eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Çocuklar Nasıl EsEsli Yapılır/Olur...

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 181920
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
moritanya Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Ireland
Online Durum: Offline
  Alıntı moritanya Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2010 saat 00:32
Çocuklara, uğradığımız haksızlıklarla zamanında nerelere kadar gerilediğimiz anlatılmalı (duygusal olarak anlatılmalı ki o yaştaki çocuklar etkilenebilsin), tabii ki maça götürmeli.Daha pek çok şey yazılabilir.Bunları ne kadar uygulasakta, tribünde kavga gibi olaylar olduğu zamanda kötü etkilenebiliyorlar. Wink
En güzel siyah en güzel kırmızı.
Yukarı
şile_26 Liste gör
Yazar

mustafa
Yer: EStanbul
  Alıntı şile_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2010 saat 01:18
ben istanbulda görev yapıyorum okuldakı hemen butun cocukların 2.takımı eskişehirspor oldu bu senede artık 1.takımları eskişehirspor oşması için uğrasacam hatta bazıları beden eğitimi derslerınde eskişehirsporumuzun formalarını gıyıyorlar
Her zaman her yerde en büyük eses
Yukarı
eskişimşek65 Liste gör
Deneyimli Yazar

YILDIRAY
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eskişimşek65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2010 saat 03:13
hele öğretmenlik mesleğini yapan arkadaşlar eğer öğrencilerinizin %90 ını esesli yapamamışsanız kusura bakmayın ama o işi hiç yapmayın.eğer ben öğretmen olsaydım sınıflarımdaki eseslilik yüzdesi inanın %99 dan aşağı düşmezdi.aman hocalarım aman.
Yukarı
şile_26 Liste gör
Yazar

mustafa
Yer: EStanbul
  Alıntı şile_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2010 saat 11:58
inş bu sene olacaklar abıcım merak etme
Her zaman her yerde en büyük eses
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 181920

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır