eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

STSL 15 Hafta Canli Mac Sohbetleri

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2021222324 72>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
Online Durum: Offline
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ara/2010 saat 16:36
Ati Kaan güzel demiş, biri sevmediğim Anadolu'nun fenerbahçesi ötesi zaten bizanstaki üçün biri... Maçları bitti gitti... Bizi yarınki Kayseri maçı ile haftaya oynanacak bjk maçı bağlar... Umarım bjk hem sakatları hem de kart cezalıları nedeniyle zayıf bir takımla gelir, biz de bursanın yapamadığını evimizde yaparız...Wink

KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
leventes26 Liste gör
Deneyimli Yazar

LEVENT
Yer: Turkey
  Alıntı leventes26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ara/2010 saat 16:45
Alıntı yapılan Ati_Kaan

beşiktaş gol atınca şekilden şekile girenlerin bu kadar mutlu olma sebebi nedir ?

bOrsasporun yenılmesi olabilir mi ? çokta güzel oldu bence kendilerini bişey zannediyorlardı ben gerçi Eskişehirdeki maça kadar nağmağlup olmalarını istiyodum ilki bizde tatmalarını istiyodum ama olmadı sağlık olsun çok güzel oldu

HER ZAMAN HER HERYERDE EN BÜYÜK ESES
Yukarı
Ati_Kaan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Madrid
  Alıntı Ati_Kaan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ara/2010 saat 16:48
peki istanbul takımı olan,bizi küme düşüren,18 yıldır yenemediğimiz,şehirimizce en büyük nefret duyulan  beşiktaş bizim kardeş takımımız oldu da benim mi haberim olmadı ?
biz Eskişehirsporlular olarak "al birini vur ötekine" diyoruz.
allah akıl fikir versin.
Nefer
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ara/2010 saat 16:50
Konya 1 Gençlerbirliği 1
İlk yarı sona erdi .
Yukarı
StS Liste gör
Usta Yazar

Ümit
Yer: Eskişehir
  Alıntı StS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ara/2010 saat 16:50
Alıntı yapılan ES_Kadir

Konya 1 Gençlerbirliği 1 İlk yarı sona erdi .

İnşallah maçta böyle biter.
Belki Bir Gün!
Yukarı
ESPANA Liste gör
Usta Yazar

ÖMER
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ESPANA Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ara/2010 saat 16:51
Herhafta aynı muhabbet , sıkmaya başladı artık....Bize ne başkasından !!!

Benim için bursada aynı eziktaşta aynı.Yesinler birbirlerini bize ne?Uzatın ayaklarınızı için sıcacık çayınızı , kavenizi izleyin olan biteni.
FATİHİN İSTANBUL'U FETHETTİĞİ YAŞTASIN

https://twitter.com/#!/ESPANAA
Yukarı
oldcity65 Liste gör
Yazar

koray
  Alıntı oldcity65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ara/2010 saat 16:52
Alıntı yapılan Ati_Kaan

peki istanbul takımı olan,bizi küme düşüren,18 yıldır yenemediğimiz,şehirimizce en büyük nefret duyulan  beşiktaş bizim kardeş takımımız oldu da benim mi haberim olmadı ?
allah akıl fikir versin.

Peki bursada üzerimize idrar dolu şişeler atan bursa taraftarıyla can ciğer kuzu sarması olduk da bizim mi haberimiz olmadı?Böyle bir takımın yenilmesine sevinmenin neresi tuhaf onu anlamadım.
Yukarı
leventes26 Liste gör
Deneyimli Yazar

LEVENT
Yer: Turkey
  Alıntı leventes26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ara/2010 saat 16:52
Alıntı yapılan Ati_Kaan

Kaan hiç ahlakası yok kardeşim valencıa yendi yine sevindim bugun konya yenseydı bOrsayı yine sevinirdim
Yukarı
enes1965 Liste gör
Usta Yazar

Enes Ak
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı enes1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ara/2010 saat 16:52
Alıntı yapılan Ati_Kaan

allah akıl fikir versin.
Aynen katılıyorum.Bu forumda bazı şeyler abartılıyor,mantıksızca hareket ediliyor.
Biraz aklınızı fikrinizi mantığınızı kullanın.Duygularınızıda ekleyin.
Hala Beşiktaşın golüne sevinen varsa diycek bişeyim yok.
Bir yüreğim var benim , birde sevdam !    
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ara/2010 saat 16:53
Kaan valla abim ben de sevindimSmile Bir tek şeye üzüldüm, 3 taraftarları bıçaklandı, onun için yürekten geçmiş olsun diyorum. Gencecik tertemiz yüzlü üç taraftar... Bir tek onlara üzüldüm... Onun dışında yenilmelerine üzülmedim. Benim gönüldaşıma idrar banyosu yaptıran, ARMAMA sövenin bjk'den farkı yok çünkü...
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2021222324 72>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır