eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2009-2010 Ara Transfer Dönemi -2-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2021222324 299>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
TOTTI26 Liste gör
Yazar

hakan aslan
Yer: Argentina
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 13/Oca/2010 saat 22:10
başkan yarın cıkar şu açıklamayı yapar gordunuzkı fenerle başabaş oynadık altaya 5 attık kadromuz ıyı yola bole devam edecez derse hiç şaşırmam
Yukarı
atilla Liste gör
Deneyimli Yazar

atilla
Direct Link To This Post Tarih: 13/Oca/2010 saat 22:14
Altay maçında Koray'ı seyrederken sanki eski BJK li Ali GÜltekin'i görür gibi oldum.Oda önceleri sağ bekti ve çok iyi tekniği yoktu ama çabukluğu ve sürati ve hızlı düşünebilmesi sayesinde forvette bayağı iş yapmıştı.Yaşı yetenler ve Rıza hoca iyi hatırlar. Ama 2.sağbekimiz yok
Yukarı
yıldırımrıdvan Liste gör
Usta Yazar

rıdvan yıldırım
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 13/Oca/2010 saat 22:16
Alıntı yapılan maddox

Alıntı yapılan xenon26

Alıntı yapılan dayz26

demekki yayın ihalesi olmasa mahvolduk,yayın ihalesine göremi transfer yapıyorlar?yuhhhh yaaaa ne hallere düşmüşüzde haberimiz yokmuş..

biri bi kuyuya taş atıyo burda 50 kişi cıkarmaya ugrasıyo..adam acaba diye sormus sanki mutlak dogruymus gibi hemen tuh tuh vah vah cekmeye basladınız

Evet, xenon26'nın da belirttiği gibi benimkisi sadece bir varsayım.
  millet artık herşeye inanıyo inanmayın acabalara
TekSevdam ES-ES 'im
Yukarı
caner26 Liste gör
Usta Yazar

caner
Yer: Bursa
Direct Link To This Post Tarih: 13/Oca/2010 saat 22:29
bu saatten sonra transfere falan gerek yok.bu takım bu kadroyla bi şekilde ligde kalır.kupa desen kupada yüksek ihtimal gitti.o yüzden kulübün parasını çarçur etmeye gerek yok.Hem devre arası sağlıklı transfer yapamayabiliriz.bence sezon sonu iyice araştırılıp daha iyi transferler yapabiliriz(özellikle yabancı konusunda).sadece olursa sezer öztürk transferinden zarar etmeyiz.batuhana bile gerek yok kiralık olacaksa.ha 1,5 yıllık gelirse ne ala...
Beklenen gün gelecekse, çekilen çile kutsaldır...
Yukarı
ofyunus Liste gör
Usta Yazar

Yunus
Yer: EsEs
Direct Link To This Post Tarih: 13/Oca/2010 saat 23:06
Alıntı yapılan caner26

bu saatten sonra transfere falan gerek yok.bu takım bu kadroyla bi şekilde ligde kalır.kupa desen kupada yüksek ihtimal gitti.o yüzden kulübün parasını çarçur etmeye gerek yok.Hem devre arası sağlıklı transfer yapamayabiliriz.bence sezon sonu iyice araştırılıp daha iyi transferler yapabiliriz(özellikle yabancı konusunda).sadece olursa sezer öztürk transferinden zarar etmeyiz.batuhana bile gerek yok kiralık olacaksa.ha 1,5 yıllık gelirse ne ala...

Abi bizim amacımız ligte kalmak olmamalı.Transfer yapılmalı cünkü ilk 5 icin hala sansımız var.2. yarıda daha cok maç var güzel bir seri yakalarsak ilk 5 e girebiliriz.Ama dediğin gibi bu takım zaten düşmez..
Takım Eskişehirspordur!
Yukarı
mocol26 Liste gör
Yazar

Aziz KILIÇ
Yer: Dominican Republic
Direct Link To This Post Tarih: 13/Oca/2010 saat 23:25
Geçen sene devre arasında el saka,batu ve engin geldi takım küme de kaldı kim ne derse desin.Durum çok vahim değil haa ben bu yönetimi beğenmiyorum ama arkadaşlara bence 2-3 iyi transfer olacak. Aşk bizim aşkımız eyvahlarda olmayalımmm.

Güzel günler göreceğiz,güneşlii günler....
senin sevgindir bizleri yaşatan!!!!
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 13/Oca/2010 saat 23:25
Alıntı yapılan maddox

Transferde önünü görmek adına yönetim yarın yapılacak TSL yayın ihalesinden çıkacak sonucu bekliyor olabilir mi?

Yapılacak ihaleden bize ne ki? İhale 2010-2011 sezonunu içeriyor. Kimse "ihaleyi ben kazandım" diye şimdiden para vermez.
Yukarı
ekrem yetim Liste gör
Usta Yazar

ekrem yetim
Yer: Bursa
Direct Link To This Post Tarih: 13/Oca/2010 saat 23:34
transfere gerek yok diyen arkadaşlara cevap...

şuan küme mücadelesi edecek takımları ele alalım..
kasımpaşa-antalya-denizli-sivas-diyarbakır-manisa..
-paşa-antalya ve manisayı çatır çatır yenmek kolay mı sizce şu son durumlarına bakılırsa ?
-sivas sezon arası yine transfer patlattı bi dünya..sezon başındaki kasımpaşa gibi şuan kapalı kutu..

dolayısıyla bu kadroyla bence...denizli-diyarbakır ve es es küme mücadelesi verir..ankara zaten düştü..denizli de bu puanı zor toparlar..diyarbakırla birlikte ligte kalmaya çalışmak bence utanç verici..
transfer olursa direk uefa ya mı gideri..tabi ki hayır..ama en azından takıma alışmış yeni isimlerle birlikte diri bi ekiple sezon sonunda gelecek bomba takviyelerle 2011 e umutlu gireriz..
Yukarı
lokerenli-esesli Liste gör
Usta Yazar

mustafa
Yer: Belgium
Direct Link To This Post Tarih: 13/Oca/2010 saat 23:43
ya gazetelerde dahmane eskisehirspor,gent ve bursayla gorusuyor yaziyor. Dahmane gonderilecek isimlerin arasindaymis ve kendisi oynayacak takimda oynayip milli takimla dunya kupasina gitmek istiyormus.

belcika basininda yer aliyor bu haberin yani sira cincon 6 milyon onermis anderlecht oyuncusuna. bu iki haber vardi
ANTI BIZANS
Yukarı
Gurbeteses Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Almanya
Direct Link To This Post Tarih: 13/Oca/2010 saat 23:56
Lokerenli, baska bir bilgi var mi acaba? misalen Mpenza falan filan?
http://supportersofeskisehirspor.blogspot.com/
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2021222324 299>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,625 saniyede hazırlanmıştır