eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2013-2014 sezonu Eskişehirspor Taraftarı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 90>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
CALİENTE;ES Liste gör
Yazar

İbrahim
Online Durum: Offline
  Alıntı CALİENTE;ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2013 saat 15:14
Madem nefer tribünü dolmayacak açıkdan bi grup gidelim neferin yanında beraber olalım açığı ateşliyelim karşılıklı besteler girelim nefer böyle olursa her maç evimizde baskı falan kuramayız her gelen rakip taraftarlar bizle dalga geçer...
             |SİYAH KIRMIZI|
Yukarı
rosenrot Liste gör
Deneyimli Yazar

Alper
Yer: Eskişehir
  Alıntı rosenrot Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2013 saat 15:19
İşler iyi giderken beleş biletin olmaması güzel fakat kolaydır.İşler kötü gittiğinde, umarım klasik yönetim refleksiyle stadyumda kullanabileceği paralı askerler bulmaz kendisine, yeni yönetimimiz.
İlk maçta Nefer'in yarısından fazlasının boş olması beleş bilet olayının şu an için olmadığını bize kanıtladı.Umarım Nefer tekrar bu işlere girmez ve Galatasaray maçında kombineleriyle o tribünü tamamen doldurmuş Neferler görürürüz.Açıktaki gişelerde elinde tomarla Nefer bileti satan kişileri hiçbir taraftarımız görmek istemiyordur eminim.
Yukarı
SkyPlus Liste gör
Usta Yazar

Serhat Taşkın
  Alıntı SkyPlus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2013 saat 15:23
Ne olursa olsun bir kişi çıkıp ta şu yüzden gelemedik demesin nefer için!. Sakın! Hiç bir bahanesi olamaz bu durumun!
Dürüstlük - Saygı - Güven
Yukarı
OtaBocaJuniors Liste gör
Yazar

Buğra
  Alıntı OtaBocaJuniors Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2013 saat 15:27
Bedava bilet bitti

Nefer'de bitti
Kır çiçekleri,Vur çiçekleri,Öldür çiçekleri...
Yukarı
hus@mES Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Eskişehirim
  Alıntı hus@mES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2013 saat 15:28
Nefer'in ne yapmaya çalıştığı ya da Bursa maçındaki tablonun 'beleş bilet' ile alakasının olup olmadığını bilmiyorum.
Esas büyük sorun bu büyük taraftarın Nefer Grubu'na bağımlı olmasıdır. Nefer'i eleştirmek doğru olabilir ama sadece eleştirmek çözüm değil. Gerçek bir irade ile ya Nefer kendine gelmeli ya da alternatifi hızlıca oluşmalı. Yoksa gerçekten Kapalı-açık uyumu taraftar ambiyansımızın temelini oluşturuyor.
Umarım hızla  bu hususta sağlıklı gelişmeler olur.
ANADOLU YILDIZI
Yukarı
yeltin_26 Liste gör
Usta Yazar

Hamza Yeltin
  Alıntı yeltin_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2013 saat 15:30
Herkesin görüşüne saygılıyım ama Neferden açıklama gelene kadar bol keseden sallamayalım,ön yargılı davranmayalım.Bende bir önceki sayfada merak ettiklerimi sordum.Açıklama gelince netleşir umarım.
Alsa da bu sevda canımızı,hayatın anlamı SiyahKırmızı
Yukarı
Öner Liste gör
Yazar

Öner
  Alıntı Öner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2013 saat 15:41
Alıntı yapılan OtaBocaJuniors

Neferi dün ne olduğunu herkes görmüştür herhalde bedava bilet inmeyince nasılda tribünün yarısı boştu birde tavır aldılar herhalde hiç bağırmadılar

Helal olsun mesut başkana

Haklı oldugunuz yerler var fakat NEFER olmasa bir çok deplasmanda armamız yalnız kalır.
Yukarı
esgulen26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Eyyüp
Yer: Denizli/Esk.
  Alıntı esgulen26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2013 saat 15:43
Bu maç için İstanbul'dan özellikle geldim.Maç esnasında Bando Es Es'in hemen altındaydım.Yan tarafta da Altes tribün liderleri mi diyim ne diyeceğimi de bilemiyorum malum şahıslar (sanırım biraz alkol de almışlar)önüne gelene 'Bağırın Lan'gibi insanı rencide edici laflarla rahatsız ettiler.Size ne kardeşim adam bağırır bağırmaz.Adam belki rahatsız belki bağırmak istemiyor,parasını vermiş maçını izler siz kimsiniz ki?Şahsen benim zaten sesim de kısıldı ayrı mevzu da. Siz önce adam gibi tezahurat girin.Abuk subuk kimsenin doğru dürüst bilmediği uzun uzun besteler yapıyorsunuz.Valla bekledim bize de desin diye de demediler.Böyle yaparak hem küçük çocuklara kötü örnek oluyorlar hem de insanları tribünden soğutuyorlar.İNŞALLAH BU SON OLUR.
Eskişehirli olmasam da ES ES imi tutardım.Sevda değil tutku bizimkisi...
Yukarı
rosenrot Liste gör
Deneyimli Yazar

Alper
  Alıntı rosenrot Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2013 saat 15:46
Oleyoleyoleyoleyo bizim için x takıma koooy.Bu tezahurattan rahatsız olan bir tek ben miyim ? Azalarak bitmesini temenni ediyorum bir an önce.
Yukarı
EsBoraEs Liste gör
Usta Yazar

Tayfun
Yer: Estanbul
  Alıntı EsBoraEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2013 saat 17:47
Kırmızı giymek bu kadar bu zor, ayrıca sarı formayı ikinci formayı almaya gücü olanlar almalı ve maça gelirken giymemeli!! sanki maç değil hamamyolu,herşeyi geçtim forman yok kırmızı giyebileceğin hiç birşeyin yok en azından beyaz giyme be kardeşim siyah giyipte gel en azından!!!

ANTİ-BİZANS
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 90>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,219 saniyede hazırlanmıştır