eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

GİRESUN MAÇINA 26 BİN BİLET

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1819202122 25>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Erkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan C.
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı Erkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eki/2016 saat 23:19
Alıntı yapılan furemen

Sadece bir fikir;tartışılsın belki olumlu bir netice çıkar.
Madem basılan hatıra biletleri tükenmek üzere bu güzel organizasyon yeni bir sinerjiye dönüşebilir.
Yönetim hatıra biletini ibraz edene kombine bileti 20 tl indirimli versin.
Böylece,
1 Böyle büyük bir taraftara yönetim de bir jest yapmış olur
2 5-6 bin kombineli seyirciye oynayacağımıza(faraza)10-15 bin kombineli seyirciye oynamak çok daha iyi olacaktır.
3 Bu sayede daha fazla satılacak kombine ile kulübe ekstra bir gelir sağlanacaktır.
4 Satılan (duyumlara göre )20 bin biletin en az 7 -8 bin adedini il ve ülke dışı ile kurum ve kuruluşlar almış olduğu varsayılırsa yönetimin çok fazla bir kaybı olmayacaktır.
diye düşünüyorum.Arkadaşlar fikirlerini yazsın.
Not:Hatıra bileti gösterildiğinde mükerrer kullanılmaması için arkası kaşelenebilir.

Kombine bilet fiyatları zaten çok uygun, kaldı ki sezon başlamadan diğer kombine sahipleri mağdur edilmiş olacak. (Adam kombinesini 2 hafta önce almış, hatıra biletini de aldı, mağdur olur bu durumda)

Yönetimin tek yapması gereken maraton üstü açmak etrafımda bir çok kişi maraton üstü bekliyor...
Kuvvet elindeyse adaleti sağlamalısın. Adaleti sağlayamıyorsan ya korkaksındır ya aciz!

Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eki/2016 saat 03:59
Yönetim'in alt üst demeden tribünlerin bütün bölümlerinin kombine satışlarını açacaklarını umuyorum."altlar bitmeden,üstler açılmayacak düşünceleri ancak satışları düşürür"
Yönetim satışlarda alt,üst sınırı koymazsa kombineleri ilk iç saha maçımıza kadar bitiririz zira bu günkü maç son cezalı maçımız,G.Birliği cezamız kısmi,yani tribünlerin boş kalmıyacağı maç.Sadece Gençler maçına giden sevdalılarımızı kapsıyor.
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
EKREM1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

EKREM ÇELİK
Yer: ANTALYA
  Alıntı EKREM1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eki/2016 saat 04:17
Önce şeffaflık önce güven diyen,sonra şehri kümeye düşüren Mesut Hoscan kaç tane bilet aldı acaba?
ESES1965
Yukarı
ersin2626 Liste gör
Usta Yazar

ErsiN
Yer: Eskişehir
  Alıntı ersin2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eki/2016 saat 07:47
Alıntı yapılan 26_26_26

Yönetim'in alt üst demeden tribünlerin bütün bölümlerinin kombine satışlarını açacaklarını umuyorum."altlar bitmeden,üstler açılmayacak düşünceleri ancak satışları düşürür"
Yönetim satışlarda alt,üst sınırı koymazsa kombineleri ilk iç saha maçımıza kadar bitiririz zira bu günkü maç son cezalı maçımız,G.Birliği cezamız kısmi,yani tribünlerin boş kalmıyacağı maç.Sadece Gençler maçına giden sevdalılarımızı kapsıyor.

Genclerbirligi mi? Başakşehir maci olanlar degil mi ?
≈αηα∂σℓυ уıℓ∂ızı єѕкιşєнιяѕρσя≈
Yukarı
RyL Liste gör
Usta Yazar

Murat
  Alıntı RyL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eki/2016 saat 08:55
Başakşehir. Gençlerbirliği deplasmanında cezası olanlar, Balıkesir deplasmanına gidemedi.
Her zaman her yerde
Yukarı
ekinoks_26 Liste gör
Usta Yazar

ahmet
Yer: eskişehir
  Alıntı ekinoks_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eki/2016 saat 08:57
Hatıra bilet standlarında bir tane tribün lideri gören olmadı.
Tükenmek üzere olan biletler çekirdekçi diye küçümsenen açık tribün sinerjisiyle başladı ve yayıldı.
Açın bu taraftara yeni stadyumun maraton üst tribününü,yine tarih yazsın çekirdekçiler.

Grupların değil ESKİŞEHİRSPOR'un sevdalısıyız.
KIZIL KARA BİR SEVDA
Yukarı
RyL Liste gör
Usta Yazar

Murat
  Alıntı RyL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eki/2016 saat 09:23
Site ilk açıldığı zamanlar okuyucuydum. 2005li yıllarda sanırım bir üyelik aldım. Şu grup, çekirdekçi muhabbeti daha bitmedi, bıkkınlık verdi. Grupların son zamanlarda ki çizgisini beğenmiyorum ama standlarda tribün lideri ben gördüm. Hatta içeride dışarıda maçlarda gördüğüm tribünden birisini, neredeyse gün içerisinde 6 defa stadın önünden geçtim ve hepsinde oradaydı. Hatta tribünden bi kaç kişi yüksek fiyatlar ile bilet aldı. Taam tribün gruplarını yine beğenmeyin ama almadı demeyin yazıktır günahtır.

Bu arada fikri ortaya atan ve günlerdir gece-gündüz uğraşan abilere de şahsım adına teşekkür ediyorum.
Her zaman her yerde
Yukarı
esyagızes Liste gör
Yazar

CEM
Yer: İSTANBUL
  Alıntı esyagızes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eki/2016 saat 09:25
Alıntı yapılan ekinoks_26

Hatıra bilet standlarında bir tane tribün lideri gören olmadı.Tükenmek üzere olan biletler çekirdekçi diye küçümsenen açık tribün sinerjisiyle başladı ve yayıldı.Açın bu taraftara yeni stadyumun maraton üst tribününü,yine tarih yazsın çekirdekçiler.Grupların değil ESKİŞEHİRSPOR'un sevdalısıyız.

ah bu yönetimlere ne desek boş.şöyle veya böyle mutlaka saçmalar bunlar.kaç aydır söyleniyor ama gel gör ki teslim etmişler ruhlarını grupçulara....
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eki/2016 saat 11:16
Alıntı yapılan EKREM1965

Önce şeffaflık önce güven diyen,sonra şehri kümeye düşüren Mesut Hoscan kaç tane bilet aldı acaba?

Hepsinide alsa bütün camia dan aldığı ah ile küfür ile kendine geri gelemez kendi işleri de kötü gidiyor piyasada bile yok nerde bu şahıs hasta diyorlardı
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
Ç A K İ Liste gör
Deneyimli Yazar

yüzdeki iz
Yer: arnavutluk
  Alıntı Ç A K İ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eki/2016 saat 12:27
bilet sayısı hakkında bilgi varmı arkadaşlar
Yüzümdeki İzlerin Sebebi Sen.

FUTBOL ANADOLUDA Bi DİNSE    ESKİŞEHİR ATATÜRK STADI BU DİNİN KABESİDİR...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1819202122 25>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır