eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Boğazın Kırmızı Şimşekleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ANADOLU TFF Protesto Org.

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1920212223 74>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
mmt26 Liste gör
Usta Yazar

M. Mesut Taner
Yer: İstanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı mmt26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2008 saat 23:50
Alıntı yapılan ktasan

Arkadaşlar fifaya meil yağmuruna devam 2000 meil atmalıyız facebook ve netloglarda çalışıyor bugün yabancı basında hakem hatalarının Türkiyede izleyici psikoljisini bozduğu yazıyor.Bu bizim meille örtüşüyor.Sanırım buradan birşeyler çıkaracağız.İngilizce metin 8.sayfada

maillede taraftar psikololojisinin bozulduğu ilk ingilizce mailde direk bahsediliyordu, kesinlikle bizim maillerin sonucu bu durum oluşmuş... maillerde devam ama asıl tepkimiz leventte pazar günü saat 15.00 de eskişehirsporun bir piyon olmadığını her zaman her yerde haksızlığın karşısında olduğunu göstererek olacaktır...

ayrıca bi kaç mesaj once bahsettiğim doğan medya çalışanından aldığımız habere göre bu mail konusu fanatik gazatesinde önümüzdeki günlerde yer bulacak...inanmak zor ama boyle bir haber verildi bize...
İmzanız hakaret içeren kelimelerden dolayı silinmiştir. Israrcı olmanız halinde uzaklaştırma alacaksınız.
Yukarı
olcix Liste gör
Yazar

olcay
Yer: Turkey
  Alıntı olcix Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2008 saat 23:51
Mail i gönderdim. Direk adrese gönderemedim bi sorun çıktı ama bu linkten gönderdim. Hotmail'den gönderemeyenler için.
ayrıca subject kısmına "An interesting match from Turkey!"" yazdım. biraz daha dikkat çekici olur sanırım.
HOŞCAN İSTİFA...
Yukarı
alyans999 Liste gör
Usta Yazar

serkan nalbant
Yer: İrlanda
  Alıntı alyans999 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2008 saat 00:01
birisi şu mailin nasıl atıldığını yazarmı rica etsem:)))Kime kutusuna yazdığım adres olmuyor.
S.nalbant
Yukarı
inadına_eses Liste gör
Usta Yazar

Melih
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı inadına_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2008 saat 00:02

Pazar günü 15.00 de BKŞ nin düzenlediği yürüyüş için şimdiden teşekkürler. Bizde aynı saatte burda yürümeliyiz bütün taraftar derneklerini bu olaya sahip çıkmasını istiyorum aynı saatte hem VALİMİZ İÇİN hemde  ESESimiz için yürüyelim....

Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
mmt26 Liste gör
Usta Yazar

M. Mesut Taner
Yer: İstanbul
  Alıntı mmt26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2008 saat 00:03
Alıntı yapılan inadına_eses

Pazar günü 15.00 de BKŞ nin düzenlediği yürüyüş için şimdiden teşekkürler. Bizde aynı saatte burda yürümeliyiz bütün taraftar derneklerini bu olaya sahip çıkmasını istiyorum aynı saatte hem VALİMİZ İÇİN hemde  ESESimiz için yürüyelim....

bence güçlerimizi dağıtmayalım eskişehirde hep yürüyüş yapılır ama bu protesto ulusal hatta uluslararası boyut ve önem taşıyor...
İmzanız hakaret içeren kelimelerden dolayı silinmiştir. Israrcı olmanız halinde uzaklaştırma alacaksınız.
Yukarı
a_sea Liste gör
Yazar

FATİH
  Alıntı a_sea Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2008 saat 00:04
Arkadaşlar ben fotomaç fanatik ligtv ntvspor a  fifaya gönderilen mailin bir örneğini gönderdim ses gelir belki  umarımda gelir
ASLA YALNIZ YÜRÜMEYCEKSİN....
Yukarı
ktasan Liste gör
Yazar

Kadir TAŞAN
  Alıntı ktasan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2008 saat 00:11

açıklama altta

Kanım Siyah Kırmızı
Yukarı
ktasan Liste gör
Yazar

Kadir TAŞAN
  Alıntı ktasan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2008 saat 00:14
Alıntı yapılan alyans999

birisi şu mailin nasıl atıldığını yazarmı rica etsem:)))Kime kutusuna yazdığım adres olmuyor.

meil sayfanı aç kime kutucuğuna sayfa 8 deki adresin birini kopyala yapıştır ayrıca sayfa sekizdeki ingilizce metinide alttaki boş sayfaya kopyala yapıştır hepsi bu sonra gönder tuşuna bas (oradaki adreslerin hepsine bir bir yolla  attığın meil çoğalsın)
Kanım Siyah Kırmızı
Yukarı
ersöz Liste gör
Usta Yazar

Özgür Ersöz
Yer: BKŞ
  Alıntı ersöz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2008 saat 00:22
Alıntı yapılan taffyes

Tepki organizasyonuna yönelik olarak bir beste yapıldı. Protestoya iştirak edecek bütün herkesin bu besteyi ezberlemesini önemle rica ediyoruz.  "Yolcu yolunda gerek" şarkısının melodisiyle düşünün.

Trabzon bütün hafta ağladı
Bir çelenge işi bağladı
Söyle MHK o maç nasıl oldu da döndü
Rezaleti Türkiye gördü

Çizgiyi bir karış geçen toplar
Trabzonda çıkmayan kartlar
Eskişehiri sahipsiz mi sandınız
Kırk üç yıldır biz buradayız

Dört büyük diye saçmaladınız
Bizans oyunları yaptınız
Anadolunun parlayan yıldızıyız
Yıkılmadık hep ayaktayız

evet bu besteyi ezberlemekte fayda var.. lütfen gelmeyi düşünen herkes ezberlemeye gayret etsin.. çünkü organizasyonda söylenirken güçlü ses çıkarmalıyız...
siyahına kırmızına

şizofren diyenlere inat, Şampiyon Eskişehirspor..
Yukarı
alyans999 Liste gör
Usta Yazar

serkan nalbant
Yer: İrlanda
  Alıntı alyans999 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2008 saat 00:27
 Ben direk verdiğiniz adrese girip mail adresimi yazıp yolladım.Bu yolda doğrumu.
S.nalbant
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1920212223 74>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır