eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıSouleymane Youla

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 206207208209210 229>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2010 saat 01:30
Alıntı yapılan Martin_Mistre

Bence gereksiz ve uzun bir mesaj yazmissin... uyelik ve editorluk icin ayni sey dedigim cumlem nerede? iste cumlem "siteye uye olan herkesin isterse olabildigi haktan bahsediyorsun sanirim.." Ama bu kadar uzun yazmana ragmen hala 18'den 5 cikinca kac kalir yazmamissin... sen de hafiften bir ukalalik var ama cok hizli ve iyi anlamadan yazman hata yapmani beraberinde getiriyor.. heyecanini yen biraz..

Youla ile ilgili baslikta yerine baska oyuncu onermeyi de cok dogru bulmasam da yine bilgin olsun diye soyluyorum... kapali kapilar ardinda Youla'nin affi mirildanilmaya baslanmis durumda.. Fenerbahce maci da bunun icin bir neden olabilir. O nedenle kafana cok takma Meye'yi Konate'yi..

Mister birşey dediyse doğruluk payı çok yüksektir. Demek mırıldanmalar başladı vay anasına ya neler oluyor belli değil. sayın başkanımız sanrım febe maçından sonra belli kararlar alabilir, yenilirsek benim kanımca rıza hoca ile yollar ayrılacak  ve youlayı af edecekler gibi görünüyor. başkan youlayı hala mahkemeye vermedi sanırım. nedeni bu olabilir diye bir tahmin yürütüyorum.
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2010 saat 14:18
Ankaragücü'nde teknik ekip Youla'yı veto etmiş iddası var doğru ise takas işi yalan oldu . Manisaspor'da veto etmiş diyorlardı geriye Denizlispor kaldı sanırım Confused
Affetme gibi bir olay olursa yönetim tükürdüğünü yalamak demek olur bu , bunu sindirebileceğimizi sanmıyorum .
Yukarı
atilla Liste gör
Deneyimli Yazar

atilla
Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2010 saat 17:16
Alıntı yapılan ES_Kadir

Ankaragücü'nde teknik ekip Youla'yı veto etmiş iddası var doğru ise takas işi yalan oldu . Manisaspor'da veto etmiş diyorlardı geriye Denizlispor kaldı sanırım Confused
Affetme gibi bir olay olursa yönetim tükürdüğünü yalamak demek olur bu , bunu sindirebileceğimizi sanmıyorum .
Ben  sindirebilirim.
Ama tek şartla;
Youla özür diler. İddia ettiği gibi eses'e para için gelmediğini yeni yeni bir sözleşmeyi (ücret tamamen maç başı)kabulederek  samimiyetini isbat ederse.
Aksi halde inandırıcı olmaz.
Yukarı
EsBaskent Liste gör
Yazar

Çağlar D.
Yer: Ankara Başkent
Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2010 saat 18:03
Youlanın affedilmesi yönetimin zaafını gösterir. Yönetimde böyle birşeyi göze almaz sanırım. Bekleyip göreceğiz. Umarım Es-Esimiz için hayırlısı olur bu işten en karlı biçimde çıkarız.
Başkent Üniversitesi...
Yukarı
atilla Liste gör
Deneyimli Yazar

atilla
Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2010 saat 18:32
Alıntı yapılan EsBaskent

Youlanın affedilmesi yönetimin zaafını gösterir. Yönetimde böyle birşeyi göze almaz sanırım. Bekleyip göreceğiz. Umarım Es-Esimiz için hayırlısı olur bu işten en karlı biçimde çıkarız.
evet zaafını gösterir.
Ama yok pahasına elden çıkması ve ESES'in şu anki durumumuzdan daha aşağı (dilim varmıyor) düşmesi ihtimali var.Bu durum zaaftanda beter.O zaman Eskişehir'de sokağa çıkamazlar.Kötülerin içinden az kötü seçilmeli. (ehven-i şer)
Yukarı
EsBaskent Liste gör
Yazar

Çağlar D.
Yer: Ankara Başkent
Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2010 saat 18:55
atilla abi, sizin dediğiniz gibi bir şartta affederse yönetim ve Youla bunu kabul eder o da kendini taraftara affettirebilirse neden olmasın dediğiniz çok mantıklı...
Başkent Üniversitesi...
Yukarı
ogur Liste gör
Deneyimli Yazar

ogur

Oguz
Yer: Ireland
Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2010 saat 19:07
Zamanında Ferhat gelip oynamadı mı burada ?
Youla şu an zaten görüşmeler yapıyor olmazsa o da gelir oynar bir süre sonra zaten mesele gereksiz kişiselleştirildi, sağolsunlar, yeryüzünde ilk kez bir oyuncu kadro dışı bırakılmış gibi.
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2010 saat 19:17

ehh youla affedilirse rıza hoca gidicek demektir. mahkemelik olmuş iki insan aynı ortamda çalışamaz, rıza gidip youla dönerse diğer oyuncularında yönetime karşı inançları iyiden iyiye sarsılır. sonucunda bir kaos ortamı ve zor günler gelir.

dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
atilla Liste gör
Deneyimli Yazar

atilla
Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2010 saat 19:18
yönetim , t.drektör , youla
herkes menfaatini düşünmeli  herkes zor durumda herkesin menfaati orta yolu bulmaktır.
aşırı duygusallık hepsini batırır.
Bizde üzülürüz.
Yukarı
atilla Liste gör
Deneyimli Yazar

atilla
Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2010 saat 19:25
Alıntı yapılan darknESS

ehh youla affedilirse rıza hoca gidicek demektir. mahkemelik olmuş iki insan aynı ortamda çalışamaz, rıza gidip youla dönerse diğer oyuncularında yönetime karşı inançları iyiden iyiye sarsılır. sonucunda bir kaos ortamı ve zor günler gelir.

Kaos ortamı zaten şu an var. Mahkeme olayıda saçma ve ciddiyetten uzak 1 000 000 ne o ?
başbakana hakaretten hüküm giyen  10.000-20.000 TL ye mahkum oluyor.youlanın söylediğinin cezası olmalı ama bu o rakam olamaz. Youla hocaya darp etse bu cezayı almaz.Mahkemeye gidilmeden youla suçunu kabul eder ve hocada 50 000 TL yi  "hayır kurumlarına"  bağışla derse beraber çalışabilirler.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 206207208209210 229>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,891 saniyede hazırlanmıştır