eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıNzuzi Toko

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2021222324 47>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 15/Mar/2015 saat 23:53
Alıntı yapılan es_gokhan_es

Pek çok kişiyi haksız çıkarmayı başardın. Tebrikler Toko! Sen böyle oyna da biz haksız çıkmaya devam edelim...

Bugün maci aldik Tako süper... En gec ilk maglubiyetten sonra "bu Adam futbolcuysa...." yazilari baslar....
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
Panzerfaust26 Liste gör
Usta Yazar

Umut Tukuş
Yer: Kocaeli
Direct Link To This Post Tarih: 05/Nis/2015 saat 08:14
Aslında suç Toko'da falan değil.Oyunculara ağır eleştirilerin yapılmasının sebebi dünkü maçı kaybetmemiz de değil.Tüm suç bu oyuncuları transfer edip, takımı gençleştirdik ve geleceğin takımını yarattık gibi söylemlerde bulunup EsEs taraftarına hikayeler anlatıp, denilenler olmayınca sesi soluğu çıkmayan yönetimde.

Ara transfer döneminde takım resmen forvet ve defans diye bağırırken gidip defansif ortasaha oyuncu almak nasıl bir yönetim zihniyetidir? Wellinton ve Stefan Strandberg gibi oyuncuları menajerleri yüksek ücret istedi diye transfer etmiyorsun sonra gidip 1 maç bile oynamamış Toko gibi,ligin en kötü oyuncularından Ergün Teber gibi adamları alıyorsun..

Oyuncularda niye suç bulalım?EsEs'e yazık ediyorsunuz; bir takımın geleceğiyle oynuyorsunuz.H.Ü ve M.H gibilerin başkanlık yapabildiği zihniyete yazıklar olsun.Küme düşmesek bile bunların verdikleri zararları ödemeleri için tek çıkar yol mahkemelerdir çok net.
ESES'i ticari rant olarak görenlere karşı yüksek taraftarlık bilinci!
Yukarı
£$£$ Liste gör
Usta Yazar

Aydın
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 05/Nis/2015 saat 09:25
Bunlara Bursadaki Portekızlı çatır çatır gol ve asisit yapıyor  eklememek yonetıme yalakalık olur bu basiretsiz başkanla biz ınanın 3 sene takımın başında kalsa ben eminim 3 ligde bile olmayız amatore kadar düşürür bu utanıyorum yahu  balıkesır kım bize 4 atıyor kıme 4 atmış???Taraftarı 1 avuc ESES kumeye dıye bagıttıryorsunuz?EY başkan efendı? Rize kımde 4 atıyor bize? Sİvas nasıl tarıhınde ılk kez gelıpp burada elını kolunu sallayarak 3 çekip gidiyor  ??BAŞAKAN bey?Neden 2-3  kaliteli adam alamadın takımı bu hale düşürdün gerçi 2 sezon oldu gelelı 2 seonda  takımı dağıttın 1 sene hadı gıtmeyenlerle kaldı takım şansa ayakta ee çekirge misalı 2 sezonda  takıma amator çoluk cocuk doldurdun içini boşalttın  olacağı bu yine ıyı durumdayız benım tahmınım bu kadro ılk yarı gıdebılırdı  garantıleyebilirdi yazıyorum tekrardan bu takım LİGİN EN KALITESIZ TAKIMI Duyuyormusun sayın başkan  bunun tek suçlusu sensin çünkü sen kurdun bu kadroyu.
TOKO denilen adam siyah olması dışında bir özelliği olmayan aynı diğer transferler gibi  3 lige koysan kadroya girmekte zorlanacak birisi yetenek yok birde koşmuyor  halbukı geldıgınde top çalan biri dendı yuruyerek nasıl top kapılır? ergun teber gıbı bır  yıldızıda es gecmeyelım  yazıkalr olsun hepınıze.
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 05/Nis/2015 saat 12:15
hasan hüseyin acar göztepede şov yağıyor. ama biz onu gönderip yerine toko denen adamı alıyoruz.

lig bittiğinde kümede kalırsak, skibbe kesinlikle GÖNDERİLMELİİİİİİİ.
Yukarı
esist Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: İSTANBUL
Direct Link To This Post Tarih: 05/Nis/2015 saat 13:05
toko skibbe ile bir akrabaliginmi var?
bombos bi adamsin ama gorecek adam yokseni
Yukarı
CEVAD39 Liste gör
Yazar

CEVAD
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 05/Nis/2015 saat 17:05
Toko ne ayaksin sen
BİZE HER YER ESKİŞEHİR
Yukarı
azzuri26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Azzuri
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 05/Nis/2015 saat 17:11
Insan da azcik utanma olur be adam! Yaninda oynayan Hurriyet, kariyerinin sonlarina merdivem dayamiş biri ama senin 2 katin hırslı oynuyor. Sen oyle aval aval bakarken rakibe o issirmak için canını disine takıyor. Sen top defansimizdayken bir tarafini donerek enteresan bir sekilde ileri giderek oyunda saklanirken, Hürriyet diego ya yardimci olmaya top istemek icin boş alanlara geciyor. Ulan insan kendine sorat ben ne ayağım topçu oldum ama ne yaparim der? Sen oynama parani verelim ama yeterki oynama. Begenmedigim causic bile senden iyi vallahi billahi lawal top kaptirio ama on libero oynadiginda top kesio hizli cikislar yapio lawal hurriyet varken bu nedir ya tipini... neysr yakismaz
Yukarı
enes1965 Liste gör
Usta Yazar

Enes Ak
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 05/Nis/2015 saat 20:26
Topu ayağında tutup 2 metre öne gittiğini ne zaman göreceğiz.Bırak dikine gitmeyi top 2 saniyeden fazla ayağında kalmıyor.Al gülüm ver gülüm.Senden o kadar çok var ki alt liglerde.Seni her maç banko oynatan Skibbeye sadece gülüyorum.Teknik direktör falan değil o futboldan anlamayan korkak bir adam.
Bir yüreğim var benim , birde sevdam !    
Yukarı
sinanes26 Liste gör
Deneyimli Yazar

sinan
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 05/Nis/2015 saat 20:42
toko nun olduğu tüm maçlarda sürekli 10 kişi oynadık..adam resmen etkisiz eleman..maç boyunca toplam ayağında 1 dak. top tutmadı top gelir gelmez ya yan pas yada geri pas yapıyor.bu adama futbulcu diyenin futbol bilgisinden şüphe ederim.
Yukarı
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
Direct Link To This Post Tarih: 05/Nis/2015 saat 21:13
Kesinlikle hasan hüseyin acar var iken bu kim ??
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2021222324 47>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır