eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Antalyaspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2122232425 78>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı darknESS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Nis/2010 saat 03:20
iki senedir bizim nefretimizle taraftar toplayıp idare etmişlerdi. şimdi artık o da eskidi ve normale döndüler. genel halleri bu, yaş ortalaması ufak sayıca az gruplar ve onlarında başındaki adamlar rant bekliyor biletlerden, beleş bileti kısıtladığı için yönetime sövüyorlar, bursaya ag ye bize özenip bizansçılık oynuyorlar. bir nesil şu anda antalyadaki. kendilerine azılı bir düşman yaratmazlarsa sağılıp gidicekler... 2 sene önce bizi seçmişlerdi bizde tuzağa düşmüştük umarım benzeri olmaz...
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
oner Liste gör
Usta Yazar

öner
Yer: Doktorlar
  Alıntı oner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Nis/2010 saat 11:46
Hadi Bursayla bize özennmelerini anlarım da bir taraftar topluluğu ne diye Ankaragücü'ne özenir onu anlamıyorum. Ankaragücü taraftar kitlesinin özenilebilecek neyi var cidden çok merak ediyorum.
Cennettir Bu Dünya Seni Sevene, Gerçek Olur Her Rüya ES-ES'liyim Diyene...
Yukarı
ayk26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsmail Ayeken
Yer: Eskişehir
  Alıntı ayk26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Nis/2010 saat 09:18
Bu takımı zaten sevmezdim Denizli maçında gezdiridkleri o pankartla "Horoz a bankaysada başarılar" rezilliklerini tescil ettiler. Her çıkışın bir inişi olur kim olursa olsun bir camianın, bir şehrin, bir klubün zor durumu ile dalga geçmek ne tribüncülüktür, ne de taraftarlık Allahınızdan bulursunuz inşallah.
" seni bizim kadar seven oldu mu? "
Yukarı
nightmare26 Liste gör
Usta Yazar

Turgut
Yer: Forza GENOA!!!!
  Alıntı nightmare26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Nis/2010 saat 09:44
Alıntı yapılan oner

Hadi Bursayla bize özennmelerini anlarım da bir taraftar topluluğu ne diye Ankaragücü'ne özenir onu anlamıyorum. Ankaragücü taraftar kitlesinin özenilebilecek neyi var cidden çok merak ediyorum.
AYNEN
Pilavıda benden hey Allah...ESESES KİKİKİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
Es_Es_1965 Liste gör
Yazar

İsmail DEMİRCİ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı Es_Es_1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Nis/2010 saat 12:45
arkadaşlar antalyasporla ilgili söylenecek o kadar çok şey var ki... antalya şehir olarak belki de ülkemizin en güzel şehirlerinin başında gelir.. ama gel gelelim ki takım olarak antalyaspordan o kadar çok nefret ediyorum ki... süper ligde 1. ankaragücü 2. antalyaspor vs.. bunlardan o kadar iğreniyorum ki... belki takımlarına değil ama taraftarlarına baktıkça süper ligin kalitesine acıyorum..arkadaşlar yukarıda çok güzel şekilde belirtmişler ankaragücü taraftarının profilini.. onlar söylenecek tek şey ALLAHINDAN BULSUNLAR.. antalyaspor taraftarı ise nasıl taraftar olduklarından şüphe ediyorum.. eğer taraftarlarsa sadece takım kazanırken tribüne gelen işler yolunda gitmeyince oraları bile olmayan.. sadece kendi bilmez birkaç gruptan oluşan ve maçlarda sadece rakip takıma küfür etmekten başka işleri olmayan kişiler.. nerede bunlarda fair-play ruhu...malesef yok.. bunu ne güzel örneği sağolsunlar kendi elleiryle gösterdiler.. denizlispor maçında tribünde gösterdikleri pankartla bir kez daha tüm türkiye gördü..tamam denizlispor zor durumda olabilir puan sıralamasında... hatta küme de düşebilirler... sorun değil... amam sizin bir camiayla , bir şehirle içinde bulunduğu zor durumla alay etmek taraftarlık veya tribüncülük değildir... merak etmeyin inşallah sizinde oralara gideceğiniz günler yakınıdr... umut ediyorum allahtan... kardeşiniz gitti eminim sıra sizindir... zaten şu süper ligde 1. ankaragücü 2. antalyaspor küme düşsün .. yemin ederim mahalleye tatlı dağıtacağım.. herkese sevgiler saygılar...
Yukarı
eguven26 Liste gör
Yazar

ersan güven
Yer: ankara
  Alıntı eguven26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Nis/2010 saat 15:27
Bunlar bence Spartak Moskova'nın kardeş takımı olmalılar Heart
Yukarı
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
  Alıntı gakkos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2010 saat 21:58
Böyle taraftarlık mı olur Antalyalılar, lig tv bile sizinle dalga geçiyor. Rezil oldunuz Türkiyeye LOL

Antalyasporlu oyuncular taraftarlarına gidiyorlar ama Antalyaspor takımı taraftarlarından daha kalabalık LOL
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES
Yukarı
moritanya Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Ireland
  Alıntı moritanya Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2010 saat 22:04
Özellikle bir kaç hafta önce oynanan Denizli maçında Denizlispor'a Bank Asya'da başarılar tarzı pankart açmaları onların nasıl bir kültür içinde olduklarını gösteriyor. 
En güzel siyah en güzel kırmızı.
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
  Alıntı olumune_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/May/2010 saat 00:32
Alıntı yapılan moritanya

Özellikle bir kaç hafta önce oynanan Denizli maçında Denizlispor'a Bank Asya'da başarılar tarzı pankart açmaları onların nasıl bir kültür içinde olduklarını gösteriyor. 

Gün gelir elbette bu şekilde biri antalyaya karşılık verir eden bulur. Nedemişler '' keser döner sap döner, gün gelir hesap döner'' Antalya şehir olarak mükemmel ama futbol kültüründen uzak,bedevi ve son derece edepsiz taraftar topluluğudur.
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
oner Liste gör
Usta Yazar

öner
Yer: Doktorlar
  Alıntı oner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Haz/2010 saat 12:38
Necati Ateş Antalyaspor ile 2 yıllık sözleşme yeniledi.
Cennettir Bu Dünya Seni Sevene, Gerçek Olur Her Rüya ES-ES'liyim Diyene...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2122232425 78>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır