eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Açık Tribünün Üstü Kapatılıyor mu ?

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 200201202203204 252>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Twenty6_nl Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
Online Durum: Offline
  Alıntı Twenty6_nl Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ara/2010 saat 01:54
Görünmeyen çati mi yaptilar ki ? ozaman helal olsun bee
Ben Eskişehirliyim, Eskişehirsporluyum.
Yukarı
ESESHAN Liste gör
Usta Yazar

Fatih
Yer: Eskişehir
  Alıntı ESESHAN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ara/2010 saat 02:35

bu iş stad da çözülür arkadaşla buraya yazmakla olmaz lig tv bütün maçları veriyo artık her maç bağırmak lazım

Yukarı
mehmet26eses Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: Turkey
  Alıntı mehmet26eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ara/2010 saat 02:52
Alıntı yapılan ESESHAN

bu iş stad da çözülür arkadaşla buraya yazmakla olmaz lig tv bütün maçları veriyo artık her maç bağırmak lazım

Ligtv'de kendini düşünüyor.

EsEs-Bjk maçı öncesi spiker konuşmalarından alıntı;

Spiker 1=Eskişehirspor yönetimi stadda çok güzel! çalışmalar yapmış,yenilemiş,skorboard-reklam panoları takmış.Yönetimi tebrik etmek lazım.Ama bizim çalışma alanımızda da bir restorasyon yapılsa çok daha iyi olurdu.

Spiker 2=Bu talebimizide böylelikle buradan yönetime iletmiş olalım hahara hihiri..

Anlayacağınız taraftarı düşünen yok.
YAŞASIN ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
g.r.a.ı.d.e.r Liste gör
Deneyimli Yazar

AKIN
Yer: ESES
  Alıntı g.r.a.ı.d.e.r Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ara/2010 saat 02:58
halil beyi oturtacaksın açığa maç izlicek anlar o zaman. sen bi açığın üstünü kapa loca çıkarıyor bide. bi üstünü kapat loca eksik kalsın aman
Ölümüne ES-ES ! ! !
Yukarı
esmet Liste gör
Deneyimli Yazar

Metin DURAN
Yer: ist/esk
  Alıntı esmet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ara/2010 saat 03:09
Boya badana işlerinde eşya üzerlerine örtülen o ince koruyucu plastiklerle(20 30 m2 si 1 2 milyon birşey) açıkta üstümüzü komple kapatıp bu büyük taraftara dürüst başkan yakışır benzeri tezahuratlar yapsak misal 4.hafta bursa maçında ve  ek olarak(50 yıldır aynı staddayız yeter artık bizim neyimiz eksik)(yağmurda sizleride aramızda görmek isteriz)(bu ülkede cari açık kapanır bizim açık kapanmaz)(efendi olmakla acı çektik sürekli)(bursa,rize,kayseri unuttunuz bizleri)............ve arkadaşlarımızın ekleyeceği bulacağı benzer konuyla ilgili dövizler pankartlar açarak canlı yayında ülke çapında bu sorunmuza dikat çekemezmiyiz.
seninle açtım gözlerimi...
Yukarı
exespor Liste gör
Deneyimli Yazar

yiğidov26
Yer: Turkey
  Alıntı exespor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ara/2010 saat 03:19

İmza toplansın , para toplansın , çözülür aslında yeter ki taraftar istesin ... Protesto da yapılır kararlılık şart ama . . .
es es es gol gol gol , şimşekler çak çak çak...
Yukarı
Erkandes Liste gör
Usta Yazar

Erkan
  Alıntı Erkandes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ara/2010 saat 08:58
İsim ve Reklam karşılığı kapatan olmazmı aceba.Bildiğim kadarıyla  bazı stadlarda şirket ismiyle anılan  trübünler var.
Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ara/2010 saat 11:02
Allah aşkına şu başlığa yazmayayım diyorum ama duramıyorum.Size kim dediki devre arasında kapanacak diye.Böyle bir söz veren yok, ayrıca eğer devre arasında kapatacağız derlerse işte o zaman yönetimin aklından ve samimiyetinden şüpe ederim.Ne iklim şartları nede zaman açısından imkansız olduğunu bildikleri halde bazı arkadaşlar sırf yönetime mualif oldukları için boyuna sallıyorlar.Evet daha öncede yazdım ve yönetimde açıkladı bu sezon sonunda bir aksilik olmazsa kapanacak diye. Neden hala bu başlığı ikide bir güncElleştiriyorsunuz anlamadım. Bende yönetimden şikayetciyim ama birazda insaflı olmak gerekir.Değil bu yönetim bu yönetimi eleştiren bizler bile şu anda yönetimde olsak bu açığın üzerini devre arasında kapatamayız.Evet yönetime sallayacaksak başka konularda sallayalım bu başlık altındaki eleştiriler samimiyetten uzak ve gülünç oluyor.Yazın sezon biter hala bir çivi çakılmazsa bu büyük taraftarın önünde hiç bir güç duramaz.Rıza Hoca bile duramadı.Biraz daha sabır.Wink
Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?
Yukarı
ersin2626 Liste gör
Usta Yazar

ErsiN
  Alıntı ersin2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ara/2010 saat 11:47
bunlardan ne köy olur ne kasaba??? KOCA BİR SIFIRSINIZ.
≈αηα∂σℓυ уıℓ∂ızı єѕкιşєнιяѕρσя≈
Yukarı
Dorylaion Liste gör
Usta Yazar

Ersin ASLAN
  Alıntı Dorylaion Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ara/2010 saat 12:00
Alıntı yapılan eses şahin

Allah aşkına şu başlığa yazmayayım diyorum ama duramıyorum.Size kim dediki devre arasında kapanacak diye.Böyle bir söz veren yok, ayrıca eğer devre arasında kapatacağız derlerse işte o zaman yönetimin aklından ve samimiyetinden şüpe ederim.Ne iklim şartları nede zaman açısından imkansız olduğunu bildikleri halde bazı arkadaşlar sırf yönetime mualif oldukları için boyuna sallıyorlar.Evet daha öncede yazdım ve yönetimde açıkladı bu sezon sonunda bir aksilik olmazsa kapanacak diye. Neden hala bu başlığı ikide bir güncElleştiriyorsunuz anlamadım. Bende yönetimden şikayetciyim ama birazda insaflı olmak gerekir.Değil bu yönetim bu yönetimi eleştiren bizler bile şu anda yönetimde olsak bu açığın üzerini devre arasında kapatamayız.Evet yönetime sallayacaksak başka konularda sallayalım bu başlık altındaki eleştiriler samimiyetten uzak ve gülünç oluyor.Yazın sezon biter hala bir çivi çakılmazsa bu büyük taraftarın önünde hiç bir güç duramaz.Rıza Hoca bile duramadı.Biraz daha sabır.Wink
Alıntı yapılan Kamer Genç

Anlayana derler davul zurna az, anlamayana yani svirsinek az davul zurna meselesi.
ŞAMPİYONLUK UZAK DEĞİL...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 200201202203204 252>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,563 saniyede hazırlanmıştır