eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ETB Bülent Uygun Açıklaması

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2021222324 60>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
deniz_hakan Liste gör
Yazar

Hakan
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı deniz_hakan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2010 saat 16:35
Alıntı yapılan tcyx

Bu açıklama eksik yapılmış bir açıklamadır.
Bundan sonra gelecek hoca kim olursa olsun destek vermek zorundayız şeklindeki söylemlere de katılmıyorum.

1- Eskişehirspor'un basında, menejer değil hoca görmek istiyorum,
2- Her transfer döneminde hem teknik direktör olarak hem de menejer olarak iki kere cebini dolduracak kişiyi hoca olarak basımda görmek istemiyorum.
3- Takıma kendisi gittikten sonra hiçbir işe yaramayacak bir sürü kazmayı doldurup klübü iki kere soyacak olan bu menejerin, yönetimin de çıkarlarına tam olarak hizmet edecek adam olduğunu herkes görsün istiyorum.
4-Bülent Uygun yönetiminde yapılacak her transfere (messi bile gelse) karşı çıkacagımı simdiden belirtmek istiyorum.
5- 11 Kişiyle defans yapan, sahada futboldan çok güreşe benzeyen bir oyun oynatan bu futbol katilinin başında olduğu bir takımı izlemek istemiyorum.
6- Sivas Başkanı'nın, Gaziantepspor Başkanının ve Bucaspor başkanının bu adamla ilgili sözlerine kulak verilsin istiyorum.
7- Saçma sapan sözlerle, Siyasetçilerin arkasından yazdığı ağlak şiirlerle, arkasına almaya çalıstığı mafya babalarıyla, bu şehrin gençlerini etkilemesi istemiyorum.

Eskişehirspor taraftarlarının Bülent Uygun ile ilgili yapılmakta olan "etik" tartışmalarından ziyade bu konuları ön plana getirmesi gerekir. Birlikte veya tek tek bu konuda herkes üstüne düşeni yapmalıdır.

Samet Aybaba'yı taraftar istemiyor diye düsünmedik diyen yönetimin Bülent Uygun'u taraftarın istediği imasını yapmasına izin verilmemelidir.
ClapClapClapClap
Yukarı
es_formen Liste gör
Deneyimli Yazar

MESUT
Yer: rusya-sochi
  Alıntı es_formen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2010 saat 16:41
Alıntı yapılan yedek_parçacı

Alıntı yapılan ESESLİ EMRE 26

Alıntı yapılan ESESLİ EMRE 26

ETB sanal bir oluşumdur..

sanal oluşumlar gerçekçi çözümler üretemez..

kimseniz neciyseniz çıkar kamuoyuna amaçlarınızı,çözüm önerilerinizi sunarsınız..

ikide bir netten bildiri yayınlamakla olmaz bu işler..

benim düşüncelerimi,benim görüşlerimi savunmak yada sözcülüğünü yapmak hakkını size kimse vermemiştir..

beğenmiyorsanız yapılan işleri gerçekçi çözüm önerilerinizle kongre salonuna gelir sandıkta hesap sorarsanız..

Etb'de kimelrin görev yaptığını

http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=3234&PN=42

Buraya bakarak anlarsınız necati bey...Sanal oluşum falan değil yani!!Ve ısrarla birşeyi anlamamakta diretiyorsunuz ETB bülent uygun'a değil GETİRİLİŞ tarzına karşı çıkıyor.Böyle gelecekse gelmesin.

o halde ETB getirsin bir teknik direktörde bide biz görelim..ne çok anlayan varmış bu işten yav?

bak kardeşim boşuna dememişler cemaat ne derse desin imam bildiğini okur diye..maalesef bu böyle..

hiçç boşuna çene yormayalım burada bu satten sonra kalkıpta başka bir TD aramak havanda su dövmekle aynıdır..

