eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ETB Bülent Uygun Açıklaması

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1920212223 60>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
EKREM1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

EKREM ÇELİK
Yer: ANTALYA
Online Durum: Offline
  Alıntı EKREM1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2010 saat 16:04
Ben bu oluşuma karşı değilim ama yaptığınız açıklamalar tamamen yersiz ve zamansız.Klubu siz yönetmiyorsunuz.Yönetmek istiyorsanız kongre ister yönetime talip olursunuz.Traftar olarak klubü yönetenler hangi ligte görüyorsunuz(KOCAELİSPOR)O nedenle sizin göreviniz klubü germek basın açıklamaları ile takımı ateşimn içine atmak değildir.Biraz sabır diyorum ve nerede olduğunuzu unutmamanızı dilyorum.Yapacağınız açıklamalarla sonucu görün diyorum
ESES1965
Yukarı
tcyx Liste gör
Deneyimli Yazar

Fatih Çavdar
Yer: Turkey
  Alıntı tcyx Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2010 saat 16:05

Bu açıklama eksik yapılmış bir açıklamadır.

Bundan sonra gelecek hoca kim olursa olsun destek vermek zorundayız şeklindeki söylemlere de katılmıyorum.

1- Eskişehirspor'un basında, menejer değil hoca görmek istiyorum,
2- Her transfer döneminde hem teknik direktör olarak hem de menejer olarak iki kere cebini dolduracak kişiyi hoca olarak basımda görmek istemiyorum.
3- Takıma kendisi gittikten sonra hiçbir işe yaramayacak bir sürü kazmayı doldurup klübü iki kere soyacak olan bu menejerin, yönetimin de çıkarlarına tam olarak hizmet edecek adam olduğunu herkes görsün istiyorum.
4-Bülent Uygun yönetiminde yapılacak her transfere (messi bile gelse) karşı çıkacagımı simdiden belirtmek istiyorum.
5- 11 Kişiyle defans yapan, sahada futboldan çok güreşe benzeyen bir oyun oynatan bu futbol katilinin başında olduğu bir takımı izlemek istemiyorum.
6- Sivas Başkanı'nın, Gaziantepspor Başkanının ve Bucaspor başkanının bu adamla ilgili sözlerine kulak verilsin istiyorum.
7- Saçma sapan sözlerle, Siyasetçilerin arkasından yazdığı ağlak şiirlerle, arkasına almaya çalıstığı mafya babalarıyla, bu şehrin gençlerini etkilemesi istemiyorum.

Eskişehirspor taraftarlarının Bülent Uygun ile ilgili yapılmakta olan "etik" tartışmalarından ziyade bu konuları ön plana getirmesi gerekir. Birlikte veya tek tek bu konuda herkes üstüne düşeni yapmalıdır.

Samet Aybaba'yı taraftar istemiyor diye düsünmedik diyen yönetimin Bülent Uygun'u taraftarın istediği imasını yapmasına izin verilmemelidir.
Fatih Çavdar
Yukarı
AltesMelih Liste gör
Yazar

Melih
Yer: Kırmızıtoprak
  Alıntı AltesMelih Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2010 saat 16:05
Olayın özü şudur; Eskişehirspor taraftarının ortak amacı takımı bu kötü günlerinden kurtarmaktır. Kimse konuyu saptırmasın.
HERŞEY ES-ES İÇİN!
Yağmurda, çamurda Altes açıkta!
Yukarı
EKREM1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

EKREM ÇELİK
Yer: ANTALYA
  Alıntı EKREM1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2010 saat 16:05
EFORMAN da ne güzel örnek vermiş.Kimlere kaldık ya.
ESES1965
Yukarı
esolimpiyates Liste gör
Usta Yazar

Ali Gündüz
Yer: Ankara
  Alıntı esolimpiyates Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2010 saat 16:06
Herkez kabul etsin veya etmesin Bülent Uygun bu takıma gelecektir. veya şu anda gelmiştir. Artık bu tartışmalara son koyalım. Taraftar olarak bölünmeye ve birbirimize hakaret etmeye başladık. Bu saatde sonra yapacak bi şey de kalmamıştır. Taraftarın istemediği bir hocaya futbolcularda saygı göstermeyecektir. Uzatmayalım.
DALINDAN KOPAN YAPRAĞIN AKİBETİNİ RÜZGAR TAYİN EDER..
Yukarı
es-suat-es Liste gör
Deneyimli Yazar

Suat Koyuncu
Yer: Eskisehir
  Alıntı es-suat-es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2010 saat 16:18
Alıntı yapılan EKREM1965

Ben bu oluşuma karşı değilim ama yaptığınız açıklamalar tamamen yersiz ve zamansız.Klubu siz yönetmiyorsunuz.Yönetmek istiyorsanız kongre ister yönetime talip olursunuz.Traftar olarak klubü yönetenler hangi ligte görüyorsunuz(KOCAELİSPOR)O nedenle sizin göreviniz klubü germek basın açıklamaları ile takımı ateşimn içine atmak değildir.Biraz sabır diyorum ve nerede olduğunuzu unutmamanızı dilyorum.Yapacağınız açıklamalarla sonucu görün diyorum
Sen hakkaten yönetimden biri olabilirsin veya yönetimin tuttuğu şakşakçılardan biri olabilirsin camiaya ne kadar uzak konuşuyorsun kongre isteyin diyorsunda daha yönetim klübe üyeliği kabul etmiyor kendi adamları haricindekilerden sen kalkmış burada ahkam kesiyorsun,
Sırf muhalefet etmek için konuşma konuştukça saçmalıyorsun.Etb ye laf atacağına önce kendine bir bak konuştuklarına bir bak.
...
Yukarı
es_formen Liste gör
Deneyimli Yazar

MESUT
Yer: rusya-sochi
  Alıntı es_formen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2010 saat 16:20
Alıntı yapılan EKREM1965

EFORMAN da ne güzel örnek vermiş.Kimlere kaldık ya.
yaşınıda bilmem ki nasıl hitab edeyim.28 yıl oldu bu takımın peşine düşeli,herzaman ilkleri biz yaptık bu tribünde.biz diyorum çünki beraber hareket ettik.galibiyette sevindik mağlubiyette üzüldük.ama asla onurumuzdan sevdamızdan ödün vemedik.elbette birlik beraberlik zamanı ancak konu çok çok önemli!küme düşmek bile beni bu kadar üzmezdi.bu hoca (adını bile anmak istemiyorum)bize geldiğinde haber programlarında atıp tutanların ekmeğine yağ sürülecek.ve biz büyük eses taraftarı yalakalıkla sahtekarlıkla suçlanacağız.ne için peki?takımın başında bir teknik drektör olsun diye.benim gönlümdeki sevda bu değil aslada olmaz.3.ligte bile bu takımın maçına vatan görevinden firar edip geldiysem yine rabbim ömür verdiği sürece bu takımın(topçunun yada şahısların değil)bu sevdanın ardından koşar giderim.neden mi?çünki dünyada başka ESES yok.artık anlatmak istediğimi anlayın ve lütfen çarpıtmayın.saygılarımla.
krasny molnya
Yukarı
Boraes Liste gör
Usta Yazar

Bora
Yer: Turkey
  Alıntı Boraes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2010 saat 16:21
Alıntı yapılan sedefes

Alıntı yapılan Boraes

Alıntı yapılan sedefes

Bankasyaya düştükmü ETB MTB hiç bi şey kalmaz veya el değiştirir..

Ne demek istediğini bir açıklasana?

Süper ligteyiz diye mi insanlar Eskişehirspor'u düşünüyor diyorsun.Bu takım alt liglerde olunca E.T.B.'yi kuranlar,düşüncelerini paylaşanlar,katılanlar çeker gider mi diyorsun?

olabilir ihtimal dahilindedir benim görüşümdür..size göre böyle olmayabilir.bazılarına görede olmayabilir..bunlar yaşanmış şeylerdir..lig den düşüpte siteleri kapanan dernekleri kapanan bir çok kulüp var...alt liglerdeyken maça gelmeyenler şimdi bizden önce gidiyorlar özelliklede bizans maçlarına ....süper lige çıktıktan sonra bir sürü yeni yetmeler çıktı piyasaya yalanmı....daha önce nerdeydiler..onların zevk alıpta seyretmedikleri esesi biz her zaman zevkle şevkle istiyerek özleyerek seyrettik...bu lafın oradaki o oluşumun içindeki herkese değil tabiki onlar kendilerini biliyordur mutlaka......es es sevdalısı herkese çok saygım var ama özünde sevdalılara...beni yanlış anlama.....iyi yorumla...

Yeni geldiğini düşündüğün kişilerle E.T.B.'nin ne alakası var? Resmen biter yada el değiştirir diyerek oradaki temsilciler dağılır gider demişsin.Üstüne iyi yorumla diye yazıyorsun.

Kusura bakma ama E.T.B. oluşumunu direk karalayan, ti ye aldığını gösteren bir cümle yazıp arkasından özünden EsEs sevdalılara saygımız var diyorsun.Merak etme senin gibi benim gibi Eskişehirsporlu adamların haricindekilerin  işi gücü yokta,hiç bir menfaatleri yokken bu oluşumda yer alacaklar,Eskişehirspor'u düşünecekler.Wink
ÜNİESES...Kırmızı Şimşekler
Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2010 saat 16:27
Dikkat ediyorumda,nerede biraz muhalefetlik hareket var hoop damlıyorlar,1-1,5 hatta 2 seneyi aşkın üyelikleri olan ama msj.larını böyle puslu havalara saklayan fazlada başka sayfalara msj yazmayanlar hemen piyasada,tabii bunlara sırf bu işler için üye olmuş yeni arkadaşlarda dahil.Yeni üye olmuş derken,lütfen her yeni üye olan arkadaş üstüne alınmasın,msj.mın yönü bellidir...Ouch
Şu forumda 6500 kişi yanlış işler peşindede,hep sizlermi doğrucusunuz...!
Murat Diri kardeşim;
-Zaman,zaman açıklama yapmak zorunda kalıyorsunuz,hiçde açıklama yapmak zorunda değilsin,doğruyu yanlışı bilen zaten biliyor.
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
tatarinho Liste gör
Usta Yazar

Deniz B.
Yer: Brazil
  Alıntı tatarinho Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2010 saat 16:32
ETB yaptıgı açıklmalarla çogunlugu temsil etmektedir ve çok yerinde açıklamalardır
Yine klavye taraftarları çıkmış fikirlerinizi lütfen yapılan toplantılarda belirtin kimse kimseye gelme demiyor konuşma demiyor
Etle Rakı Tatar'ın hakkı..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1920212223 60>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır