eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor:1 - Manisaspor:0

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2021222324 63>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
KiLLaGe_2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ahmet ARAS
Yer: Akdeniz-K.Deniz
Online Durum: Offline
  Alıntı KiLLaGe_2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Oca/2010 saat 21:43
Alıntı yapılan tarık26

Alıntı yapılan KiLLaGe_2626

arkadaşlar acaba 2.yarı stada girebilirmiyim ? açık öğretim sınavlarım var mağlum 2.30 2.45 gibi çıksam 2 .yarı ya kadar yetişirim sanırım içeri girebilirmiyim peki bilgisi olan varmı bu konudaErmm
İlk 20 dakikadan sonra giriş yasak diye biliyorum.Ama şansını dene bence.
denicem tabiki belki bilen vardır diye sordum zaten. Tarık abi sağolasın kombinemde var ama bakalım hayırlısı yalvar, yakar girecez artıkTongue
Canı cananı bütün varımı alsın da Huda, Etmesin tek ESES’imden beni dünyada cüda..!
Yukarı
serhat26sb Liste gör
Deneyimli Yazar

Serhat
Yer: Vişnelik mh.
  Alıntı serhat26sb Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Oca/2010 saat 21:58
Zor bir maç bizim açımızdan,inşallah 3 puan ve yüksek moral ile başlarız sezonun ikinci yarısına....Başarılar ES ES im taraftarın her zamanki yerinde olacak..... 
ALWAYS ES ES !!
Yukarı
REDBLACK26ES Liste gör
Usta Yazar

Ahmet
Yer: İstanbul
  Alıntı REDBLACK26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Oca/2010 saat 22:13
Manisa o kadar da ahım şsahım bi top oynamıyor.Biraz yüklenildiği zaman sapıtan ve çözülen bi takım.Bu takım ne kadar eksikte olsa kendi oyununu oynasın rahat kazanır.
TOPÇU değil FUTBOLCU
Yukarı
cihaneskisehirspor Liste gör
Deneyimli Yazar

CİHAN
Yer: ESKİSEHİR
  Alıntı cihaneskisehirspor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Oca/2010 saat 23:01

Alıntı yapılan tarık26

arkadaşlar acaba 2.yarı stada girebilirmiyim ? açık öğretim sınavlarım var mağlum 2.30 2.45 gibi çıksam 2 .yarı ya kadar yetişirim sanırım içeri girebilirmiyim peki bilgisi olan varmı bu konudaErmm
İlk 20 dakikadan sonra giriş yasak diye biliyorum.Ama şansını dene bence.
denicem tabiki belki bilen vardır diye sordum zaten. Tarık abi sağolasın kombinemde var ama bakalım hayırlısı yalvar, yakar girecez artıkTongue

ben tırnikeLerde görevLiyim yaLvar yakar girmene grerk yok ki devre arasında biz kapıLarda oLuyoruz zaten için rahat oLsun kardeşim Wink
Yukarı
Abdullah 26 Liste gör
Yazar

Abdullah
  Alıntı Abdullah 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Oca/2010 saat 23:34
futbolcumuz doğa ne zaman istikrar sağlayacak merak ediyorum oynadığı maçlarda sarı karttan sonra oyundan düşen bir iki maç sonra sakatlanan lig sonuna kadar en az oynayan(cezalı sakat)oyunculardan biri.doğa kendine çeki düzen vermeli yoksa?
Yukarı
efsane_eses Liste gör
Usta Yazar

Ergin K.
Yer: Turkey
  Alıntı efsane_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Oca/2010 saat 00:11
Manisa bileti alana Tokat maçı bedava

Eskişehirspor- Manisaspor maçını izlemeye gelen taraftarlar hafta arasında Tokatspor ile oynanacak olan kupa maçının biletini hediye olarak alabilecek. Manisaspor maçı için açık tribün biletlerini 25, kapalı tribün biletlerini 50 TL´den satışa sunmuştu. Taraftarlar  Manisa maçı için bilet alırsa kupa maçına ücret ödemeyecek. Manisa maçına gelmeyen ve sadece kupa maçına gelecek olan taraftarlar ise   açık tribün için 5, kapalı tribün içinde 10 TL ücret ödeyecek.

Kaynak: Sakarya Gazetesi

Vay be... Stern%20Smile
Benim sevdam KIRMIZI!
Yukarı
Volkan Liste gör
Usta Yazar

Volkan
Yer: Turkey
  Alıntı Volkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Oca/2010 saat 00:29
Ay gözlerim yaşardı gece gece ..
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
caner26 Liste gör
Usta Yazar

caner
Yer: Bursa
  Alıntı caner26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Oca/2010 saat 00:33
Alıntı yapılan efsane_eses

Manisa bileti alana Tokat maçı bedava

Eskişehirspor- Manisaspor maçını izlemeye gelen taraftarlar hafta arasında Tokatspor ile oynanacak olan kupa maçının biletini hediye olarak alabilecek. Manisaspor maçı için açık tribün biletlerini 25, kapalı tribün biletlerini 50 TL´den satışa sunmuştu. Taraftarlar  Manisa maçı için bilet alırsa kupa maçına ücret ödemeyecek. Manisa maçına gelmeyen ve sadece kupa maçına gelecek olan taraftarlar ise   açık tribün için 5, kapalı tribün içinde 10 TL ücret ödeyecek.

Kaynak: Sakarya Gazetesi

Vay be... Stern%20Smile
yine yapmış uyanıkılığını yönetim...
Beklenen gün gelecekse, çekilen çile kutsaldır...
Yukarı
emreses-26 Liste gör
Usta Yazar

Emre Şentürk
Yer: Sofya
  Alıntı emreses-26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Oca/2010 saat 00:45
Gayet güzel bi uygulama bence..
ASLA YALNIZ YÜRÜMEYECEKSİN...
Yukarı
sağlığın gülü Liste gör
Deneyimli Yazar

HÜSEYİN ZEYBEK
Yer: EStanbul :(
  Alıntı sağlığın gülü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Oca/2010 saat 00:53
uyanıkspor bu halil amca yaa :=)))
AntiBizansss!!!aşkı- DEPLASMAN

SAĞLIĞIN GÜLÜ 26 HAYAT KURTARMAK O KADAR ZEVKLİKİ ANLATILMAZ...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2021222324 63>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,548 saniyede hazırlanmıştır