Biz ne koyunuz nede cemaat nede yönetim imam..Bilmem anlatabildim mi Wink

siyaset senin bir yerine karargah kurmuş gülüm..klavye siyasetçisiLOLLOL
siyasetin kimsenin bir yerine karargah kuduğu filan yok.sadece sen bu oluşumdan bi habersin o kadar.bu oluşum düzenli olarak toplanıyor ve içinde bütün taraftar gurup temsilcilerini ve gurbet oluşumlarını barındırıyor.
krasny molnya
Yukarı
esMes26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı esMes26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2010 saat 16:43
etn nin bildirisine
bu foruma karşı acıklamalar yazdıran menajer beyler ve kalamclieri üstteki yazıyı okuyun okutturun
Yukarı
esesmate Liste gör
Yeni Yazar

kazım
Yer: bursa
  Alıntı esesmate Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2010 saat 16:43
bızler bırlıkte hareket edelım bırlık olalım.şehir dışında oturuyorum(bursa)inanın insanlar bu olaya hayret edıyor.siz zaten bırbırınızı yıyorsunuz dıyorlar.bızım teknık dırektörümüz kım olursa olsun artık kenetlenelım.yeter artık bırakın yorumları, takımın arkasında ve yanında olalım;KENETLENELİM
Yukarı
EKREM1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

EKREM ÇELİK
Yer: ANTALYA
  Alıntı EKREM1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2010 saat 16:46

Ben yönetimde olan veya onlara destek veren biri değilim ama varsa yönetime talibsiniz giderdiniz kongreye biz bu yönetimi istemiyoruz derdiniz.KLUB üyesi olmak istiyorsanız bu tür baskılar açıklamalr yapın.Yapacağınız açıklamalar zamana uygun olsun.Yaptığınız tüm hamleler takıma klube zarar veriyor.Halil Ünal bey geçen sene de başkan idi.Ondan önceki sene de başkan idi ama sesiniz çıkmıyordu.o zaman başarı idi şimdi başarısız eses İ kötü günlere düşüren adammı oldu.Bakın Yönetimde Koskoca Fethi heper var,Mithat Körler var bunlarla konuşuyormusunuz.Klupte neler oluyor diye.Eleştirdiğiniz kişi sadec Halil Ünal deği beyler.Gün Sabır ve birlik zamanı.Top yekün kaostan çıkma zamanı yeni kaoslara takımı,klubü germe zamanı değil.

ESES1965
Yukarı
EKREM1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

EKREM ÇELİK
  Alıntı EKREM1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2010 saat 16:49
esesmate ye tamamen katılıyorum.İstemesenizde bu kadro ile devam edeceğiz.SONUNA KADAR TAM DESTEK
ESES1965
Yukarı
emre26es Liste gör
Usta Yazar

Emre
  Alıntı emre26es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2010 saat 16:50
[QUOTE=tcyx] [
Yukarı
AltesMelih Liste gör
Yazar

Melih
Yer: Kırmızıtoprak
  Alıntı AltesMelih Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2010 saat 16:51
Alıntı yapılan EKREM1965

<FONT style=": #000000">Ben yönetimde olan veya onlara destek veren biri değilim ama varsa yönetime talibsiniz giderdiniz kongreye biz bu yönetimi istemiyoruz derdiniz.KLUB üyesi olmak istiyorsanız bu tür baskılar açıklamalr yapın.Yapacağınız açıklamalar zamana uygun olsun.Yaptığınız tüm hamleler takıma klube zarar veriyor.Halil Ünal bey geçen sene de başkan idi.Ondan önceki sene de başkan idi ama sesiniz çıkmıyordu.o zaman başarı idi şimdi başarısız eses İ kötü günlere düşüren adammı oldu.Bakın Yönetimde Koskoca Fethi heper var,Mithat Körler var bunlarla konuşuyormusunuz.Klupte neler oluyor diye.Eleştirdiğiniz kişi sadec Halil Ünal deği beyler.Gün Sabır ve birlik zamanı.Top yekün kaostan çıkma zamanı yeni kaoslara takımı,klubü germe zamanı değil.

Yönetimin adamları iş başında.
Yağmurda, çamurda Altes açıkta!
Yukarı
EKREM1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

EKREM ÇELİK
  Alıntı EKREM1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2010 saat 16:53
ALTESMELİH sen tamamen yanlış adamsın.Yoksa sende Nebii nin adamımısın.
ESES1965
Yukarı
thefasfis Liste gör
Deneyimli Yazar

hasan h. harman
Yer: Eskişehir
  Alıntı thefasfis Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2010 saat 16:54

ETB açıklamayı yapmış daha neyin tartışması yapılıyor. beyensen de beyenmesen de bu açıklamanın arkasında olacaksın,

bir diğer mevzu eğer ki hocayla yönetim anlaşma yaptıysada yine arkasında olacaz bunun başka yolu yok
herşeye rağmen eses
herkese rağmen eses
Siyah yıldızlı, Kırmızı şimşek
http://esesfasfis26.spaces.live.com/default.aspx

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2021222324 60>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır