eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2009-2010 Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 207208209210211 223>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ades Liste gör
Usta Yazar

Ahmet
Yer: Kurtuluş/Esk.
Online Durum: Offline
  Alıntı ades Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Nis/2010 saat 16:24
 Uefa da oynasak yandık desene  Smile 100Euro Açık olur 300Euro kapalı olur
ANADOLUNUN YIKILMAYAN TEK KALESİ
Yukarı
hus@mES Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Eskişehirim
  Alıntı hus@mES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Nis/2010 saat 16:44
20 ye 40 olsa daha iyi olurdu...
Ama 25 e 50 de fena sayılmaz... 
ANADOLU YILDIZI
Yukarı
es_formen Liste gör
Deneyimli Yazar

MESUT
Yer: rusya-sochi
  Alıntı es_formen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Nis/2010 saat 19:04
Alıntı yapılan hus@mES

20 ye 40 olsa daha iyi olurdu...
Ama 25 e 50 de fena sayılmaz... 
bu taraftara hedef gösterip umutlandıran,sonrasında utandıran zihniyet  yine  ellerini ovuşturmaya başlamış anlaşılan.
krasny molnya
Yukarı
black-and-red Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı black-and-red Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Nis/2010 saat 19:25
Fiyatlar normal. Takım Bursa ile şampiyonluk mücadelesi veriyor !!!
Yukarı
esesreha Liste gör
Usta Yazar

Reha Yılmaz
Yer: Eskişehir
  Alıntı esesreha Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Nis/2010 saat 19:55
Kombine ve bilet fiyatları hedefi olan bir takım için gayet normal. Hemen hatırlatalım ligde hedef ilk 5 kupada final. Hedeflerimizden saptığımızı falan düşünen var sanırım. Lig henüz bitmedi biz bu ligi ilk beşte bitirir kupada da final oynarız. Bakın hedefleri olan takımlar zam yapıyor bilet fiyatlarına örnek Kayseri ES ES imle oynarken biletler 1 tl idi Manisa maçında 2 tl. yapmışlar. Bizim muhteşem ötesi başkan ve yönetim kurulumuz Trabzon maçını 25 tl. yapmış sizde beğenmiyorsunuz. Lütfen yönetim kurulumuz ve teknik heyetimizin arkasında durmaya devam edelim başarı istikrardan geçer. Bu söz çok doğruda bunu başarabilecek kabiliyetteki kişilerin arkasında durmakta fayda var.
Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Nis/2010 saat 20:20
Bu saatten sonra maç bedava olsa ne olur?Ligi ortalarda bitiren fasat bir Anadolu takımı halin getirdiler Efsane ESES'i.Şimdiden yazayımda sonra bu büyük taraftarı kandırmasınlar.Seneyede ya birkaç puan fazla,yada eksik konumumuzda hiç bir değişiklik olmayacak.Bu yazımı bir yere not edin ve saklayın.Eğer seneye ligi ilk dörtte bitirelim hepinizden özür dileyeceğim.Boşuna ne transfer konuşun,nede şampiyonluktan bahsedin yine ligi ilk altı veya sekiz arasında bitireceğiz.Buna başarı diyorsanız başaracağız.Biz yine takımı destekleyeceğiz,görevimizi yapacağız.Takım yenilecek biz yine sağlık olsun ESES,sağlık olsun diyeceğiz.Bu arada parsayı başkaları toplayacak bizde Kırkada mangal partilerinde moral toplayacağız.Afiyet olsun beyler.İşallah Trabzon maçında Kırkalı kardeşlerimize bir güzellik yapar,ölümüne oynar maçı alırsınız.Tabi birazcık utanma duygusu kalmışsa. Bence bu maçta biletler bedava olsa ne olur,yüz lira olsa ne olur?Haa güzel bir Nisan gecesi geçirmek isteyenler için,Tiyatromu?,Sinemamı?,Maçmı? diyenler için önemi olan bir maç, benim için lig bitti,hepinize iyi seyirler.
Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?
Yukarı
emrahes Liste gör
Usta Yazar

emrah
Yer: Turkey
  Alıntı emrahes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Nis/2010 saat 20:30

bana göre en fazla 15 lira olmalıydı. neyse yönetimin kendi kararı vardır bir bildigi ;)

DK
Yukarı
sivri74 Liste gör
Usta Yazar

Süleyman
Yer: Turkey
  Alıntı sivri74 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Nis/2010 saat 21:41
Trabzon maçı bilet fiyatları

Eskişehirspor ile Trabzonspor arasında 26-Nisan-2010 Pazartesi günü oynanacak maçın bilet fiyatları açıklandı.

2.Başkanımız Mesut Hoşcan tarafından yapılan açıklamaya göre, bilet fiyatları Açık Tribün: 20 TL Kapalı Tribün: 40 TL VIP Tribün: 100 TL olarak belirlendi.

http://www.eskisehirspor.org/haberdetay.asp?id=1662

Biletler 20 ile 40 tl.
Tek Bir Hedef Tek Bir Nefes En Büyük ES ES
Zaman takıma destek olma zamanı.
Yukarı
eses_aşkı Liste gör
Deneyimli Yazar

Umut
  Alıntı eses_aşkı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Nis/2010 saat 21:48

20'ye 40 normal gibi. Ben 15 olmasını bekliyordum ama buna da şükür.

Haber için Teşekkürler Süleyman ağabey.

Eskişehirspor’lu olmak, yanında seninle birlikte göğsünü yırtarcasına bağıranı kardeşten de öte sevmektir.
Yukarı
ayk26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsmail Ayeken
  Alıntı ayk26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Nis/2010 saat 22:06
@ eses şahin
Şahin abi yazının altına imzamı atıyorum hiçbir önemli maçımızı alamadık istanbul  takımları hariç. Ama kabul edelim bizde de hata var her maç "sağlık olsun ES-ES" kim bana diyebilirz şu maçta kulaklarını çektik (mecazi anlamda) futbolcuların?
" seni bizim kadar seven oldu mu? "
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 207208209210211 223>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,609 saniyede hazırlanmıştır