eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Taraftar Olarak Yapmamız Gerekenler

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1819202122 64>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ruh_doktoru Liste gör
Yazar

Oğuzhan ÖZKAN
Yer: Çifteler
Online Durum: Offline
  Alıntı ruh_doktoru Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2007 saat 14:14
PANKART  konusunda çok zayıfız artık gruplar kaliteli pankartlar yapması lazım ayrıca koca maçta 2 3 tane besteyi anca bağırıyoruz bir ton beste var bu konu önemli derhal bi çözüm bulunmalı  artık renkli süper bestelerle inletmemiz lazım stadı hep aynı besteler bayıyor hakikaten

Ayrıca şu Siyah Kırmızı Şampiyon olayına hasta oluyorum Siyah Kırmızı En Büyük EsEs dir şampiyonmu olucan daha sezonun başı
Amatörede düşsen terkeden kahpe olsun...
Yukarı
esgun Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Turkey
  Alıntı esgun Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2007 saat 15:25
Bak esesli_ asık kardeşim ben senin baban yaşında birisiyim benimde 89 doğumlu çocuğum var, daha makul ve mantıklı olmanı tavsiye ediyorum.

Bizler 75 li yıllarda 90 dakika bağırıyorduk büyüklerimizin ES ES'i bize anlatmaları ile büyüdük , bizlere hep nasıl deplasmana gittiklerini ,nasıl vapurdan vapura pankart çektikleriNİ anlatırlardı onları asla küçük görmedik ,hele çekirdekçi vs.hiç demedik bayrağı onlardan devraldık onlar biraz daha yaşları itibarı ile az sesli olanlar ama ES ES sevgisinden birşey kaybetmeyenlerden grubu oldular, sonra bizler bayrağı yavaş yavaş sizlere emanet etmeye başlıyoruz !!!!

Birgün gelecek sizde sizden sonrakilere devredeceksiniz, o zaman çocuklarınla tribüne geldiğinde hele birde yanında EŞİN varsa bayrağı teslim ettiğin gençlerin toplu küfürlerini nasıl karşılayacağını çok merak ediyorum.

Birde sana bir sorum var Güzel kardeşim yanlış anlama lütfen ama sizler evinizde maç seyrederken anne ve babanızın , kız kardeşlerinizin yanında o ettiğiniz küfürlerin aynısını yapıyormusunuz ?

TÜM SİTEDEKİ ARKADAŞLARA SAYGILAR...
KIRMIZI BİZE ÇOK YAKIŞIYOR
Yukarı
can 26 Liste gör
Yazar

can
Yer: Uganda
  Alıntı can 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2007 saat 15:46
kaliteli eskişehirspor taraftarı küfür etmeden adam gibi takımını destekler sahada karşısında olmayan başka takımlara salya sümük küfür etmez.üç beş kendini bilmezin tüm taraftarı yönlendirmesine fırsat vermeyelim, takımımıza desteğimiz ahlaki kurallar içerisinde olmalı sahadaki oyuncuları ateşlemeli rakip oyuncuları ve hakemleri baskı altına almalı.işte gerçek taraftar budur, taraftarlık küfür edip kalitesizlik yapmak demek değildir.Ben tüm eskişehirspor taraftarının futbolu bilen seviyeli bir yapıda olduğunu düşünüyoru.

KÜFÜRCÜLERE FIRSAT VERMEYELİM YOKSA ÇOK CANIMIZ YANAR
Yukarı
ccigarr Liste gör
Usta Yazar

hakan
  Alıntı ccigarr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2007 saat 16:55
Alıntı yapılan esesli_asik

Alıntı yapılan ccigarr

Çekirdekçi dediğin kişilerin bu takımın gerçek eses efsanesi olmasını sağlayan insanlar olduğunu ne zaman anlıyacaksınız.

Sen her zaman genç enerjik kalacağınımı düşünüyosun benim babam istanbul deplasmanlarına gidip gece stadın kapısının önünde yatmış insan şimdi oda çekirdekçi size göre bu stadta takımı için herkes bişeyler yapmıştır zamanında sizler yaşlanınca sizede çekirdekçi diyecekler.
  ayıp ediyosunuz lütfen sözlerimize dikkat edelim kimseyi kırmayalım taraftarı bölmeyelim lütfen.
biliyorum zaten süper ligi görmüş olanlar onlar bizler değil ama 30 40 dk bağırcak destek olcak kadar yaşlı değiller gol olunca ama herkes 10 15 dk destek veriyor bu neden herkes iğneyi kendisine batırmalı bu böyle gitmez....
Nedenini yazdım ya kardeşim olgunluğa erişmiş insanlar artık onlar zamanında hiç susmadan bağarabiliyolardı şimdi o enerjileri yok yazıyor bak dahan nedenini soruyorsun.
haramilerin saltanatını yıkacağız...
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2007 saat 22:19
Eski forumdayken gündeme gelmişti büyüklerimizden de teminat gelmesine rağmen Taraftarların şehrinde önde gelenlerinde katılacağı seminer yapılacaktı ama o da yalan oldu ben bunun çok önemi olduğunu düşünüyorum büyüklerimizin bu konuda öncülük etmesi gerektiğini düşünüyorum.
Yukarı
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
  Alıntı scarface_hkna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eyl/2007 saat 14:47
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
ziya26 Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

ziya
Yer: Turks and Caicos Islands
  Alıntı ziya26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2007 saat 15:28
küfüre hayır
esese canım feda
Yukarı
sivri74 Liste gör
Usta Yazar

Süleyman
  Alıntı sivri74 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eyl/2007 saat 21:04
kartal maçında bütün oyuncuları tek tek ve metin hocayı çağırıp arkalarında olduğumuzu bütün oyunculara hissettirmeliyiz.
bu takım bir bütündür bunu oyunculara vermeliyiz.
Tek Bir Hedef Tek Bir Nefes En Büyük ES ES
Zaman takıma destek olma zamanı.
Yukarı
turkaslan Liste gör
Deneyimli Yazar

ismail
  Alıntı turkaslan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eyl/2007 saat 22:00

sadece maçlarda tezavruhat yapmaktan başka bi meziyetimiz yok.. onuda birçok takım taraftarı yapıyor zaten.. geçen sezon sadece birkez müthiş bir karton show yapabildik hepsi o.. ve öylece bıraktık.. dedikki biz daha iyisini yapana dek şimdilik eniyisi bu... bir yıldan fazla bir zaman geçti aradan ve hala eniyisi o.. peki yıl boyunca ne yaptık diye sorarsanız koskoca bir hiç.. sadece takımın aldığı puan , skor ve oynadığı oyuna bakar olduk.. millet stadlarda çağ atlıyor bizse hala mazimizle övünüyoruz... maç günü geldiğinde kahraman oluyoruz ona bir diyeceğim yok ama haricindeyse bomboşuz..

Yukarı
Sephodyrm Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: EStanbul
  Alıntı Sephodyrm Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eyl/2007 saat 22:12
Ben camia olarak eksik gördüğüm ve bence önemli olan bi konudan daha bahsetmek istiyorum.Internet ortamındaki eksikliğimiz.Şurda 4-5  tane sitemiz var adamakıllı.Ve hiçbiri çok şaşalı multimedyaya sahip değiller.Sakın yanlış anlaşılmasın siteleri multimedyası yok diye eleştirmiyorum.Sağolsun açan arkadaşlar,abiler,kardeşler bu camiaya yararları olsun diye açmışlar.Ama ben biraz daha abartılı grafikler animasyonlar isterdim.Sadece sitelerimizde değil.Youtube'u açın eklediğimiz videolarımızın kalitesine bi bakın.Belki diğer çoğu takımın videolarıda bizim gibi çoğunluğu cep telefonundan çekme ama bizim 1 adım önde olmamız gerek.Hatta sadece Eses videoları için bir site bile açılabilir.Web alanında böyle eksiklerimizin olduğunu düşünüyorum.Belirtmek istedim.Saygılar.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1819202122 64>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır