eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Karneler Veriliyor

Cevapla Cevapla Sayfa  <12
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
Online Durum: Offline
  Alıntı huso_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Oca/2008 saat 20:43
   Hiçbir şey alamadım.Bir derste sorunumuz olduEmbarrassed.Ancak tek tesellim puan ortalamam 74,07 olması nedeniyle çoğu teşekkür alan arkadaşımdan iyi bir puana sahip olmamdı.Eksiklerimi iyi biliyorum,aileme de söz vermekle birlikte forum ahalisine de,ikinci dönem takdir alacağımın sözünü veriyorumTongue.Allah utandırmasın!..
Yukarı
Volkan Liste gör
Usta Yazar

Volkan
Yer: Turkey
  Alıntı Volkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Oca/2008 saat 21:03

Tek zayıf var onu kurtardım mı 2.dönem teşekkür veya taktir benimdir =)

Matematiğin             ..............          =)
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
runonadif Liste gör
Yazar

onur
  Alıntı runonadif Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Oca/2008 saat 22:23
yaa 85.00 takdir ben 84,75 aldım ayrıca eski sistem daha iyiydi bence adamın 1 tane dördü var diğerleri 5 teşekkür alıyo...
Yukarı
es-es2641 Liste gör
Usta Yazar

Ersin Eroğlu
  Alıntı es-es2641 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Oca/2008 saat 22:29
Alıntı yapılan huso_26

Hiçbir şey alamadım.Bir derste sorunumuz olduEmbarrassed.Ancak tek tesellim puan ortalamam 74,07 olması nedeniyle çoğu teşekkür alan arkadaşımdan iyi bir puana sahip olmamdı.Eksiklerimi iyi biliyorum,aileme de söz vermekle birlikte forum ahalisine de,ikinci dönem takdir alacağımın sözünü veriyorumTongue.Allah utandırmasın!..
İkinci dönem Takdir almazsan Karsıyakalı ol emi..LOL Şimdi erkeksen alma...LOL
Gel Mayıs 2008..Gelde şampiyonluğu kutlayalım...Sokaklara çıkalım hep beraber...
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
  Alıntı huso_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Oca/2008 saat 22:33
Alıntı yapılan es-es2641

Alıntı yapılan huso_26

İkinci dönem Takdir almazsan Karsıyakalı ol emi..LOL Şimdi erkeksen alma...LOL

Ersin Abi inşaallah alırım.Çalışmalar başladıLOL Sonunda Kaf-Kaf'lı olmak varTongue
Yukarı
oses555 Liste gör
Yeni Yazar

Akın
  Alıntı oses555 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Oca/2008 saat 22:45
Taktirim var ama birde dört var o da ingilizceBig%20smile.Not Ortalaması 95.35 düşüoClapClapClapClapClapClapClap.
YenideN SüpeR LigdE YenideN EsEs
Yukarı
blackman_26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı blackman_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Oca/2008 saat 23:13
Valla bugün resmen isyan ettim.84.41 yaaa 0.59 puan olsa takdir almıştık hala bu sistemi getirenlerin hatrını soruyorum.Neyse inş.pazar eses bunları unutturacaktır....
YAŞASIN ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Oca/2008 saat 21:54
Alıntı yapılan ashanye

Karnelerinde başarı belgesi takdir teşekkür alan öğrencilerimizi ödüllendirebiliriz malatya maçına bilet verilebilir belki yönetim ve il M.E.M lüğümüz böyle bir organizasyon gerçekleştirebilir bizlerde trübünlerde başarılı çocuklarımızı alkışlarız.

Ayhan abi, benimkiler benden ödülü haketti,
anlayacağın Malatya ve Antalya maçlarına gitmeyi.
Ancak tribünde ne zaman küfür biterse işte o zaman.

Smile
# Direnmüdavim....

Yukarı
muhammetpoyraz Liste gör
Deneyimli Yazar

Muhammet POYRAZ
Yer: Estanbul
  Alıntı muhammetpoyraz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Oca/2008 saat 22:59
84.64 ortalama ile teşekkür aldım. EsEs sevgisi yüzünden sözlüler düştü herhalde :)
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır