eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Açık Tribünün Üstü Kapatılıyor mu ?

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 223224225226227 252>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Mc_PrOdAtOr Liste gör
Usta Yazar

BoŞNaK
Yer: GöKMeYDaN
Online Durum: Offline
  Alıntı Mc_PrOdAtOr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Haz/2011 saat 09:53
şişme çadır bide çelik tavan olarak proje hazırlanıyor aslında ama daha cok seneler hazırlanır:D
ULTRAS & A.C.A.B ESparta

Yukarı
Sessiz Liste gör
Usta Yazar

Polat
Yer: EStanbul
  Alıntı Sessiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Haz/2011 saat 10:41
Geçen gün stadın yan caddesinde yanımdan geçen benden yaşca büyük 2 kişi aralarında konuşurken istemeden kulak misafiri oldum.Biri diyor ki "Duydun mu açığı kapatıyolarmış" diğeride "Evet bende duydum" dedi..Ben ise "hiç müdahale etme polat adamların güzel hayallerini yıkıp morallerinizi bozma...."
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Haz/2011 saat 11:04
Alıntı yapılan Sessiz

Geçen gün stadın yan caddesinde yanımdan geçen benden yaşca büyük 2 kişi aralarında konuşurken istemeden kulak misafiri oldum.Biri diyor ki "Duydun mu açığı kapatıyolarmış" diğeride "Evet bende duydum" dedi..Ben ise "hiç müdahale etme polat adamların güzel hayallerini yıkıp morallerinizi bozma...."

Aferim polat iyiki olaya müdale etmemişsin anladıgım kadarıyla yanında memattide yokmuştu yoksam topugundan mıhlanırdınBig%20smileBam
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Yer: Turkey
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Haz/2011 saat 12:36
şu an ligte yer alan takımların stadlarını karşılaştırdığımızda, lige yeni çıkan 3 takım dahil, en kötü stada sahip olan takım biziz. bir de bizle yarışabilecek olan mersin var.

Yukarı
ypeker Liste gör
Usta Yazar

Yüksel Peker
Yer: İstanbul
  Alıntı ypeker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Haz/2011 saat 17:17
Acigin üstü kapanirsa sigara yasagi gelir, onun icin kapanmiyordur belkiSmile 
Çocukluktan aşkımız ESES
Yukarı
albaycihan26 Liste gör
Deneyimli Yazar

cihan
Yer: eskişehir
  Alıntı albaycihan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Haz/2011 saat 17:35

Alıntı yapılan ypeker

Acigin üstü kapanirsa sigara yasagi gelir, onun icin kapanmiyordur belkiSmile 

açığın üstü kapansında millet sigarayı bırakmaya razı Big%20smile

Yukarı
montana26 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı montana26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Haz/2011 saat 19:33
Alıntı yapılan Sessiz

En iyisini yapmışsın.Herkeste küçük de olsa başkandan dolayı bir umut var.WinkAma sonucun ne olacağını hepimiz biliyoruz.Angry
Yukarı
kaansrdr Liste gör
Usta Yazar

kaan
  Alıntı kaansrdr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Haz/2011 saat 19:45
açık falan kapanmaz gündem değiştirmede usta olan başkanımız gündemi birkaç kez değiştirdimi bakmışız sezon bitmiş.
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Haz/2011 saat 22:55
bizim gibi stadı kötü olan bir başka takım da mersin.  bakın görün ; lige yeni çıkmalarına rağmen, bizden önce ya stadlarını yenilerler ya da yeni stad yaparlar. biz yine mal gibi kalırız
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Haz/2011 saat 21:52

milli takımımız seyircisiz oynama cezası almıştı. bir firma ( milli takım sponsoru sanırım ) , tribünde sanki taraftar varmış gibi gösteren dev bir bayrak gibi bir şey hazırlamıştı. bütün tribünü kapsayan , üzerinde taraftarların resminden oluşmuş dev bir bayrak.

bizim forumda da bazı arkadaşlar bilgisayar yardımıyla , açık tribünün üstünün kapandığında nasıl görüneceğini gösteren resimler hazırlamıştı.

şimdi öyle bir şey hazırlansa , bütün açık tribünün üstünü kaplasa, maçta onu açsak; karşıdan bakıldığında açık tribünün üstünü kapanmış gibi gösterse.

esprili  bir yolla açık tribünün üstünün kapatılamaması protesto edilmiş olurdu. ama tabiiki de çok maliyetli bir şey. olması zor. ama bir an aklıma geldi. hayal ettim. gülümsememe neden oldu
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 223224225226227 252>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,578 saniyede hazırlanmıştır