eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Windows 8 Çıktı

Cevapla Cevapla Sayfa  <12
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Curva_Eses Liste gör
Usta Yazar

Mert
Online Durum: Offline
  Alıntı Curva_Eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Haz/2012 saat 14:52
Alıntı yapılan Lucifer

Benim sistem w7'yi zor çalıştırıyor win8 de nedir?

Sistem Gereksinimleri ;

Windows 8 Release Preview, Windows 7 ile çalışan aynı donanımla mükemmel çalışır.
ESKİŞEHİRSPOR & BORUSSIA DORTMUND
Yukarı
EsBoraEs Liste gör
Usta Yazar

Tayfun
Yer: Estanbul
  Alıntı EsBoraEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Haz/2012 saat 15:18
deneme sürümü olan varsa özelden pm atabilir mi?
ANTİ-BİZANS
Yukarı
Darkevil_26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Yer: Hamamyolu
  Alıntı Darkevil_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Haz/2012 saat 15:43
hala kesinlikle bir mac os değil
Biz sahadaki sen;
Sen tribündeki biz..
Yukarı
€s€s Liste gör
Deneyimli Yazar

Harun
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı €s€s Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Haz/2012 saat 15:44
Henüz sistemlere format atıp yüklemek için erken. Final sürümü çıktığında bir şekilde teknolojiye ayak uydurcaz Wink
Sistemi eski olupta değiştirmeyi düşünen varsa eğer Gold'da bugün ve yarın %25 indirim var. 600 tl'ye 4 gb ram, anakart ve 8 çekirdekli amd işlemci kombini toplanabilir. 
Yukarı
Eses İmparatorlugu Liste gör
Usta Yazar

Efsane
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı Eses İmparatorlugu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Haz/2012 saat 16:20
Daha çok dokunmatik ekranlar için üretilmiş gibi geliyor.

Başlat menüsü olmaması masaüstü kullanıcılar için büyük sıkıntı ve tartışma konusu bakalım neler olacak?

Dokunmatikler ise ülkemizde çok pahalı herkes evine dokunmatik alırsa herzamanki gibi tüketim toplumu,hazırdan yemeye devamLOL

Bir de işin teknoloji boyutu olsada kendimce insanların zamanını çalan,fakiri fakir zengini zengin yapan bu dünya sisteminde bulunmaz nimetler.

Keşke bizde teknolojik şeyler üretip satsak payımıza düşeni alsak.Bir Hindistan kadar olamadık,adamlar dünyaya yazılım satıyorlar.

Kırmızı İsyanın Rengidir
Yukarı
Curva_Eses Liste gör
Usta Yazar

Mert
  Alıntı Curva_Eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Haz/2012 saat 16:26
Alıntı yapılan EsBoraEs

deneme sürümü olan varsa özelden pm atabilir mi?

Windows 8 Release Preview dağıtıma açık bir sürüm olduğu için indirme linklerinin forum ortamı vs. dağıtılmasında bir sakınca yok.

Windows 8 Yükleme Aracını Kullanarak İndirmek ;

http://windows.microsoft.com/tr-TR/windows-8/download

Deneyimli kullanıcılar için USB Disk, DVD Disk Kullanarak Yükleme İçin 32-64Bit ISO Dosyaları ;

http://windows.microsoft.com/tr-TR/windows-8/iso
Yukarı
gocmen Liste gör
Yazar

Tolga
Yer: ABD/Seattle
  Alıntı gocmen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Haz/2012 saat 19:40
Alıntı yapılan Curva_Eses

Alıntı yapılan Lucifer

Sistem Gereksinimleri ;

Windows 8 Release Preview, Windows 7 ile çalışan aynı donanımla mükemmel çalışır.

Normalde 2003 yılından sonra çıkan her bilgisayarda çalışıyor Win 8. Ancak bazı bilgisayarlarda XN desteği için Bios setting'ini değiştirmek ya da Bios'u güncellemek gerekebiliyor. İnternette bazılarının "umarız MS bu hatayı düzeltir" gibi yorumlarını görebilirsiniz ama XN desteği gerekli Win 8 Client için. Sevgili Mert'in de dediği gibi sabit diskinizden bir parça ayırıp öyle yükleyin. Böyle bir durumla karşılaşırsanız geri dönüşünüz kolay olur.

Bu arada açıkçası Win 8 aynı donanımda Win 7'den daha hızlı çalışıyor.

Yukarı
Curva_Eses Liste gör
Usta Yazar

Mert
  Alıntı Curva_Eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Haz/2012 saat 15:15
Alıntı yapılan gocmen

Alıntı yapılan Curva_Eses

Alıntı yapılan Lucifer

Sistem Gereksinimleri ; Windows 8 Release Preview, Windows 7 ile çalışan aynı donanımla mükemmel çalışır.

Normalde 2003 yılından sonra çıkan her bilgisayarda çalışıyor Win 8. Ancak bazı bilgisayarlarda XN desteği için Bios setting'ini değiştirmek ya da Bios'u güncellemek gerekebiliyor. İnternette bazılarının "umarız MS bu hatayı düzeltir" gibi yorumlarını görebilirsiniz ama XN desteği gerekli Win 8 Client için. Sevgili Mert'in de dediği gibi sabit diskinizden bir parça ayırıp öyle yükleyin. Böyle bir durumla karşılaşırsanız geri dönüşünüz kolay olur.

Bu arada açıkçası Win 8 aynı donanımda Win 7'den daha hızlı çalışıyor.

Kesinlikle... Özellikle ne kadar program yüklenirse yüklensin hemen hemen 5 saniye sürenişletim sistemi açılma ve kapanma sürelerine de mest oldum. Tablet düşünüyorum... Ipad'di ilk tercihim. Şimdi ise Ekim'i bekleyerek WIN8'li bir Asus almayı düşünüyorum.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır