eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Antalyaspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2021222324 78>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
taner_es Liste gör
Usta Yazar

Mr. BLaCk
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı taner_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Şub/2010 saat 14:50
dün antalyanın otobüsü namlı otelin önündeydi herhangi bi bilgisi olan var mı bu konuda
Yukarı
oner Liste gör
Usta Yazar

öner
Yer: Doktorlar
  Alıntı oner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Şub/2010 saat 14:51
Alıntı yapılan taner_es

dün antalyanın otobüsü namlı otelin önündeydi herhangi bi bilgisi olan var mı bu konuda

A2 takımı geldi. Şu sıralarda karşılaşıyorlar bizim A2 ile.
Cennettir Bu Dünya Seni Sevene, Gerçek Olur Her Rüya ES-ES'liyim Diyene...
Yukarı
Volkan Yılmaz Liste gör
Yazar

volkan yılmaz
Yer: eskişehir
  Alıntı Volkan Yılmaz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Şub/2010 saat 17:00
pozisyonumuz 1.5 ama yoğurtlu
Volkan Yılmaz
Yukarı
esesim-26 Liste gör
Usta Yazar

EsesLi Onur
Yer: Eskişehir
  Alıntı esesim-26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Şub/2010 saat 17:53
bunlar bizi a takımla olsun a2 olsun yinede yenemiyorlar :D:D 
ESKİSEHİRSPOR
Yukarı
loading Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: argentina
  Alıntı loading Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Şub/2010 saat 18:17
Körfezin arkasından gidersiniz inşallah. Bize Antalya deplasman sayılmıyor artık. Kendi evimizde gibi oynuyoruz. Çıksın şöyle Karşıyaka, Karabük, Adana falan ya. Bıktık Antalya'dan Antep'den.. Smile
Buenos Aires'in kırmızı şimşekleri...

S.S.LAZIO
Yukarı
moritanya Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Ireland
  Alıntı moritanya Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Şub/2010 saat 19:04
Antalyaspor ligi sıralama olarak ikiye bölmüş durumda.Üst sıradaki takımları genelde yenemiyor ama alt sıradaki takımlara da göz açtırmıyorlar.
En güzel siyah en güzel kırmızı.
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Mar/2010 saat 14:19
Başka sitelerden alıntı yapmak huyum değildir ama bu durum biraz değişik.Antalyasporlu birisi Fenerbahçe deplasmanlarına gitmekten umudu kesmiş olmalı ki şöyle bir yorum yazmış,Kocaeli'den takviye ekip istiyorlar.

Çok farklı bir mücadele olacak canla ,başla mücadelle eden tam bir takım olduk.Kadıköyde kolay kolay teslim olacamızı sanmıyorum.Pazar günü armanın peşinde kadıköydeyiz biletleri aldık.Burdan kocaelli kardeşlerimizi takımlarını 90 dakika kadıköyde desteklemeye bekliyoruz.41. dakika da kadıköyü kocaelli diye inletmek için biz kadıköydeyiz.Pazar günü sabahtan itibaren görüştügümüz izmitten münferit gelecek kardeşlerimiz var...
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
loading Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: argentina
  Alıntı loading Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Mar/2010 saat 14:21
Kendi evlerinde dolduramıyorlar ki stadı, deplasman bölümü hayatta dolmaz. Hele Saraçoğlu'nda çok zor.
Buenos Aires'in kırmızı şimşekleri...

S.S.LAZIO
Yukarı
matador Liste gör
Usta Yazar

Levent
Yer: Turkey
  Alıntı matador Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Mar/2010 saat 13:13
Antalya'ya büyük gelir kaynağı.- internetspor
31 Mart 2010 Çarşamba 12:49

Antalyaspor A.Ş.'nin 44 yıllık tarihinde en ciddi ve en büyük sabit gelir kaynağı anlaşması, Antalya Büyükşehir Belediyesi'nde Belediye Başkanı Mustafa Akaydın, Antalyaspor Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Akıncıoğlu ve yönetim kurulu üyelerinin bir arada bulunduğu toplantıda imzalandı.

REKLAM YÖNETMELİĞİ DEĞİŞTİRİLDİ

Antalyaspor Vakfı adına sözleşmeye imza atan Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Akaydın, "Antalyaspor geçmişte maddi anlamda çok büyük sıkıntılar çekti. Bir yıldır, benim gördüğüm kadarıyla mali disiplini çok iyi yönetiliyor. Ben hep Antalyaspor'u sabite yakın geliri olan bir ekol haline getirmek istediğimi her seferde dile getirdim. Belediyelerin profesyonel kulüplere kaynak aktarımı mümkün değil. Biz de reklam yönetmeliğini değiştirip, Antalyaspor Vakfı üstünden Antalyaspor'a bazı reklam haklarımızı devrettik. İyi bir organizasyonla ciddi bir gelir kazanılacağını düşünüyorum" dedi.

ANTALYASPOR GÜNLÜK ÇÖZÜMLERLE YAŞIYORDU

Şimdiye kadar Kırmızı-beyazlıların günlük çözümlerle yaşamını idame ettirdiğini söyleyen Başkan Akaydın, "Daimi gelir imkanı sportif başarı için çok önemli. Bu kapsamda Büyükşehir Belediyesi Başkanı Akaydın ve ekibine şükranları sunuyorum. Biz bu alanları en rasyonel ve en fazla gelir getirecek şekilde ihaleye çıkaracağız. Alt ve üst geçitler ile tesisimizin çevresi olmak üzere 66 yerin topluca satışını ihale edeceğiz" diye konuştu.

İHALE ZAMANI

Hasan Subaşı Tesisleri'nde bulunan sahaların dış cephelerinin reklam alanları ile alt ve üst geçitlerdeki reklam alanlarının yer aldığı yaklaşık 66 alanın işletilmesi ve pazarlanması ile ilgili tanıtım ve ihale dökümanlarının Antalyaspor A.Ş. Müdürü Süleyman Tekgül'den tedarik edilebileceği belirtildi. Kapalı zarf usulü yapılacak olan ihaleye son teklif verme zamanının 7 Nisan 2010 saat 14.00 olarak belirtildi.
ya bir yol bul ya bir yol aç ya da yoldan çekil
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Nis/2010 saat 02:45
Başka forumlarda bakıyorumda antalya taraftarları sanki bu ligde gönül verdikleri bir renk yok gibi bursaspor yanlısı mesajlar yazıp duruyorlar. İşte bu olay bana ters sevdalandığım renklerin hiçbir iddaası kalmasa bile bir rakiple oynarken rakibin kazanmasını arzu eden bir mesaj yazabilceğim yahut okuyacağım günler görmem inşallah. 
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2021222324 78>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır