eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konyaspor - Eskişehirspor : 1-2

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 203204205206207 209>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ŞaHiN Liste gör
Usta Yazar

Şahin ÖZMEN
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı ŞaHiN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2009 saat 15:37
Dün, yüzlerce kilometre yol gidip, emniyet işkencesine katlanıp, 90 dakika susmayan, ESPANE ile seslerini ve görüntülerini bize ulaştıran, Ayrıca büyük bir sabır örneği göstererek, Konya taraftarının içinde izlemek zorunda olup, kalbi esesim için çarpan taraftarımızın özversine,

Bu özveriyi görmezden gelmeyerek, sahada tüm gücünü ortaya koyan futbolcu kardeşlerime,

Tüm olumsuz şartlara rağmen, takımı birlikte tutarak büyük bir direnç gösteren Rıza hocamız ve ekibe sonsuz teşekkürler...
Yukarı
SPOR_EGİTMENİ Liste gör
Yazar

GÖKAY Gökhan
  Alıntı SPOR_EGİTMENİ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2009 saat 15:39
Alıntı yapılan olumune_eses

Maçı Radyodan dinlemek istemiştim maç başladı heycandan dayanamdım kulaklıkları 9 yaşındaki kızıma bıraktım hep yüzüne baktım baba goll demesini bekledim ilk golu yedik baba eyvah gol yedik dediğinde öyle yıkıldım bir an nefes alamadım. sonra biraz sakinleştim oturdum kızımın ağzından baba gollllllll attık demesini bekledim 9 yaşındaki  kızım golllllllll baba gol batuhan dediğinde ben havalrdaydım daha sonra hadi kızım ikinci gol haberini ver bana dile benden ne dilersen demeye kalmadı ki baba golllllllllllll 2 oldu engin attı derken bir sevinişi vardıkı aynı anda kızmla beraber havalara uçtuk inanın o an anı anı yaşadıklarımı yazdım buraya benim bu maçta ne çektiğimi bir allah bir ben birde kızım bilir rabime çok şükürler olsun kazandık allahım ne mutluyum bu ne güzel bir mutluluk bu. hafataya rabbimin izni ile burda trabzona çiftetelli oynatacaz..

Ünal Bey; yaşadıkalrınızı anlayabiliyor ve okurken bire bir hissettiğimi bilmenizi istiyorumm..Kızınıza ve onu yetiştirdiğiniz için size teşekkür ediyorum..Bu galibiyet bence kızınıza armağan edilmeli...O sevinç buna değer..
FORMANIZDA MAZİNİN; ZAFERLE ŞAHLANMIŞ RENKLERİ VAR
Yukarı
SPOR_EGİTMENİ Liste gör
Yazar

GÖKAY Gökhan
  Alıntı SPOR_EGİTMENİ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2009 saat 15:42
Arkadaşlar Konya-FeBe, antalya-ankara denizli ve a.gücü maçlarını ne yapacaksınız biz önümüze bakalımmm Tirabazonu yenelim ankara ile antalya berabere kalsın ve biz ligi 9. sırada bitirelim hatta kayseri de yenilsin 8. olalım.. ayrıntıları geçelim büyük resme bakalım....
FORMANIZDA MAZİNİN; ZAFERLE ŞAHLANMIŞ RENKLERİ VAR
Yukarı
ŞaHiN Liste gör
Usta Yazar

Şahin ÖZMEN
  Alıntı ŞaHiN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2009 saat 15:45
Alıntı yapılan SPOR_EGİTMENİ

Arkadaşlar Konya-FeBe, antalya-ankara denizli ve a.gücü maçlarını ne yapacaksınız biz önümüze bakalımmm Tirabazonu yenelim ankara ile antalya berabere kalsın ve biz ligi 9. sırada bitirelim hatta kayseri de yenilsin 8. olalım.. ayrıntıları geçelim büyük resme bakalım....

Oldu olacak, haftayada Antep'i yenelim, 7. olalım :)
Yukarı
es_PaSHa Liste gör
Deneyimli Yazar

Kadir Cem AKBAY
Yer: Bursa
  Alıntı es_PaSHa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2009 saat 15:50
valla bu maçı kazanacağımızı biliyordum diyebilirim. çünkü takımımızın antrenmanına gittiğimizde gerçekten  okadar neşeli okadar rahattılarki, bunu görmek beni gerçekten galibiyete inandırdı;) arkadaşlar takımımızı da karşıladık, antrenmanına da gittik, batuhanın maç sonrası giydiği t-shirtide yaptırdık, maçada gittik, sesimizi de verdik. son haftada yaşadığımız gerginlikleri ve stresi anlatamam. herşeye rağmen 3 puanımızı aldık gerisini boşverelim artık. Takımımızı karşılama, antrenman fotoları en yakın zamanda KONKŞ sayfalarına eklenecektir...
Yukarı
ESafa Liste gör
Usta Yazar

Safa
Yer: EStanbul
  Alıntı ESafa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2009 saat 15:53
bu galibiyetle altın değerinde 3 puanı aldık ateş hattından biraz daha sıyrıldık.final maçı niteliği taşıyan bir maçtı geriye düşmemize rağmen kazandık.deplasman karnemizide biraz daha geliştirdik ve konyadan da ikili averajla üstünlükte kurduk.artık bu saaten sonra oyun değil neticeler önemli.oyundan kopmayıp 3 puanı alan takımımızı tebrik ediyorum alınlarından öpüyorum camiamıza hayırlı olsun.bu moralle trabzon maçındanda galibiyetle ayrılacağımıza inanıyorum
BKŞ-ÜniESES-Nefesimiz gurbette,gönlümüz ESES ile
Yukarı
mkan_26 Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
  Alıntı mkan_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2009 saat 15:57
 Dün çok güzel başladı yine çok güzel bitti.Ama konyalıların yaptıkları çirkeflikler asla unutulmaz.Ben hayatımda böyle bir şey görmedim.Yine ben hayatımda ilk kez bir kulübün ve bir şehrin  ESKİŞEHİRSPOR'dan ne denli korktuğuna şahit oldum ve kendimizle gurur duydum...
 Öncelikle başta rıza hocamız olmak üzere takımımıza sonsuz teşekkürler bizi baştan korkutsalarda sonradan çok mutlu ettiler.
 Taraftarımız herzamanki gibi büyüklüğünü gösterip takımımızı yalnız bırakmadı ve sonuna kadar destek olduk.1-0 ın verdiği endişeden dolayı ve moralsizlikle biraz dursakta ondan sonra tamamen tribün dersi verdik..
 Konyalılara Gelince ben hayatımda ilk defa bukadar aciz,bukadar antipatik,bukadar iğrenç ve bi okadarda matrak bir insan topluluğu görmedim.Taraftar demiyorum çünkü takımına bırakın destek olmayı bir yeşil-beyaz çekemeyen hatta ve hatta koca koca kolonlarla taraftar sesini kaydedip onları stadda çalanlar seyirci bile olamaz...
  Maçın 1.dakikasından bizim attığımız gole kadar küfür eden konyalıları kınıyorum.Konyalıların bize bukadar düşman oldukları ve kin beslediklerini bilmiyordum.Zaten biz gol atınca konyalılar oturdu bizi izlediler.Tongue 
 Burdan birde konyalılara tavsiyem var 1 gol attınız diye bizi küme düşürdünüz.Bakın bakalım kim kümeye düşüyo.Yürü konyalım yürü Bankasyaya yürü şimdide geçtin konyadan Efsanenin ta kendisi Smile
 Dün konyalıların şu çirkefliklerini görünce inanın ist.belediyeye daha sıcak bakıyorum.Şuanda bana ist.belediye mi yoksa konya mı kalsın diye sorsalar terettütsüz İst.bel.derim.Böle anadolu takımı böle taraftar olcaksa bırakın belediye takımı kalsın ligde.Bu konya 3.ligi bile haketmiyor...
Yanımdaki Şiir Yazarken Kız Arkadaşına , Ben EsEs Yazdım Defterimin Sayfalarına..
Yukarı
Adrenalinss Liste gör
Deneyimli Yazar

Burak
Yer: Eskshr//Esprta
  Alıntı Adrenalinss Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2009 saat 16:01
Bankasya 1. lig 1.lig bankasya LOL Bu bestedeki yüz halleri görülmeye değerdi..
https://www.facebook.com/eskisehirspormedya1965

Sayfamızı Takip edebilirsiniz.
Yukarı
atlantis_es Liste gör
Usta Yazar

mehmet
Yer: Eskişehir
  Alıntı atlantis_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2009 saat 16:04
Bizim sayemizde konyalılar birbirine düşmüş durumdalar.
Ben senin sampiyon olabilme ihtimalini sevdim....
Yukarı
aritmal Liste gör
Deneyimli Yazar

adem
Yer: ESTANBUL
  Alıntı aritmal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2009 saat 16:06

Yorum yokkkkk..KEYFİNİ SÜRMEK İSTİYORUM.....OHH BEEEE..sesim hala kısık ama A dan Z YE herkese binlerce kez teşekkurler.

SEVDAN BİR ATEŞ
SALDIR ES ES İM SALDIR:)
(B)aş(K)aldırı(Ş)

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 203204205206207 209>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır