eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

LYS 2011

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 6>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
moritanya Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Ireland
Online Durum: Offline
  Alıntı moritanya Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2011 saat 15:05
İngilizce İktisat yattı valla ne diyeyim. Ouch
En güzel siyah en güzel kırmızı.
Yukarı
wpadisah26 Liste gör
Yazar

Vahdettin
Yer: Eses
  Alıntı wpadisah26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2011 saat 15:13
samich_backtash (semih abi) galiba sen katü makinade okuyodun bilgi verebilir misin? bu sene puanım tam orayı tutuyo ve büyük ihtimalle orayı yazmayı düşünüyorum biraz bilgi verirsen sevinirim.
Yukarı
marcus Liste gör
Usta Yazar

UGUR
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı marcus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2011 saat 15:19
Alıntı yapılan wpadisah26

samich_backtash (semih abi) galiba sen katü makinade okuyodun bilgi verebilir misin? bu sene puanım tam orayı tutuyo ve büyük ihtimalle orayı yazmayı düşünüyorum biraz bilgi verirsen sevinirim.

inşallah olur kardeşim......
Yukarı
selamiy26 Liste gör
Yazar

Selami Yangın
Yer: Rize
  Alıntı selamiy26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2011 saat 15:22
Öncelikle üniversite sınav sonuçlarının hemşehrilerime hayırlı olmasını dilerim, Rize Üniversitesinde öğretim üyesiyim, burayı düşünenlere yardımcı olabilirim, özelden mesaj atabilirsiniz...
Fethi, Nihat, Ender,
Filelere Gönder!
Yukarı
samich_backtash Liste gör
Usta Yazar

Semih Bektaş
Yer: Jamaica
  Alıntı samich_backtash Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2011 saat 15:29

Alıntı yapılan wpadisah26

evet ktü makine mühendisliğinde okudum bitti allaha şükür.
bölümünde çoğu dersimize profesör geliyordu. en düşük yardımcı doçent girdi benim derslerime. gerçi bu sene önemli profesörleri kaybetti bölüm.milletvekili olanlar, özel üniversitelere geçenler falan. eğitim olarak teorik bilgiyi gerçekten çok iyi veriyorlar. benden bir sene sonra istanbulda isim vermiyim bir üniversitede makine müh. okuyan arkadaşımına final sınavında sorulan soruyu bir örnek olarak çözüyorduk öyle diyeyim. he bu çok iyi midir değil midir tartışılır. 
bazı üniversitelerdeki gibi branşlaşma yok ktü'de, tüm branşlardan dersler gördük. ben bitirdikten sonra değişen yönetmelikle dönem ortalaman 1.8'in altında olmayacak. böyle olunca biraz daha az zorlar olmuşlar sınvalarda, çünkü zamanında bir dersin sınavına 650 kişi girdiğimi biliyorum ben.

yaz okulu yok. 3 dersten bütünleme sınavına girebiliyorsun.
sosyal ortam falan eskişehire göre çok gerilerde trabzonda. 2005 de EAL'den mezun olup gittiğimde bildiğin kasabaydı orası. şimdi yeni yeni gelişmeye başladı.

İstersen bugün yarın oturur bi yerde muhabbet ederiz konuşuruz, daha detaylı olarak iyi ve kötü yönlerini. aklında ne varsa sorarsın, yardımcı olmaya çalışırım.. oradaki arkadaşlarla irtibata geçiririm seni, inşallah yerleşip gidersen onlar yardımcı olurlar sana hem dersler konusunda hem diğer konularda. 

SOMA Anısına

"Dünyada her millet, icraatına tahammül ettiği hükümetin mesuliyetine ortak sayılır." K.ATATÜRK
Yukarı
volkanes Liste gör
Yazar

Volkan
Yer: Ankara
  Alıntı volkanes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2011 saat 15:30
TS 2 :417 alan dışı 406 'ya düşüyor  bir öneriniz var mı abilerim ?? nasıl bir strateji izleyeyim?
Şampiyonluk Çok Uzak Değil...
Yukarı
nkÜnieses Liste gör
Usta Yazar

Uğur
Yer: Tekirdağ
  Alıntı nkÜnieses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2011 saat 15:35
Hayırlı olsun arkadaşlar. Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesinde okuyorum. isteyene yardımcı olabilirim
ES-ES
Yukarı
Adrenalinss Liste gör
Deneyimli Yazar

Burak
Yer: Eskshr//Esprta
  Alıntı Adrenalinss Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2011 saat 15:41
Arkadaşlar Esparta'ya gelecek herkes bizle iletişime geçebilir. Son senelerimiz artık bu oluşumu yeni arkadaşlarımıza aktarmamız gerekiyor.
https://www.facebook.com/eskisehirspormedya1965

Sayfamızı Takip edebilirsiniz.
Yukarı
kraleses Liste gör
Usta Yazar

Özer
Yer: Çorlu
  Alıntı kraleses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2011 saat 15:42
İstediğim gibi geldi sınav sonucum. Makine ya da inşaat mühendisliği bölümlerinden birini tercih etmeyi planlıyorum, şehir olarakda Edirne ya da Tekirdağ var aklımda öncelikli olarak.

Umarım herkesin dilediği gibi gelmiştir sonuçları, söylemesi kolay biliyorum ama sonucu istediği gibi olmayanlarda fazla takılmasınlar. Bu sene binbir türlü zorlukla geçti sınav dönemleri, herkes için hayırlısı olsun arkadaşlar.

Yukarı
erus Liste gör
Yazar

Ergun
Yer: İstanbul
  Alıntı erus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2011 saat 15:47
Yeditepe Elektrik Mühendisliğinde Öğretim Görevlisiyim. Düşünen arkadaşlara yardımcı olurum..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 6>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır