eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Öss'ye girecek arkadaşların dikkatine

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1920212223 26>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
simsek26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Barış
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı simsek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2009 saat 12:12

Herkese geçmiş olsun.Saygılar..Tekrar döndüm aranızda..Tekrar döndüm EseSİME.....SmileSmile
ANKARA ESDER BAŞKANI BARIŞ BAŞ
Yukarı
Sephodyrm Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: EStanbul
  Alıntı Sephodyrm Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2009 saat 12:42
Yalnız tercih yapılırken spon senenin puanına değil,Türkiyede en son kaçıncıyı aldığına bakmak daha sağlıklı oluyormuş.Keşk eöyle baksaydınız.
BKaldırıŞ - "Sensiz İstanbul'a Düşmanım !"
Yukarı
emremix26 Liste gör
Deneyimli Yazar

emre çalışır
  Alıntı emremix26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2009 saat 12:45
puanlar sadece sizin kaçıncı olduğunuzu belirlemek için kullanılan bir araç arkadaşlar o yüzden her sene bölümlerin puanlarında oynamalar olabiliyor daha kesin değerlendirmeler yapmak istiyorsanız sıralamalara bakın.
tabi kontenjanlarda ufak tefek değişikliler olduğu için sıralamalardada değişiklikler ufak tefek olacaktır , sonuç olarak yüzdelik dilim yada puana bakmak yerine en sağlam kaynak sıralamadaki yerinize bakmak olacaktır...
haykırdığım aşkım yalnızca senindir esesim...
Yukarı
simsek26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Barış
Yer: Turkey
  Alıntı simsek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2009 saat 14:15

teşekkürler ..sıralamaya da  baktım..yani bi terslik olmazsa  giderim diye düşünüyorum..

ANKARA ESDER BAŞKANI BARIŞ BAŞ
Yukarı
esesliadem Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: yeşiltepe
  Alıntı esesliadem Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Tem/2009 saat 13:53
arkadaslarım abilerim
kıbrısta oturan yada okuyanınız varsa sorcaklarım var ozel mesajla bana ulasabilirmisiniz...
Yukarı
kingmurti Liste gör
Yazar

murat
Yer: eskişehir
  Alıntı kingmurti Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Tem/2009 saat 14:10
izmirde astsubaylık okulunu istiyordum. inş da kazanırım. bekle beni izmireses:) kafkaflılar sizde;)
Yukarı
Arsenlupen Liste gör
Yazar

Onur
Yer: İzmir
  Alıntı Arsenlupen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Tem/2009 saat 15:24
Dershane hocamın verdiği bilgiye göre, sıralamanızın %75'ine kadar tercih hakkı doğuyor. Şöyle ki, atıyorum sıralamam 100.000. Tercihlerimi yaparken en son 75.000. ci ile kapatan bölümlere kadar tercih yapabiliyorum. İstersem 1000. ile kapatan yere kadar alan yeri de tercih ederim. ama tutmayacağı için yazılmıyor bile. Yani tutabilecekler arasından sıralamanın %75 ine kadar tercih hakkı doğuyor.

Bu arada puanların aman aman yükseleceğini yada düşeceğini sanmıyorum. Belli başlı bölümler için. O da en fazla 2-3 puan oynama yapabilir. Bunun sebebi ise, tamam bu sene sorular zordu. Zorsa herkese göre zordu. Puanların bundan dolayı düşmesini beklersek bile katsayılar değişti ve kontenjanlar artıığından dolayı puanalrda pek bir oynama olacağını sanmıyorum. 10 gündür 7/24 tercih-sıralama üzerinde araştırmalar yaptığım için yakında bu konuda yüksek lisans olayına geçecem. Tongue Özellikle sayısalcı arkadaşlara yardımcı oalbilirim. Kafalarına takılan sorular hakkında.
Yukarı
ESKİÇerkES Liste gör
Deneyimli Yazar

Melih
Yer: ESPARTA
  Alıntı ESKİÇerkES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Tem/2009 saat 15:48
öncelikle sınava giren bütün kardeşlerimiz için allah hayırlısını nasip etsin inşallah diyorum..
ayrıca tercihler sonucunda ESparta ya gelicek kardeşlerimiz bize ulaşırsa okul öncesi kayıt ve ikamet konularında yardımcı oluruz elimizden geldiği kadar..
YASTAYIZ...UZAKTAYIZ...///ESPARTA///
Yukarı
Eşref Sadık Liste gör
Yazar

eşref sadık
Yer: Los Angeles
  Alıntı Eşref Sadık Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2009 saat 14:11
öncelikle selamlar,
ilgili arkadaşlar 2 sorum olacak;
1)PDR ve Psikoloji okuyan arkadaşlar! Bu iki bölüm arasında kıyasalama yaparmısınız? Psikolojinin daha avantajlı olduğu, istenildiği zaman öğretmenliğe geçebileceği söyleniyor..

2)Ankara Siyasal da okuyan var mı? Çeko ve Maliye ile ilgili sorularım olacak

saygılar...
Kampüsten Gelen Ses, üniEsEs!
.....::::: www.unieses.org :::::.......
Yukarı
Eşref Sadık Liste gör
Yazar

eşref sadık
Yer: Los Angeles
  Alıntı Eşref Sadık Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2009 saat 22:34
Alıntı yapılan Eşref Sadık

öncelikle selamlar,

ilgili arkadaşlar 2 sorum olacak;

1)PDR ve Psikoloji okuyan arkadaşlar! Bu iki bölüm arasında kıyasalama yaparmısınız? Psikolojinin daha avantajlı olduğu, istenildiği zaman öğretmenliğe geçebileceği söyleniyor..

2)Ankara Siyasal da okuyan var mı? Çeko ve Maliye ile ilgili sorularım olacak

saygılar...
Kampüsten Gelen Ses, üniEsEs!
.....::::: www.unieses.org :::::.......
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1920212223 26>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,422 saniyede hazırlanmıştır