eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yeni Stadyumda Tribun Gruplarının Yerleşme Planı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1819202122 58>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
hornby Liste gör
Yazar

Nick Hornby
Online Durum: Offline
  Alıntı hornby Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2016 saat 15:32
Alıntı yapılan Eses26.

sinema değil orası kafanıza göre yer yok.

Kahkaha attım, sen çok yaşa.
Yukarı
ecayirli26 Liste gör
Usta Yazar

Eralp
Yer: Eskişehir
  Alıntı ecayirli26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2016 saat 15:34
Evinde izlemektense statta maç izlemeye gelecek bir sürü aile vardı ancak bu tribün düzeninde onlarında geleceğini sanmıyorum . Oturma planını yönetimin değil de bunu tribün gruplarının belirlemesi çok garip , bu dayatma anlayışıyla istenilen miktarda kombine satılması imkansız . Gruplar ya gidip toplu şekilde istedikleri koltukları almalı ya da bütün stat satışa çıkarılmalı .
Formanızda Zaferin Şahlanan Renkleri Var !
Yukarı
alibayac Liste gör
Yazar

Ali Bayaç
  Alıntı alibayac Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2016 saat 15:35
Alıntı yapılan sines26

Benim hayalim tüm grupların maratonda olması ve toplu halde hep beraber tezahuratta bulunması..ama yazılanlara bakılırsa bunun gerçekleşmesi zor görünüyor.

Her maç papaz çıkar :)
Seninle Doğmuşum Sensiz Ölemem hayatın tek gerçeğisin Eskişehirspor
Yukarı
azzuri26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Azzuri
  Alıntı azzuri26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2016 saat 15:49
Alıntı yapılan skipper

Alıntı yapılan Eses26.

bizi bitirmeye çalışanların bu oyunlarını bozacazzz. turuva yaptığımız gün görürsünüz.

Kime truva yapıcaksınız kendi renkdaşınıza mı? Bu uslüp ile konustugun sürece sen ve grubun antipati toplamaktan başka hiçbir şey olmaz.

Aynen öyle kendi kendine rol biçmiş nefer in sözcüsü gibi takılıyor, benim bildiğim nefer grubunda boyle hakaret eden etrafa sallayan dinlemeyen okudugunu anlamayan adamlar pek barindirilmaz.
Bu uslupla ancak kendi tribun grubuna zarar verirsin, Murat Diri surda yazilanlari okuyorsa zaten seni uyarır gibime geliyor.
Kendi antipatikligin kendine, yarin bir gun ucurulursun burdan da insanlarin gözünde Nefer i antipatik kılıyorsun.
Yukarı
alibayac Liste gör
Yazar

Ali Bayaç
  Alıntı alibayac Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2016 saat 15:57
Alıntı yapılan azzuri26

Alıntı yapılan skipper

Alıntı yapılan Eses26.

bizi bitirmeye çalışanların bu oyunlarını bozacazzz. turuva yaptığımız gün görürsünüz.

Kime truva yapıcaksınız kendi renkdaşınıza mı? Bu uslüp ile konustugun sürece sen ve grubun antipati toplamaktan başka hiçbir şey olmaz.

Aynen öyle kendi kendine rol biçmiş nefer in sözcüsü gibi takılıyor, benim bildiğim nefer grubunda boyle hakaret eden etrafa sallayan dinlemeyen okudugunu anlamayan adamlar pek barindirilmaz.
Bu uslupla ancak kendi tribun grubuna zarar verirsin, Murat Diri surda yazilanlari okuyorsa zaten seni uyarır gibime geliyor.
Kendi antipatikligin kendine, yarin bir gun ucurulursun burdan da insanlarin gözünde Nefer i antipatik kılıyorsun.

Arkadaş efelerden galiba abi
Seninle Doğmuşum Sensiz Ölemem hayatın tek gerçeğisin Eskişehirspor
Yukarı
kekillist Liste gör
Yazar

bulut yılmaz
Yer: istanbul
  Alıntı kekillist Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2016 saat 16:00
ya ne Neferi bu adam efeleri kastediyo. bunu dikkate bile almayın. bunların yaptığı tezaruhat sadece devre arasında duyuluyo herkes susunca yani. 10 tane lise ortaokul öğrencisinin oluşturduğu grup. grup bile denmez bunlara. Efelermiş. bunlar besteye girmeyi bile bilmiyo açığın ritmini bozan bunlardı. 3 saniye geriden gelirler. ben Murat Dirinin yerinde olsam bu efeleri tasfiye ederim tribünden.
Yukarı
ProblemES? Liste gör
Usta Yazar

ÇAĞIL
  Alıntı ProblemES? Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2016 saat 16:11
Alıntı yapılan hornby

Alıntı yapılan Eses26.

sinema değil orası kafanıza göre yer yok.

Kahkaha attım, sen çok yaşa.
Ben okurken cidden tebessüm ettim acaba ne düşündü diye ... Bi Zahmet yeni stadyuma ailenizi annennizi babanızı maça getirin oturup sinamaymis gibi izlesinler alkislasinlar hiç gelmemelerinden iyi Zaten onlar geldiğinde stad dolarmı diye düşünmeyiz bile ...Bizler bagiririz tezahürat yaparız.Artık insanları kutuplastirmaktan vazgecmeliyiz..Hep bencil kendini düşünen bireyler olmaktan kurtulmamiz lazım .Yakinda stadyuma sağır dilsizler de gelmesin diyen kişiler de çıkarsa hiç sasirmam ...taraftrlık bu olmamalı her kesim gelsin izlesin biz tribunumuzu coşkuyla yapalım.35 bin kişilik stadi 30 bin doldurup destekleyelim.
Yukarı
grezores Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı grezores Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2016 saat 16:29
Alıntı yapılan Eses26.

kim bu ya bir de kendini 51 yaşında göstermiş. Yaşı küçük belli kaç gündür millete hakaretvari yazılar yazıp ortamı geriyor. forum yöneticileri bir el atsın. ayrıca bu stadda taraftar parasını verdiği müddetçe istediği koltuğu seçebilir kimse kimseyi bir şeyler için zorlayamaz isteyen bağırır isteyen bağırmaz. ptt 1. ligdeki maçlara zaten gerçek taraftar gidecek bari onları tribünlerden küstürmeyin. zaten belli bir kültürümüz var çekirdekçi dediğimiz kitle bile güzel işler çıkartabiliyor böyle dikta tavırlarla taraftarı tribünlerden uzaklaştırmayın.
Yukarı
prodigy Liste gör
Yazar

Ercüment Çözer
  Alıntı prodigy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2016 saat 16:30
Bu elemanı ben de Nefer'den sanmıştım ama Efeler'den galiba. Ya da Efeler'den gibi görünen Nefer'li bir arkadaş. Ya da bu arkadaş Murat Diri. Yok yok Fuat Avni de olabilir
Sımsıkı yumruk, omuz omuza..
Yukarı
selfesteem87 Liste gör
Usta Yazar

ONUR
Yer: istanbul
  Alıntı selfesteem87 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2016 saat 16:35
Truva yapacakmış hahahahha :D Bu durumdan memnun olmayan forumdan 20 renktaş bir araya gelelim. Zira tribün zapt etmek için yeterli sayı malum. Maraton üst gruba ailesi olmayan girmesin diyelim. Adına da Frigler koyalım.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1819202122 58>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır