eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

STSL 30. Hafta Canli Mac Sohbetleri

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1920212223>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
alikula Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali KULA
Online Durum: Offline
  Alıntı alikula Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Nis/2011 saat 21:51
15 sene evvel bitmiş gitmiş maçın davasını yapıp, saçma suçma yorumlarda bulunanlara;

aynı sezon(95-96 sezonu) İstanbul'da Fenerbahçe ile oynadığımız maçı da 6-0 kaybetmiştik. O zaman FB Şükrü Saraçoğlu stadı daha tadilata girmemişti, ve FB nin her attığı golden sonra, stad anonsunda sinir bozucu şekilde "GOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLL!" şeklinde bağırma sesi çıkıyordu, işin ilginci bu uygulamayı ilk Eskişehir maçında başlatmışlardı. FB Başkanı Ali ŞEN'di. Ali ŞEN bizzat talimat vermiş, özellikle bizim maçta bu uygulamayı başlatmıştır. Zaten gol sonrası anons modası ondan sonra başlamıştı Türkiye'de. O gün TV karşısında tam 6 kere o anonsu dinlemek zorunda kalmıştık. Hala sesi kulaklarımdadır.

Yani şunu diycem, biz o sezon zaten düşmeyi haketmiştik, hala "vay son maçta Trabzon bize nasıl 7 gol atar" demeyeceksiniz, o sezon ki kadro için söylüyorum Fener den 6 gol yiyen takımın Trabzon'dan 7 tane yemesi şaşırtıcı olmaz.

Hala 7-1 in davasını yapanlar, o 6-0 ı, o sinir bozucu anonsları nasıl unutup ta, bugün FB lehine seviniyorlar anlamıyorum???

Yukarı
emreaydin26 Liste gör
Yazar

EMRE AYDIN
Yer: Turkey
  Alıntı emreaydin26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Nis/2011 saat 21:52
hey fenev kazandı diye sevinenlere........
olumya gay'lıktan vazgeçin adam olun yada kestirin gitsin travesti..........
tek takım tutunn lan ve ESKİŞEHİRSPOR değilse takımınız defolun gidin bu siteden........
AntiBizansss!!!
Yukarı
Herkese_Benden_Cay Liste gör
Deneyimli Yazar

zfwr
Yer: hilal
  Alıntı Herkese_Benden_Cay Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Nis/2011 saat 21:57
Trabzonspor' a bir kaç günde neden bu kadar kin duyuldu ? Tamam Eskişehir'de hoş şeyler yapmadılar ama Fenerbahçe'yi Trabzon'a bile tercih edenler var ya hayret.Biz yıllardır şampiyon olamayan Trabzon' u şampiyonluktan ettik. Fenerbahçe maçında hiçbir varlık göstermeyip Trabzon maçında mücadele ettik. Kendimizi onların yerine koysak bizde öyle düşünürdük, doğruya doğru. Kim şampiyon olursa olsun kardeşim bize ne..
Yukarı
Zenci Liste gör
Usta Yazar

Devrim
  Alıntı Zenci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Nis/2011 saat 22:00
Trabzon şampiyon olmasın da kim olursa olsun Aga.
Nefretim sonsuz hamsilere.
ESES atkısı yaktılar benim tribünümde.Kimse yapmadı bunu bugüne kadar.
Yukarı
Herkese_Benden_Cay Liste gör
Deneyimli Yazar

zfwr
Yer: hilal
  Alıntı Herkese_Benden_Cay Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Nis/2011 saat 22:03
Alıntı yapılan Zenci

Trabzon şampiyon olmasın da kim olursa olsun Aga.Nefretim sonsuz hamsilere.ESES atkısı yaktılar benim tribünümde.Kimse yapmadı bunu bugüne kadar.

Bugüne kadar ki 5 mesajından 1 i diğer kullanıcılara çift cinsiyetli demekti. Beyefendi şimdi Ts.lilere düşman olmuş. Kim şampiyon olursa olsun diyor. Yarışta 2 kişi olduğuna göre Ts. olamazsa Fb olacak. Sen de Fb.lisin senin mantığınla.
Yukarı
Zenci Liste gör
Usta Yazar

Devrim
  Alıntı Zenci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Nis/2011 saat 22:07
Anti trabzon.
Anti Bizans.
Ama tese'ye Bizanstan 10 kat daha gıcığım var agalar.
benim Atkımı benim stadımda yaktılar daha ne?Kimse yapmadı bunu bugüne kadar bize.
Yukarı
hamdiozen Liste gör
Usta Yazar

hamdi özen
  Alıntı hamdiozen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Nis/2011 saat 22:47
ilk yarıyı sadri şener almıştır 1 çuval para vererek.2. yarı 2 çuval parayı aziz başkan verince maçın sonucu 5-3 olmuştur.
Şimdi bu yukarıdaki KİNAYE klavye başında ve tribünde bir camiaya k.pek,Satılmış diyen tüm teselilere gelsin.
febede benim kinayemi alsın.
2 side beter olsun.

YEREL BASIN OKUMUYORUM.KAFAMI BULANDIRMIYORUM
Yukarı
kayhanes Liste gör
Usta Yazar

eser
  Alıntı kayhanes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Nis/2011 saat 22:50
Alıntı yapılan Zenci

Anti trabzon.Anti Bizans.Ama tese'ye Bizanstan 10 kat daha gıcığım var agalar.benim Atkımı benim stadımda yaktılar daha ne?Kimse yapmadı bunu bugüne kadar bize.

egerki sen fb li degilsen bende zenci olayım.. yeter aklınca millete gaz verip durma. otur şampiyonluga gidiyorsun onu kutla
ÖLÜMÜNE ESES
Yukarı
Zenci Liste gör
Usta Yazar

Devrim
  Alıntı Zenci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Nis/2011 saat 23:00
Benim atkımı yakan TESE'den nefret edince Febe'li olduğumu düşünüyorsan sen ESES'li olamazsın kardeşim.İnşallah Tese şampiyon olamaz.
Yukarı
aykut_26_esk Liste gör
Deneyimli Yazar

AYKUT KARACA
Yer: eskişehir
  Alıntı aykut_26_esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Nis/2011 saat 23:28
O atkıyı da biz kendimiz yaktırdık....
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1920212223>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır