eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehir Ticaret Odası Başkanını kınıyoruz

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2122232425 51>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
sezginsecil Liste gör
Deneyimli Yazar

Sezgin Seçil
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı sezginsecil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2009 saat 13:38
Alıntı yapılan 26_26_26

Alıntı yapılan sezginsecil

Alıntı yapılan 26_26_26

Halil Ünal'ın sazanları diyesim geliyor arkadaşlara ama diyemem, çünkü onlarda renklerimin sevdalılarıSmile

Peki Ahmet abicim , Karacan'ın hafta içinde meclis gündemine bu konuyu getiririm deyip , ardından meclis gündemine sokmamasına ne diyorsunuz?

ETO Başkanına,Haruuunnn alıyormusun Otobüsü,söz veriyormusun bu taraftar.B.BELEDİYE Başkanına,Hocaam kapatıyormuyuz açığın üstünü,tamam dersen proje hazır (nasıl hazırsa oda meçhul).
Bu tarz bir konuşmayla taraftarlara hedef gibi sunulan insanların içinden o işi yapmak gelirmi...! Ama ok yaydan çıktıktan sonra o Otobüste alınacaktır.
Güzel kardeşimSmile

Ahmet abicim , önceki yazılarımda da söylediğim gibi Halil Ünal'ın üslubu ve emrivaki yapması çok çirkin. Fakat , Halil Ünal tarafından stada , affınıza sığınarak söylüyorum sanki ağıra giriyormuş gibi sokulan taraftar biz değil miyiz? Halil Ünal tarafından baston ve çocuk bezi gibi basit mevzularda bile kandırılan biz değil miyiz? Halil Ünal yüzünden ikinci sınıf taraftar ürünlerine çok büyük paralar ödetilen biz değil miyiz? Halil Ünal'ın bize karşı takındığı tavrın , Sayın Karacan'a karşı takındığı tavırdan hiçbir farkı yok. Ancak biz gönül koymuyoruz. Niçin? Çünkü renklere aşığız ve bu takıma destek vermek içimizden geliyor. Pire için yorgan yakılmaz. Ben de Halil Ünal'ı günahım kadar sevmiyor ve başkanlık için destek vermiyorum ama Eskişehirspor'a destek söz konusu olunca , ben Sayın Karacan ve tüm iş adamlarından destek bekler , bazı olumsuzlukları göz ardı etmelerini dilerdim.

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Elektrik-Elektronik Mühendisliği
Yukarı
emin Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı emin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2009 saat 14:38
Alıntı yapılan kırmızışimşek

Bu iş bir yanlışlıklar silsilesi şeklinde gittiğinden ortaya çıkan hiç bir tablo beni şaşırtmıyor..

Ümit Karan'ın imza töreninde bende oradaydım ve o gün Harun Karacan'ın koltuğunda bende oturuyor olsaydım bugün o konuyu meclise bende taşımazdım...

Harunnnnnnnnnnnnnn......diye bağıran bir başkanımız var ki biz çaycıya böyle seslenmiyoruz..Bereket karşısındaki insan aklı başında saygıyla ayağa kalkıp meram anlatmaya çalışıyor ama yetmiyor Halil başkan taraftarı üstüne salıyor bu defa hala iyi niyetli olan insan orada oturuyor ve yine dert anlatmaya çalışıyor...

Bakınız Alicengiz oyunlarına şimdi otobüsümüz yok ETO almadı,açığın üstü kapanmadı Büyükerşen yapmadı, başkanımız ne yaptı?

Arkadaşlar gösterilmiş hedeflere biz böyle ok gibi fırlarsak yönetimde,başkanda uyur,bizim isteklerimizin hepsi ceplerde durur...Angry
Düşüncelerimize tercüman olmuşsunuz elinize sağlık..
Yukarı
oguzhaneses Liste gör
Deneyimli Yazar

Oğuzhan
Yer: İstanbul
  Alıntı oguzhaneses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2009 saat 14:47
Bence bu konuda ETO başkanı haklıdır. Kimseye birşeyi zorla kabul ettiremezsiniz. Başkan Halil Ünal taraftar desteğini alarak teklifini zorla kabul ettirmeye çalışmıştır. En azından o baskı altında alacağına dair söz vermedi.
Yukarı
Volkan Liste gör
Usta Yazar

Volkan
Yer: Turkey
  Alıntı Volkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2009 saat 15:09
Hayır anlamadığım tek nokta : Bursa Ticaret Odası Bursa'ya otobüs alırken yasalar izin veriyor , Bursa Belediye Başkanı Bursa Stadı için elinden geleni yaparken yasalar izin veriyor  da Eskişehir'e gelince bu yasalar neden hep karşımıza çıkıyor ?
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2009 saat 15:34
Geçen yıl 3 Hazirandan beri Eskişehirspor'da gelişen olayları ve gündeme gelen her türlü konuları şöyle kafanızda canlandırınız lütfen...

Bu 13 aylık süreçte Yılmaz BÜYÜKERŞEN'den tutunda,teknik direktörümüze Futbolculardan tutunda en son taraftara kadar eleştirilmeyen hiç kimse kalmadı...En son ETO başkanı ve diğer odalarda buna dahil oldu...Bakalım sırada kimler var...

YEREL BASIN tarafından saydıklarımın hepsi ve biz taraftarlar dahi olmak üzere sütunlarda ve satır aralarında ince ince doğrandık...Üstelik bu sene eşi ve benzeri görülmemiş bir destek vermemize rağmen...Gitmediğimiz tek deplasman yoktu...

Oysa bu basın tarafından eleştirilmeyen bir tek kişi veya kişiler ise kongrede kale arkalarından tutunda,bebenin bezinden,dedenin bastonuna kadar herşeyin sözünü veren Başkanımızın ve yönetim kurulumuzun ta kendisidir...

Hepimiz suçluymuşuz ama bir kişi hariç...Vay beeeee yerel basına bakın siz...Herkes suçlu bir tek Yönetim mi haklı...?? 13 aydan beri tek satır eleştiri yazısı yazmadınız beee...
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
26_Serdar_26 Liste gör
Usta Yazar

Serdar
Yer: Fossa Dei Leoni
  Alıntı 26_Serdar_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2009 saat 15:54

Alıntı yapılan Volkan

Hayır anlamadığım tek nokta : Bursa Ticaret Odası Bursa'ya otobüs alırken yasalar izin veriyor , Bursa Belediye Başkanı Bursa Stadı için elinden geleni yaparken yasalar izin veriyor  da Eskişehir'e gelince bu yasalar neden hep karşımıza çıkıyor ?

Aynen bende volkan kardeşim gibi düşünüyorum...Neden Biz ?

Fossa Dei Leoni'nin Kırmızı Şimşekleri..!
Yukarı
besyo26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ceylan
Yer: Esk.
  Alıntı besyo26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2009 saat 16:33
Bu iş uzar gider... En güzeli kendi otobüsünü kendin al...Gerçi eskişehirspora 2 paket sigara parası verecek 30.000 kişi lazım...

Çok mu ZOR???
Yukarı
esgun Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
  Alıntı esgun Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2009 saat 16:37
Saydığın yerlerdeki Belediyeler İktidarın da ondan.
Kendinden olmayanları ham yapıyorlar ))
KIRMIZI BİZE ÇOK YAKIŞIYOR
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
  Alıntı huso_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2009 saat 16:42
Alıntı yapılan 26_Serdar_26

Alıntı yapılan Volkan

Aynen bende volkan kardeşim gibi düşünüyorum...Neden Biz ?

Biz Eskişehirliyiz OleyyyLOL
Yukarı
mutu_eses Liste gör
Yazar

mutlu
Yer: merkez
  Alıntı mutu_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2009 saat 16:49
Alıntı yapılan besyo26

Bu iş uzar gider... En güzeli kendi otobüsünü kendin al...Gerçi eskişehirspora 2 paket sigara parası verecek 30.000 kişi lazım...

Çok mu ZOR???
biz alalım otobüsü arkasınada yazdıralım ''Taraftarım Sağolsun''Approve
LOLLOLLOL
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2122232425 51>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır