eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2015-2016 Sezonu Forma Tedarikçisi Nike

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 12>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
EsBoraEs Liste gör
Usta Yazar

Tayfun
Yer: Estanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı EsBoraEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Tem/2015 saat 16:46
Yarın 3'den fazla forma görürsem küfürü basarım hiç kusura bakmayın yönetim. Ayrıca tamam Nike'ın özel forma yapmayacağını biliyoruz o taraftan beklentimiz yok ama özel bir firma ile anlaşılıp futbolcular giymese bile, taraftar için markasız günümüz kalıplarını yansıtacak retro forma yaptırmak çok mu zor, İstanbul'da, Bursa'da bi ton tekstilci vardır. Alevli tişörtleri nereye yaptırıyorsanız bi zahmet 50. yıla özel taraftar forması yaptırın. Ticari kafa sıfır yemin ediyorum..

Şu formayı tekstilcilere yaptırıp esstore'de satışa sunmak hiç mi aklınıza gelmiyor??

ANTİ-BİZANS
Yukarı
spongeBOBmarley Liste gör
Usta Yazar

ahmet
Yer: ankara
  Alıntı spongeBOBmarley Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Tem/2015 saat 17:28
50. yıla özel forma çıkmazsa yazıklar olsun
Yukarı
ecayirli26 Liste gör
Usta Yazar

Eralp
Yer: Eskişehir
  Alıntı ecayirli26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Tem/2015 saat 17:33
Alıntı yapılan spongeBOBmarley

50. yıla özel forma çıkmazsa yazıklar olsun
Yukarı
sinanes26 Liste gör
Deneyimli Yazar

sinan
Yer: eskişehir
  Alıntı sinanes26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Tem/2015 saat 19:59
ADİDAS üzerine forma tanımam.. 3 sene önceki adidas formasının üzerine forma çıkmadı bu gidişlede çıkmayacak.
Yukarı
EsBoraEs Liste gör
Usta Yazar

Tayfun
  Alıntı EsBoraEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Tem/2015 saat 23:21
Çubuklu formayı seven taraftarın hala neden Adidas'ta direttiklerini anlamıyorum. Formanın siyahi çok daha ön plandaydı, Eti reklamı küçüktü (buradan) bana göre bir Es Es formasından çok Gençlerbirliği, Gaziantep'i hatırlatıyordu, en iyi tam çubukluyu ise Nike yapıyor özellikle son iki sezon ki çubuklu formalar gayet güzel özellikle yakalı çubuklu gayet güzeldi ben bile giyiyorum arada (buradan) tabi son yıllarda giydiğimiz hiç bir çubuklu forma şu formanın üzerimize oturduğu görenin hah bu Es Es dediği bir formamızdı.(buradan),(buradan)
ANTİ-BİZANS
Yukarı
Sürgünn Liste gör
Deneyimli Yazar

Onur
  Alıntı Sürgünn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Tem/2015 saat 23:28

bu benim en beğendiğim formaydı şimdiye kadar bulsam hala alıcam gurbette alamadım zamanında

Yukarı
MKemal Liste gör
Deneyimli Yazar

M. Kemal ÇAMKERTEN
Yer: İzmit / KOCAELİ
  Alıntı MKemal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Tem/2015 saat 23:35
http://www.eskisehiryenigungazetesi.com.tr/spor/yenis-sezon-formalari-gorucuye-cikiyor-h11796.html

Eğer yeni sezon formalar bunlar ise ;

4 ve 8. resimler ilk sezonumuzdaki, 8.resimdeki ise efsane "KIRMIZI ŞİMŞEKLER" olarak adlandırılmamızı sağlayan, Türkiye'ye bizi tanıtan formadır. (50.yıl forması olmalıdır)

7.resimdeki forma da oldukça güzel, İnşallah bunlar seçilmiştir.
en eski ES (19.HAZİRAN.1965 - 13 yaşından bu yana)
Yukarı
EsBoraEs Liste gör
Usta Yazar

Tayfun
  Alıntı EsBoraEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Tem/2015 saat 23:35
Tabi o konuda bir şey diyemem Adidasın sarı forması olmasa taraftar bu kadar çabuk benimseyemezdi sarı formayı o yönden hak veriyorum.
ANTİ-BİZANS
Yukarı
EsBoraEs Liste gör
Usta Yazar

Tayfun
  Alıntı EsBoraEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Tem/2015 saat 23:40
Alıntı yapılan MKemal

http://www.eskisehiryenigungazetesi.com.tr/spor/yenis-sezon-formalari-gorucuye-cikiyor-h11796.html

Eğer yeni sezon formalar bunlar ise ;

4 ve 8. resimler ilk sezonumuzdaki, 8.resimdeki ise efsane "KIRMIZI ŞİMŞEKLER" olarak adlandırılmamızı sağlayan, Türkiye'ye bizi tanıtan formadır. (50.yıl forması olmalıdır)

7.resimdeki forma da oldukça güzel, İnşallah bunlar seçilmiştir.

Yok Kemal abi o formalar bizim içimizden çıkma ya Starsky ya da bidon26 yapmıştı, öyle hatırlıyorum. Bizden alıp haber diye yapmışlar işte, nike vermez o kalıpları bize..
ANTİ-BİZANS
Yukarı
Aserhat Liste gör
Yazar

Serhat
Yer: İstanbul
  Alıntı Aserhat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Tem/2015 saat 23:40
Bence de çok güzel olurdu. Zaten efsane forma bu şekildeydi. Şu 50. Yıl logosu çok kötü olmuş. Keşke iyi bir grafikerle anlaşılsaydı, ya da bi yarışma açılılsaydı bu logo için ve taraftarlar da oylasaydı.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 12>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır