eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Başımız Sağolsun (Nejat Biyediç)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1819202122 80>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
balci Liste gör
Yazar

Kerem Balcı
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı balci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Mar/2008 saat 21:56
l
Kerem Balcı / ankaraESES
Yukarı
serdargül Liste gör
Usta Yazar

serdar
  Alıntı serdargül Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Mar/2008 saat 21:56

Hoşgelgin Nejat hocam.

Ben yönetimin uygun müdahaleyi yaptığını düşünüyorum artık bu saatten sonra iş futbolculara kalmıştır çünkü Nejat hoca kalan sekiz haftada takımı tamamen puana oynatacağı için şu aşamada takımla zaten oynamayacak ve oynaması gerekeni oynatmaktan başka yapacağı pek bişey yok. En azından gereksiz tartışma ortamına girmeyecektir. Kan değişikliği çoğu zaman iyi sonuç sağlar bencede yerinde ve hatta geç kalınmış bir hamledir.Artık keşkeleri değilde önümüzdeki maçları düşünelim.Tekrar hoşgeldin hocam başarılar....
     Herşey Es Es için.
Yukarı
ESmustafa Liste gör
Usta Yazar

mustafa
  Alıntı ESmustafa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Mar/2008 saat 21:56
hayırlı olsun camiamıza. uzun süreden beri en sonunda yüzümüz güldü tahminimce futbolcularında yüzü gülmüştür BİYADİÇ ismine. ALLAH utandırmasın hocam hepimizi
ES-ES
Yukarı
pasaoglu1971 Liste gör
Yazar

HÜSEYİN TOPKAYA
  Alıntı pasaoglu1971 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Mar/2008 saat 22:02
Benim kanımca tüm yorumları okuduğum kadarıyla herkezin fikir birliğine vardıgı vede tek bir noktada birlik olduğu yeni teknik direktörümüz(Nejat Biyadiç) herkeze hayırlı olsun bu taraftarla inşallah süper ligteyizzzzzzzzzz ES ES ULAN
Kimine göre yalanız,kimine göre Kralız...
Kimse merak etmesin biz adamına göre adamız...
Yukarı
robertpires26 Liste gör
Yazar

Gökhan Bardak
Yer: Eskisehir
  Alıntı robertpires26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Mar/2008 saat 22:04
hoşgeldin Nejat Biyediç

bu taraftara ilaç olursun umarım... kurulu bi takımı devralmak hep zordur.... ama bu sefer farklı olsun..... şampiyonluğa inandık, umutlandık....utandırmayın...........

şampiyon ESES şaaaampiyoonnn şaaaaampiyoonnn

ESESim
Bak İşte
Taraftarın Her Zamanki Yerinde
Kombine No: 0445
Yukarı
biyoes Liste gör
Yeni Yazar

fatih
  Alıntı biyoes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Mar/2008 saat 22:07

ClapClapClapbence bızı bu sene mutlu sona ulastıracak kısıyı getırdı yonetım imparator nejat biyadicClapClapClap

Yukarı
iski Liste gör
Yazar

iskenderispirli
  Alıntı iski Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Mar/2008 saat 22:10
Hayırlı olsun hocamıza başarılar dilerim.
Yukarı
lonal Liste gör
Yazar

Levent
Yer: Madagascar
  Alıntı lonal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Mar/2008 saat 22:10
Nejat Biyediç ismini duydugumda heyecanlandım..
Bizi süper lige taşıyacaktır...
Başarılar...
www.unieses.org/ÜNİESES/Boğazın Kırmızı Şimşekleri
Görmesek Bile O Günleri
Seviyoruz ESESİM İlk Günkü Gibi
Yukarı
Tuncay Liste gör
Deneyimli Yazar

Tuncay
Yer: Ankara
  Alıntı Tuncay Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Mar/2008 saat 22:11
İçinde bulunduğumuz durumda yönetim en sağlıklı kararı almıştır. Görünen o ki Nejat BİYEDİÇ ismine hemen hemen herkes çok olumlu bakıyor. Yönetimi almış olduğu bu karardan dolayı ayrıca kutlamak gerek.

Nejat BİYEDİÇ'i tanımadığını belirten arkadaşlara şunu söylemeden geçemiyorum:
"Futboldan bahsedip Nejat BİYEDİÇ'i bilmiyorum demek, ESKİŞEHİR'DE YAŞAYIP KALABAK SUYUNU BİLMİYORUM" demekle aynı gibi. Ne demek istediğimi anlayın artık.

HOŞGELDİN NEJAT HOCAM.
Uykunuz.......SİYAH,
Rüyanız........KIRMIZI olsun.
///k a r a d e n i z E S E S///
///a n k a r a E S E S ///
Yukarı
estuna Liste gör
Usta Yazar

ARMADA
Yer: ESKİLER BİLİR
  Alıntı estuna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Mar/2008 saat 22:14

hocam hayırlı olsun inş es es ime kesinlikle ve kesinlikle hikmet karamandan daha iyi bir tercih.

+ birde yönetime bir lafım var. inş bunu bir yöneticide okur. yılmaz vural gibi bir sowwmen in ismi geçti bi ara delirtmeyin bu taraftarı yılmaz vural denen o cok şerefli haysiyetli kardeşimizin bizleri ne duruma getirdiğini unuttunuz heralde yılmaz aynı yılmaz o teknik adamsa ben beyin cerrahıyım (nokta)

NEFER // SANA UZANAN KİRLİ ELLERİ SİLERİZ YER YÜZÜNDEN...            
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1819202122 80>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,532 saniyede hazırlanmıştır