eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2013-2014 sezonu Eskişehirspor Taraftarı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1920212223 90>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Mesut_ES_1971 Liste gör
Deneyimli Yazar

Mesut
Yer: Bursa
Online Durum: Offline
  Alıntı Mesut_ES_1971 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Eki/2013 saat 20:09
Maçı kazandıran 4-2 GS maçı Taraftarı orada olmalı bu maç.
ESES li Doğmuşum
Yukarı
SkyPlus Liste gör
Usta Yazar

Serhat Taşkın
Yer: Eskişehir
  Alıntı SkyPlus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Eki/2013 saat 20:21
İyi de neden Galatasaray - Fenerbahçe - Beşiktaş maçları hep 50 lira? Madem büyük demiyoruz ve dedirtmiyoruz neden ayrıcalık var? :( standart yap 30 lira tüm maçlar diye.
Dürüstlük - Saygı - Güven
Yukarı
Bidon26 Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
  Alıntı Bidon26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Eki/2013 saat 20:35
Aramiza i8ne kaçmasın diye ? hicbirimiz sevmiyoruz o 3 düdükleri
ama bir gerçek var, Eskişehirde de olsa bile yalaka vardır , ne de olsa öğrenci şehiri,
+ komşu şehirlerden gelenler var
onun için Eskişehirde olan Eskişehirsporluların hepsi kombine almalıydı
Tanrı Tektir, Ordusu Türk'tür | Twitter: @srvn26
Yukarı
aciktribun Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı aciktribun Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Eki/2013 saat 22:36
ÇEKİRDEKÇİLERE İZİN YOK ! BAĞIRMAYANIN BOĞAZINA ÇEKİRDEK KAÇSIN
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
erkin Liste gör
Usta Yazar

Erkin ESES
Yer: Swansea
  Alıntı erkin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2013 saat 22:25
Bugün niye dolmadı? Bahane ne bu sefer? Soğuk? Bilet parası? Kombine alamadım? Takım kötü? Yönetim?

Biraz sorunu insan kendi içinde yapmak lazım gerçekten üzücü, bugün DOLMALIYDI! Yönetim elinden geleni yapıyor, Futbolcu da olabildiğince (daha iyi olabilir elbette), peki biz??
eRkin.org - Kişisel B'şey!
Yukarı
M.Gülmez Liste gör
Yazar

Mustafa
  Alıntı M.Gülmez Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2013 saat 22:34
Eğer yeterli param olsaydı kombine alacaktım ancak kombine almayınca maçada gidemiyorsun bizde kendi tribünümüzü kurduk arkadaşın evinde ve şunu açıkça gördüm ki eğer başka takımı tutan birisi bizim bir-iki maçımıza gelse bizden biri oluyor arkadaşım tayin nedeniyle buraya geldi 2012'nin ortalarında ve kendisi fanatik galatasarylı ancak bugün o bizden daha istekliydi :)
Yukarı
ahmetES Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Açık Tribün
  Alıntı ahmetES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2013 saat 23:13
Şu kültür başkenti zımbırtısını açarken kimden hangi taraftardan , gruptan izin alınıyor ne alaka o pankart.Herkes açın deyince açıyor.Rakip taraftar gelip bıraksa birileri açmaya başlayınca açacaklar . İp üstünde gidiyoruz.Tribün bizim değilmi.

Birde tribünde lokomotif grup , oluşum yok.
Yukarı
yeltin_26 Liste gör
Usta Yazar

Hamza Yeltin
  Alıntı yeltin_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2013 saat 00:08
Sene başında bas bas bağırıldı kombine kombine diye ama biliyorum ki bizde kombine kültürü yok.Kombine fiyatları düşük tutuldu deniliyor doğru ama eminim ki her maça gelmek için can atıp ama kombine alamayan çok fazla taraftarımız var.Kombine fiyatları düşük tutuldu diye de bilet fiyatlarının çok çok fazla olmasını gerektirmiyor.Her türlü kombineliler karda oluyorlar zaten.Sayın başkanıma güvenim sonsuz ama bir sorum olacak.Tek büyük Eskişehirspor diyoruz,diyorsunuz ama 3 İstanbul takımı vb.takımlar geldiğinde neden bilet fiyatlarında oynama oluyor,çok çok fazla oluyor ve o takımlara ayrıcalıklı davranılıyor.Madem her takım ligde eşitse her maçın bilet fiyatı bu stadın koşuluna göre uygun ve aynı fiyatta olsun.Demek istediğim bilet fiyatlarının tribünümüzdeki etkisidir.Eskiden beleş bilet,öğrenci bileti uygulaması vardı tribünler doluyordu.Şimdi de beleş bilet olsun demiyorum ama en azından indirimli biletler biletixten satılsın.Bence tribünlerimizin canlanması adına ilk adım bu indirimli bilet uygulamasının faaliyete geçirilmesi ile olacaktır.
Alsa da bu sevda canımızı,hayatın anlamı SiyahKırmızı
Yukarı
ender_26esk Liste gör
Usta Yazar

Ender
  Alıntı ender_26esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2013 saat 00:09
büyük taraftar ölmüş. artık yok. bu kadar etkisiz kaldığımızı hiç hatırlamıyorum. bizi bu duruma düşürenler utansın.
Yukarı
enes1965 Liste gör
Usta Yazar

Enes Ak
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı enes1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2013 saat 00:55
Açık tribünde sete çıkıp kendine tribün lideriyim diyen adamlar bundan sonra hiç liderim diye dolaşmasın.Öldürdünüz açığı.Tek suç onlarda değil tabi.Eskiden böylemiydi burası cehennemdi.Rakipler gelirken korkardı.Şimdi Kayseriden,Antepten ne farkımız kaldı.Adamlar koydukmu diye bağırıyo her zaman her yerde en büyük beşiktaş diyo içinde eses geçen küfürlü besteler giriyo bizden tık yok.Yazık...
Bir yüreğim var benim , birde sevdam !    
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1920212223 90>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır