eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008 Ara Transfer Gelişmeleri

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1920212223 197>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esmutlu Liste gör
Usta Yazar

Mutlu GÜNAYDIN
Yer: Konya
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2008 saat 13:06
Alıntı yapılan asssadza

Emre Toraman kampa katılmıştır.

sağol assadza yüreğimize su serptin...
daha iyi haberlerini bekliyoruz...
ki ben sadece senden haber bekliyorum...

Bu arada
linkine göre bolu maçı saat 18'de imiş...

İNADINA YILMAYACAĞIZ...
İNADINA YIKILMAYACAĞIZ...

AŞKINDIR BİZİ YAŞATAN;
KONYA'DA AYAKTA TUTAN...
Yukarı
ICEBERG Liste gör
Yazar

Aykut
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2008 saat 13:07
Alıntı yapılan Banderas_26

Alıntı yapılan esigor

cok saol yasal engeller asılamadıgından dolayı transfer kapanmıs.Artk seneye alırız:)))))

Yasal engel sadece bize galiba:)
İst.B.Bld.ile antremanlara çıktığına göre,orada yasal bir sorun yok mu?

niye yasal bir sorun olsun ki İst.B.Bld süper ligde olduğuna göre alcaklarsa yabancı kontenjanından kadroya katabilirler...

Yukarı
34mck26 Liste gör
Deneyimli Yazar

mustafa cenker koçak
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2008 saat 13:08

Selam arkadaslar

Ömer Közen hakkında detayl bllgisi olan varmı?
Sadece bonservisi elinde diyemi bize geldi yoksa hocamı istedi?

Diyar gürledi

Yeşil-kırmızılı takım; G.Birliği'nden Eren, Rizespor'dan Şadi Çolak ve Bahadır'a resmi sözleşmeye imza attırdı.
Fotomac

haber gercekmi bilen varmı?
mck
Yukarı
tepebaşılı26 Liste gör
Usta Yazar

Necati
Yer: Tepebaşı/Esk.
Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2008 saat 13:35
Alıntı yapılan scetintas

Eskişehirspor'da alınması istenen futbolculardan Kaleci Gökhan ve Eren şu an için başka takımlara gitmemiştir..Transferleri umutsuz değildir,fakat olma şansıda şu şartlara göre azdır...(Emre Toraman'ın bile garantisi yoktur.)
Bundan sonra herşey PARA demektir...Her sene maddi krizlerle boğuşan Diyarbakırspor'un ise hala nasıl transfer yaptığı da çok manidardır...Hiç kimse kimseye güvenmesin burada ne hocaya ne de yönetime bir suç atın...
Evet kaleci Gökhan ve Eren'in süper ligde oynama istekleri vardır..Ama iyi bir teklifle Eskişehirspor'a gelmek istemeleri de gerçektir...Bizim malesef başka takımlar gibi kara paramız yoktur...
Bu transferler olursa yönetimi alkışlayın hemde elleriniz patlayıncaya kadar..Ama olmazsa da çok eleştirmeyin...Hiç transfer olmaması durumunda ise ne olacağını şu an bende bilmiyorum..

suat bey ben para olmadığna (en azından iki topçu transfer eedecek kadar)inanmıyorum..

sezon başı ömer-serdar-sezgin üçlüsüne doğru dürüst para harcanmadı..sergen transferini hepimiz çok iyi biliyoruz..tufan,fatih bunlar bonservisler eliinde geldi  geriye kalan adamlarada müsade edinde öyle ahım şahım olmadan para ödemiş olsunlar..

o halde nedir bu para olayı?tamam kulubün kasasını ben tutmuyorum ama eğer iki topçuyu bonservis ödeyerek alamayacaklarsa yandı gülüm keten helva..hiç o zaman süper lige çıkıpta sakaryanın durumuna düşmek gibi bir lüksümüz olmasın..

HER ASALETE BOYUN EĞDİREN SEN DEĞİLMİYDİN?

Yukarı
okankaramese Liste gör
Usta Yazar

OKAN KARAMEŞE
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2008 saat 13:53

Toraman Es-Es yolunda

Çaykur Rizespor ile sorunlu bir şekilde yollarını ayıran Emre Toraman Eskişehirspor yolunda. Deneyimli oyuncu, Eskişehirspor'un kamp yaptığı Antalya Lara'daki Titanic Otel'e geldi. Kırmızı-siyahlı yöneticiler ile görüşmelerinin sürdüğünü söyleyen Toraman, Eskişehirspor ile büyük ölçüde anlaştığını, pazartesi günü ise bu konunun tam olarak netleşeceğini söyledi.

Haber: Hilmi SEVER

04.01.2008  

Kaynak :
Yukarı
BoZüYüKLüLeR Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Bozüyük .!
Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2008 saat 14:19
Allahımıza Şükürler Olsun Alabildik Hele Şükür Toramanı !
Lacivert-Beyaz .!
Yukarı
26-eses-26 Liste gör
Usta Yazar

Gürcan
Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2008 saat 14:19

Emre Toraman Es-Es'te

Çaykur Rizespor ile sorunlu bir şekilde yollarını ayıran Emre Toraman Eskişehirspor ile anlaşma sağladı. Deneyimli oyuncu, Eskişehirspor'un kamp yaptığı Antalya Lara'daki Titanic Otel'e gelerek kırmızı-siyahlı yöneticiler ile bir görüşme yaptı. Emre Toraman, iki tarafın anlaşmasının ardından takımıyla ilk antrenmanına çıktı.

Haber: Hilmi SEVER

04.01.2008  

Kaynak : Sporx.com
Yukarı
ZEFEX Liste gör
Deneyimli Yazar

ZAFER ADIGÜZEL
Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2008 saat 14:22
Alıntı yapılan tepebaşılı26

Alıntı yapılan scetintas

Eskişehirspor'da alınması istenen futbolculardan Kaleci Gökhan ve Eren şu an için başka takımlara gitmemiştir..Transferleri umutsuz değildir,fakat olma şansıda şu şartlara göre azdır...(Emre Toraman'ın bile garantisi yoktur.)
Bundan sonra herşey PARA demektir...Her sene maddi krizlerle boğuşan Diyarbakırspor'un ise hala nasıl transfer yaptığı da çok manidardır...Hiç kimse kimseye güvenmesin burada ne hocaya ne de yönetime bir suç atın...
Evet kaleci Gökhan ve Eren'in süper ligde oynama istekleri vardır..Ama iyi bir teklifle Eskişehirspor'a gelmek istemeleri de gerçektir...Bizim malesef başka takımlar gibi kara paramız yoktur...
Bu transferler olursa yönetimi alkışlayın hemde elleriniz patlayıncaya kadar..Ama olmazsa da çok eleştirmeyin...Hiç transfer olmaması durumunda ise ne olacağını şu an bende bilmiyorum..

suat bey ben para olmadığna (en azından iki topçu transfer eedecek kadar)inanmıyorum..

sezon başı ömer-serdar-sezgin üçlüsüne doğru dürüst para harcanmadı..sergen transferini hepimiz çok iyi biliyoruz..tufan,fatih bunlar bonservisler eliinde geldi  geriye kalan adamlarada müsade edinde öyle ahım şahım olmadan para ödemiş olsunlar..

o halde nedir bu para olayı?tamam kulubün kasasını ben tutmuyorum ama eğer iki topçuyu bonservis ödeyerek alamayacaklarsa yandı gülüm keten helva..hiç o zaman süper lige çıkıpta sakaryanın durumuna düşmek gibi bir lüksümüz olmasın..

Sayın tepebaşılı26 yukarıda Sezon başında yapılan transferlere yönetimin ciddi bir para harcamadığını yazmışsınız bu bilgilerin kaynağı nedir acaba dediğiniz gibi Serdar Ömer Sezgin ve Sergen kulüpten para çıkmadan kulübe geldiyse bunların 2 trilyonu bulan peşinatlarını acaba kim vermisdir?

Ayrıca takımın sadece 1 maç başı ödemelerinin toplamını da çok merak ediyorum eğer bu konuda da bilginiz varsa beni aydınlatırsanız sevinirim.
SENİN SEVGİNDİR BİZİ YAŞATAN

Yukarı
tepebaşılı26 Liste gör
Usta Yazar

Necati
Yer: Tepebaşı/Esk.
Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2008 saat 14:37
Alıntı yapılan ZEFEX

Alıntı yapılan tepebaşılı26

Alıntı yapılan scetintas

Sayın tepebaşılı26 yukarıda Sezon başında yapılan transferlere yönetimin ciddi bir para harcamadığını yazmışsınız bu bilgilerin kaynağı nedir acaba dediğiniz gibi Serdar Ömer Sezgin ve Sergen kulüpten para çıkmadan kulübe geldiyse bunların 2 trilyonu bulan peşinatlarını acaba kim vermisdir?

Ayrıca takımın sadece 1 maç başı ödemelerinin toplamını da çok merak ediyorum eğer bu konuda da bilginiz varsa beni aydınlatırsanız sevinirim.

açıkçası ben bunları kafadan sallamıyorum sayın ZEFEX

Sezon başına dönerseniz hatipoğlunun bu futbolculara para verilmeden alındığını(bonservisleri anlamında) yerel basına verdiği boy boy demeçlerden sizde çok rahat şekilde anlarsınız..

ayrıca ligin başından son haftasına kadarda başkan olsun diğer yetkili yöneticilerin olsun kulüpte hiç bir şekilde para sorunu olmadığı hakkındaki beyanatlarınıda yine çok iyi görebilirsiniz..

valla takımın 1 maçı başının maliyetinin ne kadar olduğunu bilemem.. ama her maçta 10 bin seyirci ortalamasına (hemde süper lig ve 1.ligin en yüksek bilet fiyatlarına rağmen)oynayan  tv.den ,iddiadan,reklamlardan gelen hatırı sayılır bi paranın ne kadar olduğunu sizde aşağı yukarı tahmin edersiniz..

dediğim gibi daha 1 ay öncesine kadar hiç bi şekilde para sorunumuz yok diyen bir yönetimin bugün paramız yok demesi(aslında bu yönde resmi bir açıklamada yok ama biz diğer yorumlara göre konuşuyoruz galiba) çelişkiden başka bişey değildir.

HER ASALETE BOYUN EĞDİREN SEN DEĞİLMİYDİN?

Yukarı
ypeker Liste gör
Usta Yazar

Yüksel Peker
Yer: İstanbul
Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2008 saat 14:57

Arkadaslar birakin artik bu kadar dedikodulari, bu foruma bakma nedeni yeni transferlerle ilgili aktuel durum. Yoneticileri elestirmek isteyenler onlarla ilgili forum basliklari var orada yazsinlar, ne yazacaklarsa. Yillardir yakalayamadigimiz bir hava yakalandi, guzel vizyonlari var insanlarin, yonetimde herkes fedakarlik yapiyor, herkes kendi gorevinin basinda, bizlere buradan yoneticilik, teknik direktörluk, futbolculuk taslamak dusmez, oturup adam gibi taraftarlar olarak nasil daha da organize oluruz, kulube gelen cezalari onlemek icin neler yapabiliriz, yonetimi, teknik kadroyu, futbolculari ateslemek icin nasil destek oluruz, onlarla ugrasalim. Ara transferde yapilmasi gerekenleri yapmak icin kollarini sivamis bir yonetime ve onlarin cabalarina engel olmayalim. Henuz son sozler soylenmedi. Biraz daha sabredelim. Yapacak baska isimiz yoksa gidip biraz disari cikip temiz hava alalim, kucuk cocuk basi, öksuz yetim basi oksayalim, yaslilari, yalnizlari, fakirleri sevindirelim, birkac gun bu foruma yazmayalim, hem svaba girmis oluruz, hem dondugumuzde goruruz ki taransferler tamamlanmis ve takimimiz 2.yariya ve sampiyonlugu kucaklamaya dogru hazir, bununla sevinmis olalim.Smile

Çocukluktan aşkımız ESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1920212223 197>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır