eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Leyla ile Mecnun'u kaldırdılar

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 11>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
jaweil Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı jaweil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ağu/2013 saat 14:23
Yazıklar olsun kendılerı gıbı olmayan herkesı herseyı yok edıyolar!!!kahrolsunlar beter olsunlar
Yukarı
dream26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı dream26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ağu/2013 saat 14:41
Alıntı yapılan Starsky

Samimi olmak gerekirse ben dinciyim,

Dinciyim ne la, lale..
Yukarı
ŞenolESES Liste gör
Deneyimli Yazar

Şenol
Yer: T.C. Ankara
  Alıntı ŞenolESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ağu/2013 saat 15:04
Adamlar her kandilde duadan ATATÜRK ve silah arkadaşlarına dua etmeyi çıkarttılar dizileri iptal etmek neki.Müslümanlık bile akp nin tekeline girecek neredeyse akpli olmayanın müslümanlığını yok sayacaklar.
TÜRKİYE CUMHURİYETİ
Damarımda Kanımsın Bedenimde Canımsın ESES im
Yukarı
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
  Alıntı ~ERHAN~ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ağu/2013 saat 23:22
Olmadı işte bu
Yukarı
AhmetTarik Liste gör
Usta Yazar

Ahmet Tarık
Yer: Ankara,Eskişehi
  Alıntı AhmetTarik Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ağu/2013 saat 23:29
İsmail abiiii.. hoop!

Onur Ünlü'nün muhafazakar tabanlı imajı sayesinde TRT'de başlayabilen bir diziydi. Gezi Parkına destek vermesi sebebiyle iptal oldu.Ankara'da işler böyle yürüyor

Tek dileğim Allah'tan, seni şampiyon görmek..
Yukarı
26Captain26 Liste gör
Usta Yazar

-EnEs-
Yer: İstanbul
  Alıntı 26Captain26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ağu/2013 saat 23:47
Alıntı yapılan ŞenolESES

Adamlar her kandilde duadan ATATÜRK ve silah arkadaşlarına dua etmeyi çıkarttılar dizileri iptal etmek neki.Müslümanlık bile akp nin tekeline girecek neredeyse akpli olmayanın müslümanlığını yok sayacaklar.

Peygamberimizin adına hürmet etmiyor millet. Atatürk ne ki?
Yeni bir başlangıç için haydi ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
65es26 Liste gör
Usta Yazar

VAROL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı 65es26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ağu/2013 saat 08:39

Dert ettiğiniz şeye bakın....Dizi bu kadar iyi ise nasıl olsa başka kanala transfer olur.

Maçların şifreli kanallarda yayınlanmasını sorun etmeyenler, böyle şeyleri hiç etmemeli.
Her hafta kahve köşelerine mecbur ediliyoruz. Bunu kafasına takan yok, leyla'ya şirin'e, hürrem'e bakıyoruz.
Yeni sosyallik anlayışı bu galiba.
Dokunmayın leyle'ya-hürrem'e.....
Alemin kralı geliyorrrr
Yukarı
dream26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı dream26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ağu/2013 saat 10:02
Alıntı yapılan 65es26

Dert ettiğiniz şeye bakın....Dizi bu kadar iyi ise nasıl olsa başka kanala transfer olur.

Sıkınıtıda bu. Levent Kırca neden hiçbir kanalda yapamıyor olacak o kadar programını? Azıcık beyninizi yorun bence..
Yukarı
Echoes26 Liste gör
Yazar

Gökay
Yer: Ankara
  Alıntı Echoes26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ağu/2013 saat 11:26
Alıntı yapılan Starsky

Samimi olmak gerekirse ben dinciyim, Akp'nin yaptiklarina reform diyorum ve bu reformlarini da kismi olarak benimsiyor ve destekliyorum ancak mesele "ifade özgürlügüne" gelince bu konuda kaygilarim var.
Ben Ismail abi'yi seviyorum kardeşim ve her hafta görmek istiyorum; Serkan Keskin'in yaptigi seylerden neden Ismail abi sorumlu olsun?!

kardeşim kusura bakma siyasi görüşüne bişey demem ama din hiç bir partinin tekelinde değil ve olamaz, din kendin ile Allah arasında olan bir bağlantıdır başka bir kurumu aracı olarak görmek değil ve o partiyi göstererek dışa yansıtmak o partinin din tekelinde oldugunu belirtmiş oluyorsun
Yukarı
Starsky Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Belçika
  Alıntı Starsky Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ağu/2013 saat 12:01
Sade dindar degilim herkes gibi. Benim için din herşeyin, herkesin üstündedir. Davulun sesini bilmem de vicdanımın sesini dinlerim sadece. Konuyu nereye bağladığıma odaklanın. Sizin yaptığızı kadınlar yapar. Konuyu saptırmayalım.

Lale diyen arkadaş, haftaya ordayım özelden yaz; bir çayımı iç belki insanlık öğrenirsin...
Sevmenin hakkını vermek, zor olanı sevmekle başlar...
O yüzden Eskişehirspor'luyuz!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 11>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,406 saniyede hazırlanmıştır