eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yeni Stadyumda Tribun Gruplarının Yerleşme Planı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2021222324 58>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
private_boy Liste gör
Deneyimli Yazar

Erhan
Yer: Ankara
Online Durum: Offline
  Alıntı private_boy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2016 saat 18:33
nasıl bir potansiyelleri olduğu herkesten "adres" istemelerinden belli!! gel bilader Başbakanlıkta çalışıyorum Erhan dediğinde güvenlik eşliğinde yanıma gelirsin. üsluba bak!

sayın Başkan buraları okuduğunuzu biliyorum, bu tarz tehditvari konuşan kişilerin tespit edilerek gerekli işlemleri yapmanızı ve o yeni stada ve tabi ki Eskişehir'in kültürüne yakışmayacağı için derhal uzaklaştırılmasını talep ediyorum.

hayır adres istiyon napacan? silahla adam mı vuracan, adam(!) toplayıp bizi mi dövdürecen? eşkıya mısınız çoluk çocuk musunuz?

not: adres doğrudur beklerim, çayımı içersin.
Rabbim; şampiyonluk görmeden alma bu canı...
Yukarı
Eses26. Liste gör
Yeni Yazar

Mehmet eses
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı Eses26. Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2016 saat 18:37
ankaradan oturmus bu sehirdeki gençlere atıp tutuyon. basbakanlıkta calısıyosn ama insan olamamıssın kendiniz gibi olmayanı hor görüp asalıyonuz ama kimse merak etmesin gercekten bak merak etmeyin
eses
Yukarı
private_boy Liste gör
Deneyimli Yazar

Erhan
Yer: Ankara
  Alıntı private_boy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2016 saat 18:42
senin yaşın 8-9 sanırım. sevdaya şehir mi dayanır? ben her maç Ankaradan kalkıp geliyorum Eskişehire, deplasmana her zaman kendi imkanlarımla gidiyorum. hor görüp aşağılama işini de sen yapıyosun? sen şunu açıkla hele adres ver demekle ne demek istiyosun? hayırdır? eşkıya mısın onu söyle bana? insan olmak için "adres vir bana adres vir" demek mi gerekir? bunu deyince insan olunuyosa ben almayayım o insanlıktan, tavsiyemdir sen de alma!! eğer efeler denilen grubun tamamı senin gibilerden oluşuyosa defolun gidin tribünlerimizden. biz bize yeteriz! hani derler ya hırsız içerde olunca kapı kilit tutmaz diye aynen öyle durum... böyle bir tribün grubun varsa düşmana ihtiyacın yok!
Rabbim; şampiyonluk görmeden alma bu canı...
Yukarı
26ss26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: İzmir
  Alıntı 26ss26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2016 saat 18:48
Aslanım adresimi verirsem dudağın uçuklar, yazdıklarını silmeye kalkarsın. Aklını başına al özür dile herkesten. Bi daha da kimseyi tehdit etme görmemiş olayım. Sana tavsiyem adli suç içerecek söylemlerden uzak durman. Dağ başı mı burası ?
Yukarı
alibayac Liste gör
Yazar

Ali Bayaç
Yer: Eskişehir
  Alıntı alibayac Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2016 saat 18:49
Hor gören sensin daha ilk mesajından itibaren hakaretler yağdırıosun kim sana çapulcu demiş burdan renktaşız diyorsan her daim bizim gruplarla işimiz yok gerekirse kombineyi de efelerin ordan alırız ama böyle yaparak bi yere varamazsın
Seninle Doğmuşum Sensiz Ölemem hayatın tek gerçeğisin Eskişehirspor
Yukarı
Eses26. Liste gör
Yeni Yazar

Mehmet eses
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı Eses26. Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2016 saat 18:53
Alıntı yapılan 26ss26

Aslanım adresimi verirsem dudağın uçuklar, yazdıklarını silmeye kalkarsın. Aklını başına al özür dile herkesten. Bi daha da kimseyi tehdit etme görmemiş olayım. Sana tavsiyem adli suç içerecek söylemlerden uzak durman. Dağ başı mı burası ?

Aslanım demişsin racon kesiyon dudak ucuklar diyon kime suc söylemimiz var madem bi sıkıntı var arasın isteyen gelsin diyoz. Asıl dağ başı siz yapıyonuz burada millet bize atıp tutsun hakaret etsin biz yazınca dağ basımı. Bence insanları bilmeden art niyetli yaklasmayın. ayıp ayıp ayrıca adli suc çok korktumuz yok. bize bi adım gelene biz 5 gideriz. biz kimseden özür dilemiyoz. sölediklerimiz doğru herkes sahte burda almışınız hesaplar sallıyonuz bize neyse bizde özür dilesinler önce sonra bizde belki dileriz.
eses
Yukarı
mecekes Liste gör
Yazar

ali boydağ
Yer: ankara
  Alıntı mecekes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2016 saat 19:19
Alıntı yapılan Eses26.

FACEBOOKTA ALİ BOYDAG DİYE ARAMA YAPTIRDIM BİR BAKTIM NE GÖREYİM. FEYS PROFİLİ BİLE SAHTE :)))):)):):):)):):) HAHAHAHA LEN BU KADAR EZİK OLUNMAZ. ANAN BABAN SANA İSİM KOYMADI MI ALİ BOYDAG DİYE GEZİYONNN. LEN VAR YA BU FORUM BU KADAR EZİKLE DOLU HELLLAAALLLL SİZE EZİKLER

SİZİN KURACANIZ TRİBUN ADI EZİKLER OLSUN. HAHAHAHAHAHAKLJSŞLKAJDLADKAJ

Ben ismimi kişisel bilgimi paylaşacak medeni cesaretimi göstermişim. Sende onun zerresi bile yok ki ismini yazmamışsın.
Ezikliğe gelince rakip olunamaz büyüklüktesiniz.
Yukarı
uLTRasLiberi Liste gör
Yazar

Efe
Yer: Magma
  Alıntı uLTRasLiberi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2016 saat 19:24
MOD yok mu MOD ? Neredeler acaba ?

Es-Es
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2016 saat 19:28
Alıntı yapılan Eses26.

yönetimlik ne var güray abi adamlar bize sallamak icin yarısıyo 14 kisi capulcu falan sallıyo bizler birliktelik olsun diye uprasıyoz. kenar mahale gencleri esesli olsun diye cabalıyoz belki bunlar kadar janti değiliz ama bizde arma sevdalısıyız tabi görünüyor ki bize karsı art niyetliler var bizlerde ona göre tavır alırız.

Kardesim sakin olun hepimiz aynı sevdanın peşindeyiz lütfen küçükler kucuklugunu büyükler büyüklüğünü bilsin yıllardır bu stadı bu kadroyu bu şampiyonluğu bekliyoruz lütfen herkes sağduyulu olsun
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2016 saat 19:40
Bu ne arkadaş akşam akşam is ev stres gel bir de bu yazıları gör yapmayın arkadaşlar lütfen mod yönetim nerde yıllardır stad dedik hale bak
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2021222324 58>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,625 saniyede hazırlanmıştır