eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Tepkimizi Koymak İçin Akıyoruz

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1819202122 25>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
erdemesk Liste gör
Usta Yazar

erdem
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı erdemesk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2008 saat 01:49
Alıntı yapılan escemes

macları boykot edelim tribün grupları birleşsin
     maca kimse gitmesin hatta gidenleri engelleyelim
     yönetimi istifaya davet edelim kongre yapalım
     yönetimde tribün liderleri olsun başkan
     amigolardan biri olsun maclar 10ytl olsun

başka bir arzun var mı kardeşim bu kadarda olmaz yahu tamam tepkimizi her türlü belirtelim ama maça gitmemek gidenleri engellemek ne demek SEN YENİSİN GALİBA...
Hayat 24 saat SİYAH-KIRMIZI
Yukarı
metinyalin Liste gör
Usta Yazar

METİN YALIN
Yer: MARMARİS
  Alıntı metinyalin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2008 saat 01:49

Bana göre yönetimin kesin bir dille biletlerde İNDİRİM YOK açıklaması hafta içinde indirimin olacağını gösterir.Nedeni ise taraftarı birazdaha gaza getirebilmek ve hafta içinde yapılacak indirimin anlamının arttırabilmek.

Tamamen danışıklı dövüş diyorum...
SeNsİz MaRmArİs bile sÜrGüN ES ES'im

http://www.marmarisESES.Org
Yukarı
CuRuFeS Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
  Alıntı CuRuFeS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2008 saat 02:35
Bu fiyata bilet alıpta maça gidenler olduğu sürece daha bizi kaz gibi yolan çok olur! Buyrun gitmeye devam edin! 50'ye açığa değil 100'e alın kapalıya girin...Hatta öyle bi dolsunki tribünler diğer lig maçlarının tamamınıda 50 ytl yapsınlar! Bu mu acaba maça gitmek isteyenlerin amacı? Böyle yaparak kime fayda sağladıklarını iyi düşünsünler!
Yukarı
Sarpery26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Sarper
  Alıntı Sarpery26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2008 saat 03:14
Alıntı yapılan metinyalin

Bana göre yönetimin kesin bir dille biletlerde İNDİRİM YOK açıklaması hafta içinde indirimin olacağını gösterir.Nedeni ise taraftarı birazdaha gaza getirebilmek ve hafta içinde yapılacak indirimin anlamının arttırabilmek.

Tamamen danışıklı dövüş diyorum...

Artık 5 lira bile yapsa bu maçı KESİNLİKLE gitmem. Daha öncede belirttiğim gibi bu yönetimin olduğu içerdeki maçlara gitmiyorum. Bursa gitgel+bilet 16 liraya patladı bana!!

İyiki de kombine almamışım ben tek başıma hiçim, hepimiz herşeyiz, birlikte hareket ediyoruz!
Yukarı
sefa26 Liste gör
Yazar

sefa
  Alıntı sefa26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2008 saat 09:49
Alıntı yapılan ender_26_esk

bır dolmusa bınerken bıle okula gıtmeyen cocuktan ucret alınmıyor ama malesef maca gırmeye 50 ytl gıbı bır ucret ıstenıyor.bu yonetım cıldırmıs olmalı turkıyeyı bırakın dunyada  gorulmemıs bır sey. boyle yaparak ne yapmaya calısıyor yönetım anlamıs degılım.taraftar ustunlugunu rakıp takıma vermek ıstıyor hehalde ben bunu cıkarıyorum.ben kombınelı bır ızleyıcı olarak sıddetle kınıyorum vede eklıyorum bu bılet fıyatlarını tekrar gozden gecırmezse taraftarı sırtını donerse  seyırcı destegıde azalır. halbukı  50 ytl ye 10 bın kısı ıle oynayacagına 25 ytl ye 25 bın kısı ıle oynasa taraftar ıle de takım coşsa fena olmazmı.

ender abi burda amaç 50 ytl den bilet satmak... maça kim girerse girsin önemli değil isterse açığı full gs liler doldursun halil ünal gelecek paraya bakıyor malesef... ve 50 ytl veripte maçı izleyecek gs li çok... çoşku falan hikaye malesef...
es es imi çoook seviyorum
Yukarı
sefa26 Liste gör
Yazar

sefa
  Alıntı sefa26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2008 saat 09:55

aslında kimse maça gitmese ne güzel olur sadece tribünlere pankartlar asılsa.... herkez cafelerde evlerde tv den izlese maçı ve galibiyetimizden sonra sokaklara cıkıp kutlasak o zaman cok güzel kapak olur....

hatta herkes sasırır ve es-es taraftarının büyüklüğünü ve nasıl organıze olduğunu görür...
lig tv spikerleri bile Allah Allah es-es cezalı mı ki niye hiç taraftar gelmemiş der.... pankartları okuduktan sonra anlar durumu.
Yukarı
sefa26 Liste gör
Yazar

sefa
  Alıntı sefa26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2008 saat 10:01

Arkadaşlar takıma ceza gelecek hareketlerden kaçınmalıyız bence sonuçta para es-es ten cıkacak halil ünal ın umrunda bile olmaz böyle bir durum.... en güzeli aslında kimse maça gitmicek ama oda cok zor bir durum... o yüzden maça erken girip maç başlayana kadar yönetim protesto edilebilir....

Yukarı
esesli1965 Liste gör
Yazar

SERKAN
Yer: esk
  Alıntı esesli1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2008 saat 11:05

aynen katılıyorum. bu ne yaaa. bende gitmiyorum eskişehirde maçalra deplasmanlara gitmeye çalışıyorum. bizi bu duruma düşüren, eses taraftarını tribünden eden başkana yazıklar olsun

AngryAngryAngry

Yukarı
omer-es-26 Liste gör
Usta Yazar

ÖMER
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı omer-es-26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2008 saat 11:07
Hani dernek başkanı nerde.fiyatlar düşmezse benim önderliğimde yürüyüş yapacaz diyordu.yönetim düşmeyeceğini açıkladı.dernek başkanını göreve davet ediyorum.
"2009 NBA   ALL-STAR İÇİN HİDAYET VE MEHMET'E BURDAN OY VEREBİLİRSİNİZ !!!!"
Yukarı
NONS26 Liste gör
Yazar

İlker
Yer: Mİ YEMEZMİ
  Alıntı NONS26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2008 saat 11:36

etd= açılımı eskişehir taraftarlar derneği

değiştirelim bence bu ismi

Angry
hiçbir gruba üye değilim.eskişehirspor'luyum..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1819202122 25>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,422 saniyede hazırlanmıştır