,dilinin altındaki başka söyleyecek önemli!! şeylerde vardır elbet.
YEREL BASIN OKUMUYORUM.KAFAMI BULANDIRMIYORUM
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
Direct Link To This Post Tarih: 15/Kas/2007 saat 20:28

Giresundan da arkadaşlarımız var msn de konuşuğumuz gerçek Giresunlular, bunu açıklamak yerine şu örneğide vereyim size Karşıyaka taraftarı da fanatikliği ile tanınır ve takımını karşılıksız seven taraftar olrak tanınır. Peki gittiniz mi hiç Karşıyaka maçına ? Ben gittim işte biletler Alsancak istasyonunun orada dağıtılır, ve İstasyonun karşısında biletler dağıtılır, Millet maça girer biletlerin hepsini dağıtamaz elinde kalanlarıda konfeti  yaparak sahaya atar. Gs, Bjk, Fb yide biliyoıruz. Biletler yüzünden insanlar ölmedi mi ? Kasımpaşalı taraftarlar stadın etrafında birbirlerine bilet dağıtırken kameralar tarafından görülmedi mi ?
Selçuk Universitesinde okuyan arkadaşım anlatırdı Konyaspor maç biletleri bir gün önceden çarşıda dağıtılıyormuş bu olaylar Türkiyenin her yerinde oluyor. Eskişehir harici zaten olması gereken de budur ve biz bunu kesinlikle istemiyoruz.

Yönetim tarafından her yapılana kafa sallarsak evet kendimizi ezdirmiş oluruz. Sezon başında siyaset yok pahalı biletler falan yavaş yavaş ezilmeye alıştırılıyoruz, bir kaç sene sonra deseler Beşiktaşın kardeş takımı olacaksınız, paf takımı olacaksınız diye kaç kişi karşı gelecek buna. Ben söyleyim hiç kimse. Madem bilet fiyatlarını uygun olarak görenler takıma faydamız olur diye görenler, bilet fiyatları 1 ytl' ye düştüğünü farzederzek geri kalan 14 ytl yi klübe bağışlıcaklarmı acaba kesinlikle HAYIR.!

Giresunspor taraftar grubunun lideri benim arkadaşım Murat, bana neyi anlatıyorsunSmile Kendi ifadesidir en baba maçlarda en fazla 100 bilet koparabiliyoruz, onun dışında hepimiz cepten giriyoruz, ikiye bire bile izin vermiyorlar.

Karşıyaka taraftarı bedavaya giriyormuş. Girer tabi Selçuk Yaşar parayı nasıl olsa veriyor. Sor bakalım Selçuk Yaşar'ın dediği dışında birşey yapabiliyorlarmıymış? Asıl onlar kukla olmuş. Beleş bilete kendilerini satmışlar.

Son paragrafta senin dediklerini yapabilmek için zaten yönetimler beleş bilet verir, ucuza bilet satar. Deplasmana bedava otobüs verir. Taraftarı kandırmanın en güzel yoludur beleş bilet, bedava otobüs.

Zaten olması gereken budur diyerek sen manteliteni belli etmişsin. Bu zamana kadar sana cevap vererek boşuna zaman harcamışım.

SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
Direct Link To This Post Tarih: 15/Kas/2007 saat 20:29
    Ankarada yaşıyorum ve ortalama olarak bir sezonda en fazla 10 maça gidebiliyorum.Buna rağmen bu yıl kombinemi aldım.Kombine alırken maç hesabı yapmak aklıma bile gelmedi.Çünkü ben taraftar olarak görevimi yaptığıma inanıyorum. Ayrıca kombinesi olmasına rağmen maçlara bilet alıp giren arkadaşlarımızda var.
   Ankarada maçlar 1 YTL ama giden yok,diğer şehirlerde bilet fiyatları nasıl açıkçası beni fazla ilgilendirmiyor.
   Eskişehirsporumuzun ismine yakışır şekilde mücadele etmesi için bir taraftar olarak elimden geleni yapmayada hazırım.
   Efsane ismini bu camiaya bizler kazandırmadık ama siyah kırmızı renklerine aşıksak  kulübümüzü maddi ve manevi olarak destekleyerek   bu ismi korumak bizim en büyük görevimizdir.
kalender
Yukarı
es-es2641 Liste gör
Usta Yazar

Ersin Eroğlu
Direct Link To This Post Tarih: 15/Kas/2007 saat 20:31
Alıntı yapılan hamdiozen

Murat kardeşim,
Büyük lokma ye büyük konuşma.Sen nasıl bir kahinsin anlatsana biraz.Bunları söylediğine göre ,dilinin altındaki başka söyleyecek önemli!! şeylerde vardır elbet.

Bencede Murat haklı.Neden diye soracak olursanız,gerçekten kaç tane ES-ES'li var sorarım size..Sadece Es-Es'i tutanlar ama.Ben size söleyeyim 10bini geçmez.Açık tribünde bile bizim takım çoşarken arkamdaki adamlar carlostan,ezikbahceden bahsediyorlar.Bundan 10 yıl sonra ne olur bilinmez,cünkü maca gelmeyen adam 3 ezikleri tutar.Bizim tek amacımız bilet fiyatlarının inmesi değil,stadın dolması,herkesin maçlara gelmesi.Bilet mi iner,başka yolalr mı bulunur bilemem ama şu stad dolsun ve Bu Şehir Eski Günlerine Dönsün Artık.
Gel Mayıs 2008..Gelde şampiyonluğu kutlayalım...Sokaklara çıkalım hep beraber...
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
Direct Link To This Post Tarih: 15/Kas/2007 saat 20:32

Taraftarda her zaman ki gibi boyun eğerek başa gelen çekilir hesabı maçlara gelip gidecektir.

Benim boynumu kimse eğemez,
benim gibi onbinler var Eskişehirde.
# Direnmüdavim....

Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 15/Kas/2007 saat 20:49
İlkaskımesesim arkadaş demişki Ericiyese bakın diye bizde mi 1ytl yapalım biletleri senin mantığına göre tribün geliri saçmalık yani öylemi Erciyes staddan gelir elde edemiyo diye bizde mi etmeyelim bize ne kardeşim başkasından bi de bana saçma yazı yazıyon diyorsun İngiltere ile bizim durumumuz bir mi diyorsun eğer benim yazımdan bunu anladıysan brova sana büyük başarı ben orda ne demişim bir bak klüpler gelirinin % 25 ini tribünden elde ediyor çok önemli demişim ya onlar futbolu bilmiyor ya sen bilmiyorsun biz Ericyes gibi Antalya gibi kimsenin oyuncağı olmayacağız.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2122232425 54>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır