eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Açık Tribünün Üstü Kapatılıyor mu ?

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 202203204205206 252>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
BursaESES Liste gör
Yazar

BursaESES
Yer: Bursa
Online Durum: Offline
  Alıntı BursaESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ara/2010 saat 02:08
sevgili eses sevdalısı  dostlarım,bu yazılanları inanın bende aylardır yıllardır okuyorum ilk defa yorum yapcam çünkü acık ve net görülen bir olay var burada eskişehirspor bundan iki sene öncesine kadar belki hep destekleniyodu veya ben öğle zannediyorum ama şunu cok iyi biliyorum ki futbolun içine siyaset okadar işlemişki o derece yani eğer ki bu belediye başkanımız iktidar partisinden seçilseydi kesinlikle kapatılırdı.Şimdiye kadar hep eskişehirsporumuz üzerinden siyaset üretmeye calıştılar ama bu büyük taraftar bunu hissetti ve gereken kişilere gereken cevabı verdi.Eskişehirsporumuz bir siyasi görüş bir başka amaçların her zaman üstündedir bizler için.Siz bu rantın peşinde koşan siyasetçilere ve onların yancılarına(yalakalarına)sesleniyorum kapatmayınlen kapatmayın bizler öğle delicesine sevdik ki bu renkleri taparcasına bizlerimi yıldıracaksınız biz öğle büyük taraftarlarız ki yeri geldi tribünü olmayan stadlarda esesimizi destekledik.Gerekirse biz kendi aramızda para toplar kapatırız o stadın üstünü.Kendi şehirlerinizdeki kendi takımlarınızın stadlarınızı restore edin veya kapatın.Bizler eskişehiri ve eskişehirsporumuzu dik duruş,başkaldırış denen olgudan dolayı cok seviyoruz kimseye tamahımız yoktur.Sizler herkese eşit davranmadıgınızı bizim acık tribüne bakarak orda ıslanan,üşüyen,titreyen taraftarlarımıza baktıgınızda vicadanınıza sorun ne diyo?ses yoksa demekki o kadar övündüğünüz kadar müslüman değilsiniz(çünki adalaetsiz iş yapıyosunuz)
Yukarı
esesahmet Liste gör
Yazar

ahmet
Yer: isvicre
  Alıntı esesahmet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ara/2010 saat 03:13
Alıntı yapılan BursaESES

sevgili eses sevdalısı  dostlarım,bu yazılanları inanın bende aylardır yıllardır okuyorum ilk defa yorum yapcam çünkü acık ve net görülen bir olay var burada eskişehirspor bundan iki sene öncesine kadar belki hep destekleniyodu veya ben öğle zannediyorum ama şunu cok iyi biliyorum ki futbolun içine siyaset okadar işlemişki o derece yani eğer ki bu belediye başkanımız iktidar partisinden seçilseydi kesinlikle kapatılırdı.Şimdiye kadar hep eskişehirsporumuz üzerinden siyaset üretmeye calıştılar ama bu büyük taraftar bunu hissetti ve gereken kişilere gereken cevabı verdi.Eskişehirsporumuz bir siyasi görüş bir başka amaçların her zaman üstündedir bizler için.Siz bu rantın peşinde koşan siyasetçilere ve onların yancılarına(yalakalarına)sesleniyorum kapatmayınlen kapatmayın bizler öğle delicesine sevdik ki bu renkleri taparcasına bizlerimi yıldıracaksınız biz öğle büyük taraftarlarız ki yeri geldi tribünü olmayan stadlarda esesimizi destekledik.Gerekirse biz kendi aramızda para toplar kapatırız o stadın üstünü.Kendi şehirlerinizdeki kendi takımlarınızın stadlarınızı restore edin veya kapatın.Bizler eskişehiri ve eskişehirsporumuzu dik duruş,başkaldırış denen olgudan dolayı cok seviyoruz kimseye tamahımız yoktur.Sizler herkese eşit davranmadıgınızı bizim acık tribüne bakarak orda ıslanan,üşüyen,titreyen taraftarlarımıza baktıgınızda vicadanınıza sorun ne diyo?ses yoksa demekki o kadar övündüğünüz kadar müslüman değilsiniz(çünki adalaetsiz iş yapıyosunuz)

maalesef cok dogru
HERKES SEVERBIZ ÖLÜRÜZ
Yukarı
EryamanlıESES Liste gör
Yazar

Fatih Başar Yüzer
Yer: Şimdilik Sivas
  Alıntı EryamanlıESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Oca/2011 saat 17:30
Yine uyuduk bu yarıyıl da kapanmadı açığın üstü proje de vardı. Ne oldu son durum nedir? Yazın mı kapanacak (O da inşallah !!) ?
Sivas'ın Kırmızı Şimşekleri (SivKŞ)
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
  Alıntı kalender 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Oca/2011 saat 18:18
    Taraftarın çilesine alıştık artık fakat milli bayramlarda aynı sıkıntıyı kadını ve çocuğuyla Eskişehir halkı çekiyor.Yazın sıcakta kışın soğukta ailelerimiz perişan oluyorlar.

Ailece gidip, temiz ve rahat bir ortamda milli bayramlarımızı bile kutlayamıyoruz.
kalender
Yukarı
ASTARCI Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı ASTARCI Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Oca/2011 saat 18:19
Kimin umrunda Durmus abi...
Yukarı
menderes26 Liste gör
Usta Yazar

birkan
Yer: eskişehir
  Alıntı menderes26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Oca/2011 saat 19:08
kapanmaz.
http://www.facebook.com/group.php?gid=50079368890

facebooktaki espana sayfası
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Oca/2011 saat 20:26

Bence açıgın üstü degil bu konu kapansın ya artık baydı renkdaşlarım kimse inanmıyo inanası gelmiyoki aylardır senelerdir kandırıyolar bizi lanet olsun

Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
ES ES ES Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Aydoğdu
Yer: ESkişehir
  Alıntı ES ES ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Oca/2011 saat 20:54
Konu ilk önce yanlış hatırlamıyorsam  '' açık tribün ün üstü kapatılıyor'' diye 30 temmuz 2009 da açılmıştı ama günler aylar geçtigi halde bir gelişme olmayınca sonradan kapatılıyor un sonuna mu eklendi, kapatılıyor MU? oldu.
Herhalde önümüzdeki sezon açık tribünün üstü kapatılacakMIŞ MIŞ MIŞ.
3ES - 3Kİ - 2ESKİ - 1ES      ▒▓ E ▓ S ▓ K ▓ İ ▓ Ş ▓ E ▓ H ▓ İ ▓ R ▓ S ▓ P ▓ O ▓ R ▓▒
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Oca/2011 saat 21:13
Alıntı yapılan ES ES ES

Konu ilk önce yanlış hatırlamıyorsam  '' açık tribün ün üstü kapatılıyor'' diye 30 temmuz 2009 da açılmıştı ama günler aylar geçtigi halde bir gelişme olmayınca sonradan kapatılıyor un sonuna mu eklendi, kapatılıyor MU? oldu.
Herhalde önümüzdeki sezon açık tribünün üstü kapatılacakMIŞ MIŞ MIŞ.
LOLLOL
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
Zenci Liste gör
Usta Yazar

Devrim
  Alıntı Zenci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Oca/2011 saat 01:40
SORU
(EsTV):

Eskişehirspor’a verilmiş bir söz var. Stadyum üzerinin kapatılması konusunda. Son aşaması nedir bu konuya açıklık getirelim mi?

YANIT
(YILMAZ BÜYÜKERŞEN) :
Eskişehirspor bu şehrin bir markasıdır. Ancak zaman zaman siyaset spora karıştığı için olay karman çorman oluyor. Benim derdim her şeyi vatandaşa eğrisiyle doğrusuyla anlatmak. Siyasi çıkar için asla çarpıtma ve yalan kullanmam. Açık tribünün üstünün kapatılıp kapatılmaması konuşulurken başkan Halil Ünal benden bunu istedi. Kaça yapılır bu dedim 1 trilyon dendi. Tamam dedim 2009 bütçesine aldırdım. Fiyatlar artar diye 2 trilyon bütçeyi belediye meclisinden geçirdim. Ancak bana bir proje getirilmesini istedim çünkü proje yapacak ekibim yok. Proje çok gecikti.  2010’da önüme geldi. Uzunca bir kâğıda resim çizilmiş. Ben proje diye bunu istemedim. Ben ihaleye çıkacak, tüm bilgilerin, giderlerin ve kullanılacak malzemelerin yer aldığı bir taslak istedim. Geçen yıl Amerika’da bir maça davet edildik. Halil Ünal ben ve birkaç arkadaş gittik, 2 maç izledik. Biri açık tribünlü idi. Ben bir yere gittiğimde beğendiğim bir şey olduğunda detaylarını gözlemler fotoğraflarım. Stadın her alanını çektim. Locada izlemiştik maçı. Locanın tüm detaylarını çektik. Amerika’dan dönünce 22 loca fikri geldi önümüze. Benim belediye meclisine bütçe sunmam için bana müracaatın olması lazımdı. Beden terbiyesi bölge müdürlüğüne rica ettim. Müdürlük bana yazı yazdı. Siz amatör sporculara yardım yapmak durumundasınız. O açık tribünleri de amatör sporcular kullanıyor. O nedenle ihale açarak bu bütçeyi sunabilirsiniz denince benim görevlerim arasına giren amatör sporcuları korumak ve ihtiyaçlarını karşılamak için ben bu işe el attım. Proje gelince bunca eksik bilgiyle oluşturulmuş bir projeyi elbette kabul edemedim. Bir uçtan bir uca 22 loca. Baktım açık tribünün ve locaların arkasında bir buçuk metrelik bir koridor var. Sordum buraya nasıl çıkılacak merdivenle denildi. Dedim ki deprem olursa insanlar panikle bu kadar kısa ve dar koridorda sıkışırlar. Güvenlik ve görüş mesafesinin olmadığı baştan sağma bir proje getirilmiş. Ben de Amerika’da çektiğim fotoğrafları gösterdim kendilerine ve önerilerde bulundum. Locaların her birinde müstakil tuvaletler var. Engelliler için asansörler olmalı. Gerekli uyarıları yaptılar. Nihayet 6 ay önce düzgün bir projeyle geldiler. Statik hesapları imzalayalım dedim ama kafamda da sorular var. Localı bir tribün üstü kapanacaksa bu bizim boyumuzu aşıyor. İşin büyük bölümü kulübe kalabilirdi. İnşaat mühendisleri olarak buranın depreme uygun olup olmadığı konusu düşünüldü ve yük bindiği zaman depreme dayanıklı olmadığı ortaya çıktı. Gençlik spor bakanlığına müracaat ettik. Belki katkı sağlarlar diye. Ben sözümde duruyorum. Kısmi olarak kendi üzerime düşeni yapar gerekli katkıları sağlamaya hazırım. Ancak Halil Ünal’ın burayı TOKİ’ye verip orada bir stadyum yaptırmak istediği söylentileri var. Şimdi hem beni meşgul ediyorlar, hem de TOKİ’ ye böyle bir istekle gidiliyorsa bu doğru değil. TOKİ karşılığında bir bedel almadan stadyum yapmaz. Hükümet yanlısı arkadaşlar nedense Eskişehir’e daha büyük yarar sağlayacak projeleri değil de orayı kafayı taktıklarını anlamadım. TOKİ ZATEN ESKİŞEHİR'E BORÇLU. Eskişehir’in birçok arazisine toplu konut yaptı sattı ve para kazandı. Eğer orası yıkılırda TOKİ’ye verilirse bu şehir için bir cinayettir. 3 buçuk sene önce havaalanı meselesi söz konusu olduğunda pisttin hangi yöne uzatılması konusunda inatlaşma yaşandı. Sivil havacılık kurumunun kararı olmasına rağmen doğuya uzatılması gerekliliği hükümetin baskısı ve AK Partili meclis üyelerinin isnadıyla pist şehrin üzerine doğru uzatıldı. Bir tarih düşmek istiyorum. İstanbul’da Yenibosnaya doğru bir pist vardır. Havaalanı bittiği yerde borsaya çıkan bir yol vardır. Uçaklar orada sürekli bir kaza yaşıyor. İnşallah Allah bizi böyle kazalardan korur. Stat için ödeneğimiz var ancak başka şekilde kendileri yaparsa ben bu ödeneği amatör sporcular için spor kompleksi yapmak için harcarım. Yine spora faydamız olur. 

http://www.anadolugazetesi.net/NewsDetail.asp?catid=6&id=3711
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 202203204205206 252>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır