eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıÖzgür Çek

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1920212223 71>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ayyıldız Liste gör
Deneyimli Yazar

Tuğra SANCAKTEPE
Yer: Warendorf
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2013 saat 02:36
Alıntı yapılan ismailduger

özgür sen varya adamsın adam trabzona en büyük zararı verdin bir tanesi hastanelik bir tanesi cezalı bir tanede gol daha ne olsun beee
Trabzonu yendik sevinçliyiz tamam ama ekmek parası kazanmaya çalışan ve kafa tası çatlayan Zeki Yavru kardeşimizle de dalga geçmeyelim. 
Yukarı
Innuendo Liste gör
Deneyimli Yazar

Berkay
Yer: İzmir
Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2013 saat 02:48
Golün linkini biri paylaşabilir mi? Tekrardan izliyim şu lazları morarttığımız golü.

Buldum neyse http://www.sabah.com.tr/webtv/ziraatturkiyekupasi/eskisehirspor1-trabzonspor0 Smile
Yukarı
sümeres Liste gör
Usta Yazar

sümer altuğ
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2013 saat 08:14
Helal sana kafa çatlatan Özgür.....Bir kere zekiyle dalga konusu değil yanlış anlamayın özgüründe kafası çatlaya biliridi orada zeki denen hamsinin kontrolszüce girmesi kendi kafa tasının çatlamasına neden oldu..geçmiş olsun..Avni akerdeki Antalya maçındanda inşaallah öyle hırslı oynar zira Trabzonlular herkese Şikeci diyor bakalım Allah onları sınava sokuyor şimdi..
Yukarı
okankaramese Liste gör
Usta Yazar

OKAN KARAMEŞE
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2013 saat 09:27
Allah Nazardan Saklasın Çok İsabetli Bir Transfer Olmuş, Daha da İyi Günlerine İnşallah ÖZGÜR ÇEK...
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2013 saat 09:43
Alıntı yapılan sümeres

..........Trabzonlular herkese Şikeci diyor bakalım Allah onları sınava sokuyor şimdi..

Bu maçın (Trabzon - Antalya) sonucu çok konuşulacak.....
Özgürün attığı gol vuruş açısından gerçekten muhteşemdi......

Wink
# Direnmüdavim....

Yukarı
hakan_wery Liste gör
Deneyimli Yazar

Hakan
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2013 saat 10:06
maşallah diyorum sadece.... senin gibi oyuncuya ihtiyaç varmış.çok beğendim oyunculuğunu....bizden biri olmuşsun şimdiden... teşekkürler emeğin için.
Yukarı
Baytar26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2013 saat 10:10
Gol sonrası sevincin yeterdi be.. Maç sonunda da Necati'nin Özgür'ü omzuna alıpta taşıması ayrı bir renkti :) Necati maç içinde takım arkadaşlarına çok bağırıp çağırsa da saha dışında abiliğini güzel yapıyor bence. Şampiyon olacak kadromuz var, bu sene Türkiye kupası şehrimize gelecek :)
Yukarı
redES Liste gör
Deneyimli Yazar

Erdinç AKCIN
Yer: Isle Of Man
Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2013 saat 11:28
Golün, Tsubasa'nın gollerine benzedi :)
Ayağına sağlık. Formanı askıdan alıyorsun, ilk 11'in vazgeçilmezi olman dileğiyle.
Dede'yle oynaman büyük avantaj. Yemekte, otobüste, sinemada hiç Dede'nin yanından ayrılma Wink
   Ben bu sene süper lige demir atacağımıza inananlardanım...
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2013 saat 11:48
Alıntı yapılan sümeres

Helal sana kafa çatlatan Özgür.....Bir kere zekiyle dlag konus değil özgüründe kafası çatlaya biliridi orada zeki dene hamsinin kontrolszüce girmesi kendi kafa tasının çatlamasına neden oldu..geçmiş olsun..Avni akerdeki Antalya maçındanda inşaallah öyle hırslı oynar zira Trabzonlular herkese Şikeci diyor bakalım Allah onları sınava sokuyor şimdi..
Hiç bir gol,hiç bir puan ve hiç bir kupa İnsan hayatından ve sağlığından daha değerli değildir...Kafasına aldığı darbe sonucu sakatlık geçiren Zeki'ye acil şifalar diliyorum...
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
serdargül Liste gör
Usta Yazar

serdar
Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2013 saat 12:09
Tamamen katılıyorum Suat abime.
Ne oldu bize bir maç aldık yada alalım diye insan sağlığını hiçe sayacak hale mi geldik?
Bu arada Zeki Yavru gözetim altında tutulacakmış ancak ciddi birşeyi yok gibi. Umarım bir an önce iyileşir. Acil şifalar dilerim.
Özgür kardeşim futbolunu beğendim daha da iyi olacaksın, iyi futbolcu koydunmu oynar işte.
Bir abi tavsiyesi olarak al ve yanlış anlama belkide bana öyle gelmiş olabilir ama kırmızı kart pozisyonunda kendini attın yakışmadı belkide düştün. Ayakta kalmanı, temiz oynamanı, bazılarından farklı olmanı ve en azından taşıdığın forma adına bize yakışmayan hareketlerden uzak kalmanı dilerim. Zaten iyi futbolcusun gerek yok kardeşim. Golün ve kısacık zamana sığdırdığın oyunun için tebrikler.
EDİZ BAHTİYAROĞLU
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1920212223 71>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,750 saniyede hazırlanmıştır