eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Açık Tribünün Üstü Kapatılıyor mu ?

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 224225226227228 252>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Noir&Rouge Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: Fransa
Online Durum: Offline
  Alıntı Noir&Rouge Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2011 saat 00:52

Arkadaslar omcelikle herkese selam bu benim ilk mesajim olacak.....

Yillardir formu takip ettim ama bu acik tribun yazisisini ne zaman gorsem icim ciz ediyor.Malesef yillardir hep avutulduk ve avutulmaya devam ediyoruz artik buyuk bir protesto yapsak nasil olur.Bence evimizdeki ilk macta acik tribunu tamamen bos birakip buyukce bir pankartla protestomuzu belki bazi kisilere ulastirmis oluruz nedersiniz renkdaslarim......
Kirmizi Siyah Askin Rengi
Yukarı
esufukkara26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ufuk
Yer: Siirt
  Alıntı esufukkara26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2011 saat 01:04

hata olur.yav sizin derdiniz ne anlayamadım..ikamet fransa gözüküyor kaç maç orda ıslandın Allahını seversen

Sevgin heryerde Eskişehir
Yukarı
Mamuca Liste gör
Yazar

Hakan Özden
Yer: Eskişehir
  Alıntı Mamuca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2011 saat 01:13
Bu forumu takip edenler iyi bilir "AÇIĞIN ÜSTÜNÜN KAPATILMASINI İSTEMENİN ASIL NEDENİ YAĞMURDAN ISLANMAMAK DEĞİL,AKUSTİKDİR"

Sesimiz daha iyi yankılansı iyi bir AKUSTİK olsun diye istedi bu taraftar açığın üzerinin kapatılmasını.Hatta derdimiz ıslanmamak değil yanlış anlaşılmasın diye de vurgulanırdı hep.

Şimdi birileri çıkmış diyorlar ki, "ISLANIYORUZ AÇIĞIN ÜSTÜ KAPANSIN"

Yok abicim kazın ayağı öyle değil çok ıslandık açıkta yine de ıslanırız.önemli değil yeter ki kazanalım.
Ama lütfen şu "ıslanıyoruz açığın üstünü kapatın" demeyi bırakın.bunları duyunca utanıyorum ıslanan bir taraftar olarak.
AÇIĞIN ÜSTÜ KAPANSIN AMA ISLANMAMAK İÇİN DEĞİL SEİMİZ DAHA GÜR ÇIKSIN DAĞILMASIN DİYE YANİ AKUSTİK İÇİN ,AKUSTİK.
Delikanlı taraftar yağmurdan korkmaz.
Yukarı
esufukkara26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ufuk
Yer: Siirt
  Alıntı esufukkara26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2011 saat 01:20

ben demiyorum kardeş açık kapatılmasın..ama daha sezon başı yok protesto yok vırt yok zırt...bende bu site kurulduğundan beri takip ediyorum..ama hiç bu zamanda olduğu gibi eleştiri kaos ortamı görülmedi bu sitede..

Sevgin heryerde Eskişehir
Yukarı
esesozgur Liste gör
Usta Yazar

ozgur
Yer: Lİ
  Alıntı esesozgur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2011 saat 11:27
Alıntı yapılan Noir&Rouge

Yillardir formu takip ettim ama bu acik tribun yazisisini ne zaman gorsem icim ciz ediyor.Malesef yillardir hep avutulduk ve avutulmaya devam ediyoruz artik buyuk bir protesto yapsak nasil olur.Bence evimizdeki ilk macta acik tribunu tamamen bos birakip buyukce bir pankartla protestomuzu belki bazi kisilere ulastirmis oluruz nedersiniz renkdaslarim......

İlk maç gitmemek olmaz ama şöyle bir şey olabilir gruplar taraftarları yönlendirerek maça 15 dk. geç girebilir
Hayatta 2 şeye güvenirim;biri aynaya baktığımda gördüğüme diğeri yukarı baktığımda göremediğime..
Sagopa
Yukarı
Kırım.Eses Liste gör
Yeni Yazar

Cihan
Yer: Eskisehir
  Alıntı Kırım.Eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2011 saat 11:52
İlk mac gitmemek daha mantıklı, bunların baska türlü anlıyacağı olay değil bu..
Tabiat bizi her dürttüğünde peşinden gidersek nerde kaldı bizim insanlığımız..
Yukarı
Jack26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Cemil Çınar
Yer: Eskişehir
  Alıntı Jack26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2011 saat 12:37
Alıntı yapılan esesozgur

Alıntı yapılan Noir&Rouge

İlk maç gitmemek olmaz ama şöyle bir şey olabilir gruplar taraftarları yönlendirerek maça 15 dk. geç girebilir
Halil Ünalın cebine bilet paraları girdikten sonra ister gir, ister girme ne farkedecek :)
Şampiyonluk görmeye yetmese de nefesim, Uğruna ölmeye değersin be Esesim!
Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2011 saat 13:18
Valla kimseyi eleştirmek için yazmıyorum ama 65 ten beri açıkta ıslanıyorum.İki  sezon sonra yeni stad yapılacaksa ve kesinse iki yıl için milyonlarca liranın açığın üzeri için harcanmasına taraftar değilim.Tabi bu benim görüşüm.Yalnız madem ıslanıyoruz hiç değilse açık tribün bilet fiyatlarını makul düzeyde tutarlarsa iyi olur.
Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?
Yukarı
ESES_hell26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı ESES_hell26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2011 saat 13:33
açığın üstü kapanırsa yeni stadı unutun.gerçi bunlar ne açığın üstünü kapatabilir,ne yeni stad yapabilir.hepsi ynie taraftarı uyutma taktiği gibi geliyor bana.ya yeni stad yapacağız,açığın üstünü niye kapatalım derler,ya da açığın üstünü kapattık niye yeni stad yapalım derler.bu iş böyle devam eder gider.olan yine taraftara olur.aynen içimizin cız etmesine,kanmaya devam.
Yukarı
OnceEsEs Liste gör
Yazar

EsEs
Yer: Turkey
  Alıntı OnceEsEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2011 saat 13:43
Benim okuduğum dönemde okullarda spor salonları için para toplarlardı. Ağabeylerim ve ben aynı ilkokulda okuduk. 1966 yılından itibaren babam 3 çocuğu için spor salonu parası ödemekten bıktı :) Ben ise 1982 yılında mezun oldum. Mezun olduğumda hala spor salonu yoktu malesef.

Bizim stadı ta, açığın üstünü de galiba 5-10 sene konuşacağız. Bu yerel ve kulüp yönetimi ile çok yağmur altında maç seyrederiz. Gerçi kapalıda da dam akan yerler var. Bizzat şahidim. 2010-2011 sezonu Eskişehirspor - İBB maçı. Kapalıda bayağı ıslanmıştık. Açıktan gelen tezahüratı da unutamıyorum. (Yönetim Açığa, Yönetim Açığa ...) Gerek yoktu aslında, 10 mt sola gelseler durum açıktan farklı değildi. :)
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 224225226227228 252>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,657 saniyede hazırlanmıştır