eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Tepkimizi Koymak İçin Akıyoruz

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2021222324 25>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
NONS26 Liste gör
Yazar

İlker
Yer: Mİ YEMEZMİ
Online Durum: Offline
  Alıntı NONS26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2008 saat 14:12

yorumları sildirenler utansınn.....Tongue

hiçbir gruba üye değilim.eskişehirspor'luyum..
Yukarı
NONS26 Liste gör
Yazar

İlker
  Alıntı NONS26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2008 saat 14:14
banner'ım isyanım sana değil bu tepkiyi verdirenlereee....LOL
Yukarı
omer-es-26 Liste gör
Usta Yazar

ÖMER
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı omer-es-26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2008 saat 14:27
Hadi artık bişeyler yapalım.........
"2009 NBA   ALL-STAR İÇİN HİDAYET VE MEHMET'E BURDAN OY VEREBİLİRSİNİZ !!!!"
Yukarı
NONS26 Liste gör
Yazar

İlker
  Alıntı NONS26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2008 saat 14:29
valla ben artık her şeye varım.............
Yukarı
saeedES Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: Turkey
  Alıntı saeedES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2008 saat 14:37
O yada bu degil Tribun gruplari dagilacak acigin icine icimizdeki bizanslilardan birileri bizans lehine laf yaparsa hemen pat kut olay cikacak tribunde mac boyunca boyle 3-5 olay ciksa zaten fener maci cezali duruma duseriz... Zaten oyle olay olduktan sonra fenerliler de gelemez maca...Atki olmayani maca almasinlar mesela sonra bakar yonetim nasil olsa baska taraftar maca giremiyo fiyatlari dusurelim de girsin su fakir fukara takimi derler...Hem de EsEs acigini onlara peskes cekmemis oluruz...
Yukarı
KuRBaN Liste gör
Usta Yazar

Hasan Balaban
Yer: Uluönder
  Alıntı KuRBaN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2008 saat 14:40
Yukarı
enES26 Liste gör
Usta Yazar

sinan
  Alıntı enES26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2008 saat 14:53
Alıntı yapılan KuRBaN

http://www.facebook.com/group.php?gid=30219434646

Pancar Değil Taraftarız Biz..

ClapClapClap
Yukarı
Fatee Liste gör
Yazar

Fatih
Yer: Bursa-EsEs
  Alıntı Fatee Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2008 saat 15:20
Alıntı yapılan olumune_eses

Sanırım sen bu yönetimin ya eşi yada dostu olmalısınki tepkini koyuyosun. Bu kulupten istifa eden kişiler neden istifa etti bir sor onlra sana ne diyecekler bakalım sevgili kardeşim. Banka kredileri ile futbolcu almak cebinde  akrep varmış gibi elini cebine sokmayacak ohh be böyle yöneticiliğin kralını yaparım ben sevgili kardeşim inan bu forumdaki üyeler bir araya gelse bu  yönetimden daha kral yöneticilik yaparlar. Bunlar boş beleş öyle kendi reklamını yapar yarın ödediyse cebinden para ki ben hiç sanmıyorum faizi ile paralarını alır eşşek yükü ile kulubün sırtına kamburu koyar bakar keyfine olan yine biz efsane taraftara olur. artık protesto zamanı gelmiştir yavuzun açıklamalarını bekliyorum bakalım o neler yaptı? şimdi dün söylediği gibi verdiği sözleri yerine getirmesini bekliyorum nezaman nerde saat kaçta toplanacaz hala yavuzdan açıklamalrı bekliyoruz.. Ayrıca sayın kardeşim yönetim istifa ederse sen hiç o güzel kafanı yorma çok aday çıkar bu kulup sahibsiz asla kalmaz..
İnşallah sayın abim.. Sahipsiz bırakmak istemeyenlerde reklam peşinde olmasın. Herşey Eskişehirspor için olsun.  
Youla Lovrek Poljak koysun
Eskişehirim Şampiyon olsun..
BursaEsEs
İçiyorsak sebebi çok =) Aslan sütündenn
Yukarı
esesozgur Liste gör
Usta Yazar

ozgur
Yer: Lİ
  Alıntı esesozgur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2008 saat 15:29
Zaten yönetim bir maçta aşağı yukarı 350 bin ytl gelir elde ediyor artı iddaa gelirleri, lig tv gelirleri, kabaca bir maçta 400 bin ytl arkadaşlar nereye gidiyor bu paralar allah aşkına yaptıkları transferler toplasan 5 milyon ytl yi geçmez.Borç mu kapıyorlar bence hayır futbolculara mı ödüyorlar onlarda paralarınını yeni alabildiklerini söylüyorlar eee paralar nerde
Hayatta 2 şeye güvenirim;biri aynaya baktığımda gördüğüme diğeri yukarı baktığımda göremediğime..
Sagopa
Yukarı
esesli_asik Liste gör
Usta Yazar

SEMİH
  Alıntı esesli_asik Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2008 saat 15:32
Maçta yapılacak protesto hiç bir anlam taşımıyor.Sonuçta 50 YTL gibi yüksek rakamı ödedin.Maçtan önce niye yapmıyoruz?Yeter artık ya sanki herkesin cebinde 50 lira var gibi davranıyor...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2021222324 25>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır