eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Boğazın Kırmızı Şimşekleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ANADOLU TFF Protesto Org.

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2021222324 74>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
mmt26 Liste gör
Usta Yazar

M. Mesut Taner
Yer: İstanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı mmt26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2008 saat 00:28
Alıntı yapılan alyans999

Ben direk verdiğiniz adrese girip mail adresimi yazıp yolladım.Bu yolda doğrumu.

doğrudur o şekildede yollanabilir, ama ne olur en azından her gün bi mail veya daha fazlasını yollayalım...

ama aklımızdan pazar gününü çıkarmayalım...

İmzanız hakaret içeren kelimelerden dolayı silinmiştir. Israrcı olmanız halinde uzaklaştırma alacaksınız.
Yukarı
omer26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ömer Ünal
Yer: Turkey
  Alıntı omer26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2008 saat 00:29
http://www.fifa.com/contact/form.html

Bu linke kopyalayın. Subject kısmına konuyu yazıp mail adresinizi ve isminizi ekleyin, aşağıdaki kımsa görünen numaraları yazın ve yollayın. En kolay yolu bu.
BKŞ/üniESES Yıldız Teknik Üniversitesi
http://esesim.blogspot.com/
Yukarı
mask26 Liste gör
Deneyimli Yazar

mehmet ali sarıkaya
  Alıntı mask26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2008 saat 00:36

bir bkşli olarak eskişehirden selamlar ve başarılar dilerim gönlüm sizlerle

GURBETİN KIRMIZI ŞİMŞEĞİ
Yukarı
esaf Liste gör
Deneyimli Yazar

Fatih
Yer: Memleket...
  Alıntı esaf Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2008 saat 00:42
FEDERASYONA BEYAZ ÇELENK
Melih adlı okurumuz, Trabzon maçında Eskişehirspor'un hakkının yenilmesine isyan ediyor. Bakın ne diyor:
"Biz yükselme maçında Konya'ya 35 bin kişi gitmiştik. Günlerden mesai saati Çarşamba idi. Kaldı ki, ben İzmir'den sadece sigara parası ile gittim. Şimdi diyorum ki, federasyona siyah değil, beyaz çelenk bırakmak için beş otobüs rahatlıkla gidilebilir. Ve Eskişehir'i herkes görür. Trabzon'dan fazlamız var eksiğimiz yok. Artı Sadri Şener açıklama yapıyor 'Eskişehir rakibimiz değil'. Doğru biz rakip değiliz haklı.
Çünkü Trabzonspor diye bir takım ben tanımıyorum. Bu arada böyle bir organizasyon olsun (federasyona beyaz çelenk bırakmak gibi) bir arabanın bütün masrafı bana ait. mazot şoför vs. yeter ki adımız spor programlarında değil haber programlarında bağırılsın

kaynak:sakarya gazetesi

bu arkadaş kimse bulunmalı bir otobusun masraflarını karsılamayı taahhüd etmiş.:-)

Ne Zaman Gelecek O Büyük Gece?
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2008 saat 02:27

Oyuna gelmeyelim sürekli heryeri takip ediyorum okuyorum ama cok dikatimi ceken bişe oldu ben nekadar ılımlı msj yasam internet gazetelerine yorumlar hiç yayınlanmıyor ama sürekli tartışmalı msj atanların msj ları yayınlanıyor çok DİKATLİ olmamız lazım çok tekrar sölüyorum bizim hedevimiz tff dur tırabzon degil bizde onlargibi yaparsak eger bizle oynayan takım taraftarlarıda aynısını söleyecekdir ama hakımızı tabiki arayacagız ama bazı arkadaşlar tırabzonu gösteriyor .

Sizler tırabzona gitiginizde size saygısızlık yapıldım küfür edildimi herangi bişe söleyen oldumu yok ozaman tırabzon lafını azımızdan cıkartalım ben inanıyorumki tırabzonlularda bize destekleyececekdir tırabzon başkanı bazı talihsiz acıklamalar yapıyor işde burda cok dikat edelim art niyet varmı yoksam yokmu
Sevgili hemşerilerim dostumuzda cok düşmanımızda ben şu düşünceye vardım bu iki takımı karşı karşıya getirmeye calışdıklarına
Sakın ola bu bizans sevdalıların oyunu olmasın
Dikat edin yorumlara bizleri kimler savunuyor kimler fış fışlıyor
Benim ılımlı msj larımı bile yayınalamayan bu medya annadoluyu bence bir birine sokmaya calışıyor.
Şundan herkes emin olsun herşeyi yapacagız ama azımıza tırabzonu yada bir başka takımı almayacagız bizim tırabzonla işimiz yok korkak hakemlerle bu arada tırabzonlu arkadaşlarda bu msjımı okuyorsa 14-15 yaşındaki genclerin msj larına dikat etmesinler
yücel..
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
saint Liste gör
Yazar

Süha Ekici
  Alıntı saint Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2008 saat 04:00

çok kısa ve öz;

bu anlamlı harekette hepinizin desteğini bekliyoruz.
Yiğitsen Uslandır Beni
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2008 saat 06:29
Alıntı yapılan taffyes

"Yolcu yolunda gerek" şarkısının melodisiyle düşünün.

Trabzon bütün hafta ağladı
Bir çelenge işi bağladı
Söyle MHK o maç nasıl oldu da döndü
Rezaleti Türkiye gördü

Çizgiyi bir karış geçen toplar
Trabzonda çıkmayan kartlar
Eskişehiri sahipsiz mi sandınız
Kırk üç yıldır biz buradayız

Dört büyük diye saçmaladınız
Bizans oyunları yaptınız
Anadolunun parlayan yıldızıyız
Yıkılmadık hep ayaktayız

Dört dörtlük, bir üç dörtlük,
yolcu yolunda gereği bilmediğimden,
sevgili Tolganın '' ayakta tutan bizi aşkındır ''
anımsatması sonucu söyleyebildim, çok harika olmuş.

Clap
# Direnmüdavim....

Yukarı
alosis Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

İsimsiz
Yer: ankara
  Alıntı alosis Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2008 saat 06:33

selam trabzonlu arkadaşlarımla devamlı konuyla ilgili haberleşiyoruz,bu konuda çılgınlar grubunun yaptığı açıklamayı altıokun kaleminden aktarıyorum   HABER

İşte Altuğ Altıok'un ''ÇILGINLAR dan...' başlıklı yazısı

Bu günkü yazma cevaben çok sayıda küfür dolu mail ve tehdit almış olmama rağmen yine de bildiklerimi ama sadece doğru bildiklerimi yazmaya devam ediyorum.

Ve sorumluluk gereği, doğruları yazmak adına Trabzonspor Taraftar Gruplarından “çılgınlar” grubunun maç sonrası yayınladığı ve doğruluğunu Trabzon"daki arkadaşlarımdan teyit ettiğim açıklamayı da bu köşede yayınlamayı uygun gördüm.

İşte “ÇILGINLAR” grubunun maç sonrası kendilerine yakışır bir biçimde yaptığı açıklamalar ;

Trabzonspor taraftar derneklerinden çılgınlar grubunun “gaz alma operasyonu” başlıklı açıklaması.

Geçtiğimiz hafta Bursaspor ile oynadığımız müsabakada yaşanan bariz hakem hataları ve öncesindeki hataların da birikimiyle birlikte camiamız haklı tepkisini ortaya koymuştu. Biz bize özel muamele istemedik. ülke futbolunda "adalet" kavramının oturmasını istedik, Trabzonsporlular olarak bunun için yürüdük, bunun için haykırdık.

karşılıklı açıklamalarla, son olarak başkanımızın da pfdk'ya sevk edilmesiyle iyice gerginleşen bir ortamda Trabzonspor - Eskişehirspor maçı herkesin gözünü çevireceği önemli bir müsabakaydı. üç seçenek vardı. Ya gerçekten adaletli yönetim gösterilecekti, ya da Trabzonspor camiası gerilmeye devam edecekti. Esas beklenen ve bizlerin de en çok korktuğu son seçenekti. Birileri yine başkanımızın deyimiyle "balans ayarı" için sahnede olacak, hafta içinde büyük hata ve haksızlıklar sonucu patlama noktasına gelen camiamızın gazı alınacaktı. Bakın Trabzonsporlular; "sizin lehinize de hata oluyor" denilecek, yukarıda da vurguladığımız gibi "gazımız alınacaktı."

ne yazık ki son seçenek sahnedeydi. üstelik rakibimiz asla böyle bir hataya maruz kalmasını istemediğimiz, sevip saydığımız Anadolu"nun köklü ve güçlü temsilcisi eskişehirspor'du. Hatta müsabaka öncesi hazırladığımız ve emniyet güçlerinin stada alınmasına izin vermediği çok sayıda tepki pankartlarımızdan birinde "eyyamcılık yapmayın, es-es'i harcamayın, sadece adalet istiyoruz" yazılıydı.

her ne kadar kaçmış olsa da tartışılan bir penaltı pozisyonu, gösterilen ve gösterilmeyen kartlarla Trabzonspor camiasının konumu bir anda değiştirilmişti artık "görevli" Aydınus tarafından. Trabzonsporlu'nun "konuşmaya hakkı yoktu" artık. E biraz da antipatikleştirilmeliydi Trabzonspor önümüzde koca bir ikinci yarı varken. Bunu da başardılar.

ülke futbolunu yönetenlere tepkimizi daha gür bir sesle haykırıyoruz;

biz adalet istiyoruz! Herkes için adalet.

ne lehimize ne de aleyhimize hiçbir karar istemiyoruz.

biz yalnızca sahada oynanan, takımların performanslarıyla puan hanelerini güçlendirdikleri bir lig istiyoruz.

Eskişehirspor'a, taraftarlarına geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, bundan sonraki haftalarda başarılar diliyoruz.

İşte bu da sorumlu taraftarlık örneği bir açıklamadır ve her şeyiyle altına imzamı atıyorum. “çılgınlar” grubunu da bu sorumlu açıklamalarından dolayı tebrik ediyorum.

Saygılarımla

eses taraftarı tüm Türkiye'ye örnek olmalı
Yukarı
veysel Liste gör
Yazar

Veysel ERDOĞAN
  Alıntı veysel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2008 saat 11:34

Bizde Kasımpaşa'lılar olarak elimizden geldiğimizce katılım sağlamaya çalışacağız...

Her Zorluğa Rağmen İnanmaktır KASIMPAŞALI olmak...
Yukarı
OKTAY061626 Liste gör
Usta Yazar

OKTAY TOSUN
Yer: BURSA
  Alıntı OKTAY061626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2008 saat 11:44

Sevgi Eylem Gerektirir..!!

Günümüz futbolu dünya ekonomisinde büyük bir paya sahiptir. "Endüstiyel Futbol" olarak tanımlayabileceğimiz bu pasta payında kulüpler her geçen gün kendilerine daha büyük getirinin sağlanabilmesi için çeşitli faaliyetller göstermektedir. Bu faaliyetler kimi zaman "legal" kimi zaman da "illegal" olabilmektedir. "İllegal" getirinin sağlandığı durumlarda genellikle büyük pasta payına sahip kulüpler kendilerine kıyasla daha küçük paya sahip kulüpleri "piyon" olarak görmektedirler. Büyük pasta payına sahip bu kulüpler "piyon" olarak gördükleri kulüpleri kullanarak çıkar sağlamakta ya da "rakip" olarak görmeyerek sahnede yalnız kendilerinin olduğunu düşünmektedirler. Onlar için "esas oğlan" kendileri, "figüran" ise diğerleridir.

Türkiye futbol tarihinde "tribün kültrünü" nün oluşmasını sağlayan büyüklerimizin izinden giderek, "Yüksek Eskişehirsporluluk" bilinci çerçevesinde yaşamayı kendine ilke edinmiş biz taraftarlar, bu zihniyete karşı duruşumuzu "her ne olursa olsun" sürdürmek kararlılığındayız. Tepkimiz futbolun içine "illegal" düşünceleri ve faaliyetleri sokan, sokmaya çalışan her kişi ve kurumadır. Bu tepkiyi ortaya koyarken Eskişehirspor camiasına yakışır bir şekilde hareket etmek birincil görevimizdir.

Bu düşünceler çerçevesinde Trabzonspor-Eskişehirspor maçı sonrasında başlatmış olduğumuz kampanyayı devam ettirmekten yanayız. Buna yönelik olarak hazırlıklarımız devam etmektedir.

28 Aralık Pazar günü saat 15:00'te 4. Levent'te bulunan TFF merkez binası önünde bize yakışan şekilde protesto organizasyonumuzu gerçekleştireceğiz. Bu organizasyona tüm taraftarlarımızın destek vermesini bekliyoruz.

Yerel ve ulusal medyanın da davet edileceği organizasyonda günümüz futbolunda Eskişehirspor Taraftarı olarak rahatsız olduğumuz konuları dile getireceğiz. Ayrıca, "piyon" olarak görülen tüm camiaları da "temiz futbol" için göreve çağıracağız. Buna Anadolu Kulüpleride dahildir. Bizim ana hedefimiz sadece kendi haklarımızın korunması gerektiği değildir. Herkese eşit davranılan temiz bir lig isteğimizi dile getireceğiz. Bunun için gerekirse TFF ve FİFA'ya resmi başvuruda bulunulacaktır.

Saygılarımızla,

BIR GUN MUTLAKA
SEHIRLERINE IHANET ETMEYENLER

http://www.061626.com
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2021222324 74>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır