eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1.Lig 27.Hafta Eskişehirspor - Adana Demirspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 45>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eseslifirat Liste gör
Deneyimli Yazar

Fırat
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı eseslifirat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Nis/2017 saat 23:37
BİZİ ESKİLER TANIR,YENİLER ÖRNEK ALIR...
Yukarı
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
Yer: ANKARA
  Alıntı furemen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Nis/2017 saat 23:54
Hiç bi şey olmaz.Sadece maça erken girmeyin yeter.İlk birkaç bin kişiden sonra kimse resime falan bakmaz.Maça yarım saat kala yoğun bir anda girilirse kesinlikle sorun yaşanmaz.
Eskişehirspor Halkın Takımıdır
Yukarı
Curva_Eses Liste gör
Usta Yazar

Mert
  Alıntı Curva_Eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Nis/2017 saat 00:43
Millet çatır çatır giriyor sorun etmeyin. Bakan görevli de yok. Bu yüzden polise teslim edilen de.
ESKİŞEHİRSPOR & BORUSSIA DORTMUND
Yukarı
ypeker Liste gör
Usta Yazar

Yüksel Peker
Yer: İstanbul
  Alıntı ypeker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Nis/2017 saat 01:08
Kart okuturken sonuçta o maçın bileti ödenmiş oluyor, sen girmişsin başkası girmiş pek te farketmez o kalabalıkta, sonuçta ''parayı veren düdüğü çalar''. Ama olur ya bazen işgüzar bir görevli durur, ceza kesilir.
Çocukluktan aşkımız ESES
Yukarı
SerifOkan Liste gör
Usta Yazar

Serif Okan
  Alıntı SerifOkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Nis/2017 saat 02:09
Kazanmamız lazım ,seriye devam etmeliyiz.
Eskişehirspor Siyaset Üstüdür !
Yukarı
EnviEn Liste gör
Usta Yazar

Zafer
  Alıntı EnviEn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Nis/2017 saat 12:08
Alıntı yapılan grezores

cezalı olan arkadaşlara şöyle bir tavsiye vereyim. maçtan önce biletinizi maça gitmeyecek olan bir tanıdığınızın pasokartına aktarın. ilk aşamada fotoya bakıyorlar orada kendi pasokartınızı gösterin. turnikelerde ise biletli olan tanıdığınızın kartını basın ve maça girin.

Bence eğer kartınız blokeli ise veya maça biletiniz yoksa girişteki okutmada uyarı verecektir. Sistemi bilmiyorum sadece tahminim o yönde.
Bekle Zafer Şarkılarıyla Geçişimizi...
Yukarı
oğuz26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Oğuz
  Alıntı oğuz26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Nis/2017 saat 12:35
Bence de başkasının pasokartıyla girilebilir. Kimsenin fotoğrafa felan baktığını görmedim. İkiye bir de yapılabilir.
Yukarı
Frequency Liste gör
Deneyimli Yazar

Görkem
  Alıntı Frequency Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Nis/2017 saat 13:01
Benim kombinem var ancak işten dolayı göztepe maçına giremedim, kartı okutmadım yani. Bu maça sorunsuz girebilirmiyim ?
Kalsada son nefes, din iman ESES
Yukarı
Curva_Eses Liste gör
Usta Yazar

Mert
  Alıntı Curva_Eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Nis/2017 saat 13:42
Alıntı yapılan Frequency

Benim kombinem var ancak işten dolayı göztepe maçına giremedim, kartı okutmadım yani. Bu maça sorunsuz girebilirmiyim ?

Girebilirsiniz.
ESKİŞEHİRSPOR & BORUSSIA DORTMUND
Yukarı
atlantis_es Liste gör
Usta Yazar

mehmet
  Alıntı atlantis_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Nis/2017 saat 14:03
Bunları buraya yazmayın renkdaşlarım... Eşşeğin aklına karpuz kabuğu getiriyosunuz. Şimdi sıkı kontrol yaparlar...
Ben senin sampiyon olabilme ihtimalini sevdim....
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 45>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,672 saniyede hazırlanmıştır