eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Nebi Hatipoğlu'nun Basın Açıklaması

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1920212223 32>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Nis/2008 saat 10:26
Alıntı yapılan prenspamukses

futbol onurla,gururla,haysiyetle oynanmiyor arkadasim!! sen 10 milyon yada 5 milyon veriyorsun diye bu adamlara kufur etme hakkini nasil kendinde buluyorsun?? adi ustunde oyun bu!! kazanmak da var kaybetmek de...protesto yap ama saygisizlik yapma!! ana avrat yuzune teke tek edebilirmisin o kufru futbolculara cok merak ediyorum??hersey den once o insanlar koskoca adamlar coluklari,cocuklari esleri var belki de bazilarinin hanimlari tribundeydi bilemem...
5 10 milyon para verip de kufur etme hakkini tasvip etmem...yagmurda,camurda,deplasmanda palavralari da bahane degil...kimse seni zorla goturmuyor!!!gitmezsin olur,biter...ana avrat kufur de ne oluyor??bize yakismaz...ama bosa yaziyorum galiba...
anlasilan bu topraklara medeniyet zor gelicek...

Sizin görüşlerinize katılmamak için EŞEK olmak gerekir ama ne siz nede ben küfretmedik küçük bir gurubun bir anlık kızğınlığı sonucu yaptığını tüm camiyaya mal edilmesine üzüldüm

!!KÜFÜR ACİZ İNSANLARIN GERİ TEPEN SİLAHIDIR''
Yukarı
nccmgoz Liste gör
Yeni Yazar

naci camgöz
Yer: Turkey
  Alıntı nccmgoz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Nis/2008 saat 10:26
TARAFTAR NE YAPSIN SABIR SABIR EN SONUNDA ONLARINDA SABIRLARI DOLDU TAŞTI ŞU FUTBOLCULARLA ŞU RAHATLIKLA AÇIK ARA LİDER OLARAK GÖTÜRÜLMESİ GEREKEN BİR LİG VAR İKEN HER HAFTA OYNANAN FUTBOLLA TARAFTAR FITIK OLDU.DİĞER TAKIMLARIN TAMAMUNDA MADDİ SIKINTI VE GERGİNLİK VAR ES ES Lİ FUTBOLCULAR TABİKİ SÜPER LİGE ÇIKARMAK İSTEMEZLER NEDENMİ ES ES SÜPER LİGE ÇIKSIN BU FUTBOLCULAR YİNE BANK ASYADA OYNAYACAK ES ES DAHA KALİTELİ FUTBOLCULAR ALMAYA ÇALIŞACAK ONUN İÇİN ADAMLAR OYNAYIPTA ES ES'İ ÇIKARIRLARMI SÜPER LİGE ÇÜNKÜ KENDİ RAHATLARI BOZULACAK BENİM GÖRÜŞÜMDE BU.AH ŞUNUDA SÖYLEYEYİM FITIK OLMAMAK İÇİN KALP KRİZİ GEÇİRMEMEK İÇİN SİNİR KÜPÜ OLMAMAK İÇİN BU SEZON DAHA BİR TEK MAÇINA BİLE GELMEDİM ES ESİMİN.DEVAMLI OLARAK RADYO SES DEN DİNLİYORUM TABİKİ SİNİR OLUP GİDİYORUM
Yukarı
kadirgulen Liste gör
Usta Yazar

kadir
Yer: Türkiye
  Alıntı kadirgulen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Nis/2008 saat 10:35

futbol onurla,gururla,haysiyetle oynanmiyor arkadasim!! sen 10 milyon yada 5 milyon veriyorsun diye bu adamlara kufur etme hakkini nasil kendinde buluyorsun?? adi ustunde oyun bu!! kazanmak da var kaybetmek de...protesto yap ama saygisizlik yapma!! ana avrat yuzune teke tek edebilirmisin o kufru futbolculara cok merak ediyorum??hersey den once o insanlar koskoca adamlar coluklari,cocuklari esleri var belki de bazilarinin hanimlari tribundeydi bilemem...
5 10 milyon para verip de kufur etme hakkini tasvip etmem...yagmurda,camurda,deplasmanda palavralari da bahane degil...kimse seni zorla goturmuyor!!!gitmezsin olur,biter...ana avrat kufur de ne oluyor??bize yakismaz...ama bosa yaziyorum galiba...

millet niye hala anlamamakta ısrar ediyor? küfürü kimse tasvip etmiyor zaten. olay para olayı da değil. insanlar herşeylerini feda edip (parasını bıraktım, ailesine ayırabileceği  en değerli zamanını) içerde dışarda bu takımın peşinden koşarken sahada ruh gibi gezen, süperligde millet transfer taksidini alamayıp idman yapmadan maç kazanırken, bizimkilerden primlerini alamayıp şikayet mercilerini  bakanın bilmemnesi olarak belirleyenlerin küfürden yakınma hakkı yoktur. zaten sahada tüm varını yoğunu ortaya koyan topçunun da küfürlerden pay çıkarmadığını heipimiz biliyoruz. yukarıda yaptığınız futbolcuların aileleri vs muhabbeti en hafif tabiriyle ajitasyon.  bilmem dikkat ettiniz mi? yazdıklarınızda başkana en ufak bir sitem yok, yoksa başkan sölediklerinde sizce haklı mı? yoksa şu an içinde bulunduğumuz durumun en büyük suçlusu taraftar mı? yoksa kazandığı paranın helalliğini haketmeye çalışmayan topçularla 40 küsür senelik temiz bir mazisi olan ESESimizi siyasete peşkeş çekenlerin de ufak ta olsa kusuru yok mudur?

sn hatipoğlunun (dünkü talihsiz açıklamaların sahibidir kendisi) orduda arabasının darp edildiği günü hatırlıyorum. ertesi gün yaptığı açıklamada bile saldırıyı yapanları bu denli suçlamamıştı. ben bunları hakettiğimizi düşünmüyorum. aynı paydada olduğumuz için susuyorum, yoksa bütün hepsinin cehennemin dibine kadar yolu var diyesim geliyor ama...............

siyasetle gelecek medeniyetin cehennemin dibine kadar yolu var!!!

eskişehirspor sevgisini ve eskişehirsporun başarısını sonunda kaybetmenin veya kazanmanın olduğu bir OYUN olarak nitelendiriyorsanız bence aramzıda yeriniz yok. burda bulununların çok büyük bir çoğunluğu için ESES sevgisi hayattaki vazgeçilmezlerin başında geliyor. ama görüyorum ki sizin için kaybedilen bir halısaha maçı ile istanbulspor maçı arasında çok da fazla bir fark yok!!!
KKŞ
Yukarı
kadirgulen Liste gör
Usta Yazar

kadir
  Alıntı kadirgulen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Nis/2008 saat 10:43
Alıntı yapılan eses şahin

Sizin görüşlerinize katılmamak için EŞEK olmak gerekir ama ne siz nede ben küfretmedik küçük bir gurubun bir anlık kızğınlığı sonucu yaptığını tüm camiyaya mal edilmesine üzüldüm

terbiyesizliğin lüzumu yok! herkes kendi fikrini dili döndüğünce ifade ediyor bu sitede. diğer forum kullanıcılarından saygı duymuyorsak, onlardan da yaşınıza hürmet bekleme hakkınız olamaz!!!
KKŞ
Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Nis/2008 saat 10:58
Alıntı yapılan kadirgulen

terbiyesizliğin lüzumu yok! herkes kendi fikrini dili döndüğünce ifade ediyor bu sitede. diğer forum kullanıcılarından saygı duymuyorsak, onlardan da yaşınıza hürmet bekleme hakkınız olamaz!!!

Ben Küfrün iyi bir şey olmadığından bahsediyorum herhalde sizde küfrü onaylamassınız.
Yukarı
crales Liste gör
Usta Yazar

hakan
  Alıntı crales Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Nis/2008 saat 11:02
bir protesto olması gerekiyorsa bolu maçından sonra olmalıymış vay anasına beee ne kadarda akıllısınız siz öyle yoksa biz oradan çok salakmı gözüküyoruz resmen bu takımı sahada satacaklar sezon başından buyana şöyle bu taraftara layık olacak birtek maç oynamıyacaklar sonra ben protestoyu bolu maçına bırakacağım oldu suyundanda koy bolu maçından sonra araki kimi bulacaksın ? belki nebi bile bırakacak çekilecek kenara verin misketlerimi diyecek siz korkmayın sayın başkanım bolu maçında hepsi bir kılıf bulur yine çıkmazlar bu taraftarın önüne ogün geldiğinde nasıl olsa siz protestoyu kesmek için nasıl olsa yine birşey bulursunuz önümüzde play-off var yapmayın etmeyin dersiniz yine play off sonarsındada çekilir kenara çok yıpratıldık ben bırakıyorum verin benim paraciklarımı dersiniz
Yukarı
kadirgulen Liste gör
Usta Yazar

kadir
  Alıntı kadirgulen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Nis/2008 saat 11:05

Alıntı yapılan kadirgulen

Ben Küfrün iyi bir şey olmadığından bahsediyorum herhalde sizde küfrü onaylamassınız.

prenspamukses isimli yazarın yazdıklarında küfür olayı dışında başka şeyler de var.  aynı isimli yazarın yazdığı mesajı bir kez daha okumanızı salık veririm size...
KKŞ
Yukarı
degiray26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ozan
  Alıntı degiray26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Nis/2008 saat 11:06

Geçen sezon ;samsunspor-mardinspor maçında samsun seyircisi takımındaki oyuncuların birçoğuna ana avrat O......Ç....... şeklinde küfür etmişlerdi.Ağzım açık izlemiştim.Böyle birşey olabilirmi? dedim.Çok ilginçdi ;rakibe küfür edersin kızdırmak için,onu strese sokup başarısız olsun diye veya çok kızdırmışdır seni  ama kendi oyuncuna küfür ediyosan burda iş bitmiştir ne yazıkki bizde istanbul maçında aynı şeyi yapmışız.Bundan sonra ise olay adamla,yılanın hikayesine döner.Adamın dediği gibi sendeki bu kuyruk acısı bendeki evlat acısı artık arkadaş olamayız.Endüstriyelleşen futbolla ,başarı için her yol mübah anlayışı içinde başkan çıkar kesenin ağzını açar fubolcuda paranın hatrına devam eder şampiyon olur.Allah belanısı versin der ve gider şampiyon olunur ve bütün bunlar unutulur mu?Sırf küfür değil ,bakanın takımı,basiretsiz yönetici,ruhsuz futbolcu topluluğu ,o küfredenler o şampiyonluğa sevinir mi yada biz küfür ettik şampiyon yaptık derler mi?Herşeyin ötesinde  hep istediğimiz gibi ulusal basının gündemindeyiz bu sene reklamın iyisi kötüsü olurmuymuş ? onuda görüyoruz...Şampiyon oluncada zaten olucaktı Es-Es diycek o ulusal basın...Biz bunları hakediyormuyuz?Yok liderle arada 3 puan var yok 6 hafta var ne olmuş gerçekten ne olmuş ? 81 doğumluyum ilkokula yeni başlamıştım süper ligdeydik onu pek hatırlamıyorum.95-96 sezonu tekrar süper ligdeydik o da kahır doluydu.Her tren yolculuğum büyük bir keyif dönüşü ise hüsran oluyodu.

Diyelim ki bu yönetim gitti.Yerine gelenler de bunlardan farklımı olucak? Etinin başarısını vatan gazetesi haber yapmış.Yönetim kurulu başkanı diyo ki Es-ES in forma reklamı bizde yeni bir de ceo almışlar onun en büyük kusuruda febeli olmasıymış sevindim ama bir satır sonra geseli oldukları için üzülmüşler onu okudum bende üzüldüm yani etiyle yöentim ne alaka bu bir örnek camianın paralı yada yönetici potansiyeli olanlar yada yönetici olanlar böyle etrafımız böyle biz sivas yada kayseri değilizki bunlara göz yumup şampiyonluğa yüreyelim....Başkan ne demiş  ne demişse demiş!!!
SÜRGÜNDE YEŞEREN VATAN KIRIM
Yukarı
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
  Alıntı KaRa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Nis/2008 saat 11:16
Fikirlerinize katılmıyoruz. Evet, bizler EŞEĞİZ ancak dikkat edin de birgün o eşeklerin arkadasından giden develer durumuna düşmeyin...
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
  Alıntı KaRa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Nis/2008 saat 11:21

Küfür tasvip edilemez ancak taraftarın o andaki psikolojisini düşünün. 5 ya da 10 YTL verip de küfür etme hakkını kendinde bulan filan da yok. Sanki taraftar bilmiyor bunun üç ihtimalli bir oyun olduğunu, kazanmanın da kaybetmenin de olabileceğini. Ancak olay o değil. Hala anlamamak da ısrar ediyorsunuz, burada medeniyet dersi veriyorsunuz...
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1920212223 32>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır