eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıYemekteyiz Eskişehir'de

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1819202122 23>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Faruk Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

Faruk
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2010 saat 18:40
On numara Oldu bugunku yarısma
hadLerı hemen hemen bıLdırıLdı..sanırım yarısan kısı sımge markette alısverıs yaptı
Yukarı
altugaltiok Liste gör
Yeni Yazar

altuğ altıok
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2010 saat 19:02
Alıntı yapılan ESafa

altuğ beye gıcık oldum.neymiş eskişehirlilerin damak tadı yokmuş.inşallah kazanamazsın.zaten itici bir tipin var.antipatik oldun iyice.
Bak arkadaşım ben damak tadı yok demedim birincisi yarışmada 3 tane eskişehirli var neden onlar yapmadı dedim ikincisi tatar mutfağı eskişehirde daha ağırlıklı ve zor dedim ayrıca tespit doğrudur eskişehirde kebap tüketimi oldukça fazla kaldı ki bunun sebebinide anlatmıştım ben insanlara ama oraları maalesewf kesmişler arkadaşım. ha bana kıl olmuş olabilirsin ama bunlara gerek yok değilmi efeler bence eskişehiri mithat dan bile daha iyi anlatan bir figürdür ayrıca...
Alayına İsyan İnadına Altuğ...
Yukarı
altugaltiok Liste gör
Yeni Yazar

altuğ altıok
Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2010 saat 19:22
bir hatırlatma daha yapayım size bir zamanlar bağımsız taraftar topluluğunuzun yayınladığı bildiri ile ilgili yazdığım yazı internetspor da 100 bine yakın tıklandığında ve siz onu burada alıntı yapıp methiyeler düzdüğünüzde bile ben forumunuza üye olmamıştım. şu anda üye olmamdaki amaç sadece haksızlık yaptığınızı size anlatabilmek
Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2010 saat 19:24
Altuğ bey,20 bini kim aldı.
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
altugaltiok Liste gör
Yeni Yazar

altuğ altıok
Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2010 saat 19:25
Alıntı yapılan 26_26_26

Altuğ bey,20 bini kim aldı.
 hocam söylerdim ama 50.000 tl lik bir tazminat var işin altında sözleşme öyle o yüzden buradan söylemesem :)
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2010 saat 19:26
söyle o zaman kim kazandı yarışmayı çünkü ben gerçek yarışmacı olduğuna inanmıyorum. 5te 1 tutturma şansın var zaten :) kaldıki bu yarışmayı zaten ciddiye almayan bu forumda boş günlerde olan muhabbetler aklınıza takılmasın.
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
altugaltiok Liste gör
Yeni Yazar

altuğ altıok
Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2010 saat 19:30
kazananı söyleme şansım yok ama yarınki yayın son reklama girdiğinde ben buradan kimin nasıl kazandığını söylerim ama birilerini bişey inandırmaya gerek yok benim derdim hakkımda yazılanları cevaplamak sadece eğer bir yamuk varsa moderatörler bunu hallederler zaten
Yukarı
altugaltiok Liste gör
Yeni Yazar

altuğ altıok
Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2010 saat 20:17
Forumdaki tüm arkadaşlar bir şey söyleyerek kapatıyorum ve moderatörlerden üyeliğimin iptalini istiyorum; bakın arkadaşlar benim ne eskişehrle ne de eses le b,ir derdim yok ve asla olmadı olamazda, ben damak tadı yok demedim birincisi yarışmada 3 tane eskişehirli var neden onlar yapmadı dedim ikincisi tatar mutfağı eskişehirde daha ağırlıklı ve zor dedim ayrıca tespit doğrudur eskişehirde kebap tüketimi oldukça fazla kaldı ki bunun sebebinide anlatmıştım ben insanlara ama oraları maalesewf kesmişler arkadaşım. ha bana kıl olmuş olabilirsin ama bunlara gerek yok değilmi efeler bence eskişehiri mithat dan bile daha iyi anlatan bir figürdür ayrıca...  ben sadece cevap yazdıom okadr.Lütfen adminlerden ricam benim üyeliğimi iptal edin.Çünki amacını aşan konuşmalar oluyor.Herkese iyi akşamlar...
Yukarı
ccigarr Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2010 saat 20:24
Yarın son reklama girildiğinde bende söylerim zaten 4 yarışmacının puanları belli olduğundan 5. yi de az çok tahmin ederim benim sizin kim olduğunuzla ilgili merakım yok ancak diğer arkadaşlara ispat etmek isterseniz forumda özel mesaj diye bir icat var oradan istediğiniz bilgileri paylaşarak kanıtlamış olursunuz...

Yarışmada ki en itici kişi altuğ bey bencede seneler olmuş eskişehire geleli eskişehir kültüründen zerre bulaşmamış 3 Eskişehirli yarışmacıyla aralarında fena halde kültür farkı var herşeyi ben bilirim edalarında yemeği koklayarak yemesi falan gerçekten kötü bu yarılmayı izlerken davranışlarını dışardan görme şansı olacak eksiklerini gidermesi için bundan iyi fırsat olmaz.
haramilerin saltanatını yıkacağız...
Yukarı
Faruk Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

Faruk
Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2010 saat 20:34
Ben kazananı bılıyorum saolsun altug abıyle konustuk...Kendısı yemekteyıze katılan altug beydır..forumdakıler sevıyelerını asmıslar bıraz.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1819202122 23>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,641 saniyede hazırlanmıştır